Kimse Yokmu?(2)

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Kimse Yokmu?(2)

Mesajgönderen DERSİMLİ » Sal Ağu 12, 2008 18:42 pm

Daha evvel başka üye tarafından açılan malesefki gereksiz duyulup böle bişeyın gereksız oldugunu diyen dostlarım anlayışla karşılasınlar.
Zaten sitemıze giren çoğunluğunda az olması vesılesıyle bu baslıgın bı zarar teşkıl etmeyeceği kanatındeyım...

bunu bı daha gündeme getirerekdıorum ki nerdesınız arkadaslar sıtemızın emektarları...

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Sal Ağu 12, 2008 19:44 pm

Arkadaşım ama bu konuyu daha önce açan üye bu konuyu yoklama defteri haline getirdiği için bende kapanması vede kimler çevrim içi listesinde açıkca kimlerin girdiğini son 24 saatte girenleri gösterdiğini söylerek gereksiz olduğunu söylemiştim ama senin şuan dediğinse sadece eski üyelerin dostların üyelerin nerelerde olduğunu neler yaptıklarını sormak amacıyla açtığını düşünüyorum ki bence böyle gözüküyo bu yüzden bence bi zararı olmaz mesaj kirliliği vs. gibi bu konuda hiç bir zararıyok bence ama konun başlığı değişik o kadar oda bir zarar vermez neyse bu düşüncede açmana sevindim.

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen DERSİMLİ » Sal Ağu 12, 2008 20:17 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:Arkadaşım ama bu konuyu daha önce açan üye bu konuyu yoklama defteri haline getirdiği için bende kapanması vede kimler çevrim içi listesinde açıkca kimlerin girdiğini son 24 saatte girenleri gösterdiğini söylerek gereksiz olduğunu söylemiştim ama senin şuan dediğinse sadece eski üyelerin dostların üyelerin nerelerde olduğunu neler yaptıklarını sormak amacıyla açtığını düşünüyorum ki bence böyle gözüküyo bu yüzden bence bi zararı olmaz mesaj kirliliği vs. gibi bu konuda hiç bir zararıyok bence ama konun başlığı değişik o kadar oda bir zarar vermez neyse bu düşüncede açmana sevindim.

bı daha benım konularıma yorum yazma ben dıger baslıgın devamı nıtelgınde yazdım varmı bı ıtırazın sölede bılek hadı

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Sal Ağu 12, 2008 20:26 pm

DERSİMLİ yazdı:
BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:Arkadaşım ama bu konuyu daha önce açan üye bu konuyu yoklama defteri haline getirdiği için bende kapanması vede kimler çevrim içi listesinde açıkca kimlerin girdiğini son 24 saatte girenleri gösterdiğini söylerek gereksiz olduğunu söylemiştim ama senin şuan dediğinse sadece eski üyelerin dostların üyelerin nerelerde olduğunu neler yaptıklarını sormak amacıyla açtığını düşünüyorum ki bence böyle gözüküyo bu yüzden bence bi zararı olmaz mesaj kirliliği vs. gibi bu konuda hiç bir zararıyok bence ama konun başlığı değişik o kadar oda bir zarar vermez neyse bu düşüncede açmana sevindim.

bı daha benım konularıma yorum yazma ben dıger baslıgın devamı nıtelgınde yazdım varmı bı ıtırazın sölede bılek hadı

Yoo bi itirazım olmadığını da söyledim neden kızıyosun ki ? vede istediğim yere yazabilirim ben bir üyeyim hem kötü bir şey de yazmadım arkadaşım.