yüzük bileklik vs...

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
mançofur
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

yüzük bileklik vs...

Mesajgönderen mançofur » Cum Nis 25, 2008 23:56 pm

Öncelikle merhaba arkadaşlar.Ben barış abininki gibi bileklik ve yüzük arıyorum fakat tam olarak istediğimi bulamadım.Yüzükte fazla ısrarlı değilim fakat Ahmet Bey'in Ceketi klibinde barış abimizin kolundaki bileklikten arıyorum.Sizin bir bilginiz varsa söylerseniz sevinirim.Bu tür kaliteli bileklik vs satan bir dükkan biliyorsanız lütfen paylaşın benimle....

BM

Mesajgönderen BM » Cmt Nis 26, 2008 02:02 am

Bilmem, bilir misin? yüce dinimiz İslâmiyet'e göre erkeğin altın takması haramdır. Barış Manço da dindar (ya da başka bir deyişle mü'min) biri olduğu için buna çok dikkat ederdi ve gümüş kullanırdı. Sen de bu ayrıntıya dikkat edersen iyi olur kanımca.

Kullanıcı avatarı
mançofur
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mançofur » Cmt Nis 26, 2008 13:11 pm

zaten gümüş arıyorum.dinde haram olduğunu biliyordum onun için altın takmıyorum fakat ilgin için tekrar sağol.evet bu tarz gümüş satan bi dikkan bilen varmı???

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cmt Nis 26, 2008 18:47 pm

mançofur yazdı:zaten gümüş arıyorum.dinde haram olduğunu biliyordum onun için altın takmıyorum fakat ilgin için tekrar sağol.evet bu tarz gümüş satan bi dikkan bilen varmı???

nerde oturuosun ki
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
mançofur
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mançofur » Pzr Nis 27, 2008 00:16 am

istanbul-çok zor olmicak her yere gidebilirim

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzr Nis 27, 2008 00:51 am

bakırkoyde meydandan saqhile inerken sağ tarafta bi dükkanda satılıyor du eger tasınmadıysa
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
rainsunster
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen rainsunster » Pzr Nis 27, 2008 15:51 pm

BM yazdı:Bilmem, bilir misin? yüce dinimiz İslâmiyet'e göre erkeğin altın takması haramdır. Barış Manço da dindar (ya da başka bir deyişle mü'min) biri olduğu için buna çok dikkat ederdi ve gümüş kullanırdı. Sen de bu ayrıntıya dikkat edersen iyi olur kanımca.

Haklısın.

Kullanıcı avatarı
mançofur
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mançofur » Pzr Nis 27, 2008 19:11 pm

sağol emre kardeş.başka bu tür dükkan bilen varsa söylerse sevinirim.belirtmemişiz belirtelim altın olmicak