MÜNİR ÖZKUL

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Sal Şub 24, 2009 22:30 pm

com yazdı:Allah sagkılı uzun ömür verin kendisine...

...sağlıklı...

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen manco_mania » Çrş Şub 25, 2009 00:44 am

Münir Özkul...Ne denilebilirki büyük üstad karakter rollerinin değişilmez ismi Allah ona sağlık ve hayırlı ömürler versin...Paylaşım ve katkılar için herkese teşekkürler...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

Kullanıcı avatarı
elanur
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen elanur » Pzr Nis 26, 2009 21:38 pm

münir özkul gibi sanatçılar gelmez artık..ALLAH UZUN ÖMÜR VERSİN..

Kullanıcı avatarı
Ashame
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen Ashame » Prş May 14, 2009 19:36 pm

Münir abim seni çok seviyoruz Rabbim sağlık sıhhat uzun ömür versin.

Ben en çok Hulusi Kentmen'in Münir abiyi hor görüp de aç köpek demesi üzerine Münir abinin ona tok köpek diye karşılık vermesini seviyorum.

Ah bu hayat çekilmez ah bu hayat çekilmez sen olmasan Mahmut :)

Kullanıcı avatarı
DjCagatay
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen DjCagatay » Cmt Kas 28, 2009 04:16 am

Turk Sinemasinin devlerinden unutulmazlarindan en mukemmel insanlarindan biri Münir Özkul rollerinin adami Allah nice uzun saglikli omurler versin insallah bende cok seviyorum Kendisini yuzunde bir buyukbaba sicakligi var benim gozumle :)
Gözümde Yas görseler Erkek Aglarmi derler Gökler Agliyor dostlar ben Aglamisim cokmu

Kullanıcı avatarı
paz
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen paz » Prş Eyl 30, 2010 22:59 pm

batubey yazdı:arkadaşlar öncelikle Münir amcaya ilginizden dolayı teşekkür etmek istiyorum bende sizin gibi Münir Özkul hayranıyım Ali Kaan arkadaşımında dedigi gibi müzikte Barış Manço sinemada Münir Özkul bu konuyu görünce gerçekten sevindim ve sizlerle 1.5 sene evvel Münir amcayla çektirdigim bir resmi paylaşmak istedim ara sıra kendisini ziyaret ediyorum ve daha bugun yanına gittim maaşallah sağlık durumu iyi hatta bazı zamanlar keyfi yerinde oldugu zaman şarkılar söylüyormuş o da yaşayan bir efsane Allah uzun ömürler versin
Resim
:alkis: :alkis: :alkis:

Selim-B.A
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Selim-B.A » Çrş Şub 16, 2011 18:06 pm

Insan Munir amcayi izledigi zaman kendiliginden baglaniyor hemen seviyor farkina olmadan. Allah uzun hayirli saglikli omurler versin, amin.