MÜNİR ÖZKUL

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

MÜNİR ÖZKUL

Mesajgönderen jonturk_emre » Sal Oca 22, 2008 20:19 pm

Resim

hiç zengin adam olmadı o. ne hulusi kentmen gibi babacan zengin amcaları ne de kötü zengin adamları oynamadı ve sanırım biz bu yüzden bu kadar çok seviyoruz onu. en iyi rolü öğretmendi, onda bile hastane sahnesinde "bizden geçti artık rıfat hocam" diye en mütevazi serzenişlerle herkesin dedesinin konuştuğu gibi konuştu. hep emekçi rollerindeydi, en güzel, en onurlu, en bizden.
tarık akan'ın sevdiği kızın zengin babasının onların hayatını zehir ettiği filmde
"dokunma aileme, dokunma oğluma, dokunma gelinime. eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı incitmemiş olan ben çeker vururum seni" diye öyle bir tehdit etti ki, sanki hepimiz birer yumruk atmış gibi olduk tüm kötülerin ve tüm haksız güçlülerin yüzüne.
ama ben en çok fabrikada sendika temsilcisi olduğu ve kızı patronun oğlu tarık akan'la aşk yaşayıp çocuk falan doğurduğu filmde,patron hulusi kentmen'in "bu ne nankörlük, ekmeğimi yiyorsun" sözlerinin karşısında dimdik durup;
"ekmeğini mi yiyorum? asıl biz boğaz tokluğuna çalışıp senin işkembeni doyuruyoruz" diye haykırdığı sahneyi severim ki bence bu sözle onca zamandır "ekmeğini yedikleri" için pis patronların her istediğini yapan, baskılarına boyun eğen ayhan ışık'ların,kartal tibet'lerin, sadri alışık'ların yıllardır boğazında düğümlenmiş sözleri bir çırpıda söyleyivermiştir

değerimize sahip çıkalım

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Sal Oca 22, 2008 20:37 pm

hatırlattığın için teşekkürler.

diyecek bişey yok tam bir efsane..
Tanrı Türkiye'yi, yönetenlerinden korusun!

Kullanıcı avatarı
turkerr
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen turkerr » Sal Oca 22, 2008 20:43 pm

bir daha gelmez böyle bir sanatcı ALLAH uzun sağlıklı ömür versin
KAYGISIZDA OLSA TÜRKER DERTLİDİR

lony man
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen lony man » Çrş Oca 23, 2008 05:20 am

becerikli rol kabiliyetiyle ve ses tonuyla tamamen mesleğine ve seyircisine hakim bir usta ALLAH uzuuuuuuuuuuuunn ömürler versin
''SANA UZANAN BU ELLERI GORMEK ISTEMESEN DE BIRGUN BU ELLER USTUNDE BU DUNYADAN GOCMEK VAR YA...''

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen km_manco1325 » Çrş Oca 23, 2008 09:45 am

oy oy oy hakikaten benim en sevdiğim bi sanatcıdır MÜNİR ÖZKUL bütün filimlerini seyretmişimdir her halde saolasin emre kardeş hatırlatdığın için ALLAH uzun ömürler versin AMİN :alkis: :alkis: :alkis:
:alkis: :alkis: :alkis:
Ben Bar�� Man�oyu �ok Seviyorum
http://www.kurtlarvadisi.az

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Çrş Oca 23, 2008 19:15 pm

km_manco1325 yazdı:oy oy oy hakikaten benim en sevdiğim bi sanatcıdır MÜNİR ÖZKUL bütün filimlerini seyretmişimdir her halde saolasin emre kardeş hatırlatdığın için ALLAH uzun ömürler versin AMİN :alkis: :alkis: :alkis:
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Çrş Oca 23, 2008 22:58 pm

MÜNİR ÖZKUL GİBİ BİR BİR SİNEMA OYUNCUSU,TİYATRO OYUNCUSU GÖRMEDİM.HELE Kİ O''HABABAM SINIFI''NDAKİ MAHMUT HOCA KARAKTERİYLE UNUTULMAYACAKLAR ARASINDA.ALLAH UZUN UZUN ÖMÜRLER VERSİN.

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Çrş Oca 23, 2008 23:07 pm

konuya ilgi gösterip ülkesinin sanatçısına sahip çıkan arkadaşlara teşekkürler
hepinizinde dediği gibi allah uzun ömürler versin büyük ustaya.
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Çrş Oca 23, 2008 23:16 pm

DALINDA İYİ OLAN TÜM SANATÇILARI SEVERİM.(SİNEMADA MÜNİR ÖZKUL VE MÜZİKTE BARIŞ MANÇO GİBİ...)HEPSİNE HELAL OLSUN!! :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Prş Oca 24, 2008 02:27 am

Mükemmel Ötesi Bir iNSAN Saymaklabitmez Filimleri...

ibrahimberber38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen ibrahimberber38 » Cum Oca 25, 2008 17:31 pm

gerçekten teşekkürler hatırlattığın için. o bizden biri gerçekten.
rakıda bir ayranda içmesini bilene,güzelde bir çirkinde sevdim diyene

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen km_manco1325 » Cmt Oca 26, 2008 09:39 am

Ali Kaan yazdı:DALINDA İYİ OLAN TÜM SANATÇILARI SEVERİM.(SİNEMADA MÜNİR ÖZKUL VE MÜZİKTE BARIŞ MANÇO GİBİ...)HEPSİNE HELAL OLSUN!! :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Pzr Oca 27, 2008 02:45 am

arkadaşlar öncelikle Münir amcaya ilginizden dolayı teşekkür etmek istiyorum bende sizin gibi Münir Özkul hayranıyım Ali Kaan arkadaşımında dedigi gibi müzikte Barış Manço sinemada Münir Özkul bu konuyu görünce gerçekten sevindim ve sizlerle 1.5 sene evvel Münir amcayla çektirdigim bir resmi paylaşmak istedim ara sıra kendisini ziyaret ediyorum ve daha bugun yanına gittim maaşallah sağlık durumu iyi hatta bazı zamanlar keyfi yerinde oldugu zaman şarkılar söylüyormuş o da yaşayan bir efsane Allah uzun ömürler versin
Resim

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Pzr Oca 27, 2008 12:26 pm

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzr Oca 27, 2008 12:28 pm

oo işte bu ya batu kardeşim süpersin yanına uğradıgın zaman bizdende selamlar ilet yaşayan efsane münir özkul

Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Pzr Oca 27, 2008 13:28 pm

jonturk_emre yazdı:oo işte bu ya batu kardeşim süpersin yanına uğradıgın zaman bizdende selamlar ilet yaşayan efsane münir özkul

+1

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen km_manco1325 » Pzr Oca 27, 2008 14:53 pm

Ali Kaan yazdı:
jonturk_emre yazdı:oo işte bu ya batu kardeşim süpersin yanına uğradıgın zaman bizdende selamlar ilet yaşayan efsane münir özkul

+1
+2

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Pzt Oca 28, 2008 20:48 pm

saolun arkadaşlar yorumlarınız için

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cmt May 24, 2008 18:32 pm

http://www.youtube.com/watch?v=ZUkXwPKjYnI münir özkul'u münir özkul yapan sahneler
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
lokmanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen lokmanço » Pzr Haz 08, 2008 12:36 pm

başlığı görünce önce korttum,yazıyıda korka korka okudum,neyseki korkacak bir şay yokmuş.ya arkadaşlar yüreği ne güzel
insanlarsınız.fikirlerimiz ,düşüncelerimiz ne güzel de uyuşuyor.teşekkürler hepinize iyiki buradasınız ,iyiki buradayım.

Kullanıcı avatarı
darkkphonix
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen darkkphonix » Pzr Haz 08, 2008 14:34 pm

Allah uzun "sağlıklı" ömür versin yaşayan tüm değerlerimize..

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Pzr Haz 08, 2008 16:42 pm

harikasın batuhan, bir daha gidersen bizlerden de selam söylemeyi unutma üstada.... :alkis: :alkis: :alkis:

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Sal Haz 10, 2008 02:06 am

teşekkürler kulahmet elbette bir dahaki gidişimde sizlerinde selamını götürcegime emin ol

sinemmercan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen sinemmercan » Pzt Şub 02, 2009 15:46 pm

Bazen İBİŞ rolüyle bizi güldüren,bazen deli kılığına giren ( ki sonunda komser olduğu ortaya çıkan :) ) bazen İnatçı Kötü bir turşucu,bazen Müteahit arkadaşına kafa tutacak kadar mert marangoz,Bazen Kuşçu,Bazen Mahmut Hoca,Bazen de (Yıllar öncesinde Ölmüş Eşinin hatıralarını silmemek için Evini Bile boyatmayan O adam)...Sanırım hepimizin kalbinde farklı bir yeri var Günümüzde Önemsenmesede...

Bir gazete köşesinde okumuştum bir kaç yıl önce..Bahsedilen sevgili MüNür ÖZKUL du ..En fazla Rol yapan Erkek Oyuncuymuş..Hep 3.4.5.6.... karakter olmuş olsada ..en fazla filmde rol alan Oyuncu diye bahsedilmişti..Buda küçük bir not benden..

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Sal Şub 24, 2009 22:29 pm

Allah sagkılı uzun ömür verin kendisine...