Youtube Yine Kapatıldı...

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Youtube Yine Kapatıldı...

Mesajgönderen efemanco » Cmt Oca 19, 2008 23:57 pm

arkadaşlar youtube yine kapatıldı maalesef....offfffffffffffff
BİR GÜN GELECEK DÖNENCE BİLİYORUM...

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cmt Oca 19, 2008 23:59 pm

mahkemenin zoru seçtiği dava sonucu. halbuki ülkenin toptan internete girmesini yasaklasalardı ya ! peki bu video başka sitelerde de karşımıza çıkarsa naparız?
ya da ne bileyim ülkedeki tüm bilgisayarlar toplatılsaydı güzel olurdu, ülke aydınlanırdı !!!
Emre başkaya

UMUT YASAM CAN
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen UMUT YASAM CAN » Pzr Oca 20, 2008 01:01 am

jonturk_emre yazdı:mahkemenin zoru seçtiği dava sonucu. halbuki ülkenin toptan internete girmesini yasaklasalardı ya ! peki bu video başka sitelerde de karşımıza çıkarsa naparız?
ya da ne bileyim ülkedeki tüm bilgisayarlar toplatılsaydı güzel olurdu, ülke aydınlanırdı !!!

;) ;) ;) aynen kocum haklısın valla
BARIŞ MANÇO BİR YAŞAM BİÇİMİDİR

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Pzr Oca 20, 2008 01:15 am

bu hadiseye ben biraz fransız kaldım galiba hangi gerekçeyle kapatıldı arkadaşlar....

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen km_manco1325 » Pzr Oca 20, 2008 11:33 am

UMUT YASAM CAN yazdı:
jonturk_emre yazdı:mahkemenin zoru seçtiği dava sonucu. halbuki ülkenin toptan internete girmesini yasaklasalardı ya ! peki bu video başka sitelerde de karşımıza çıkarsa naparız?

;) ;) ;) aynen kocum haklısın valla
AYNEN KATILIYOM SİZLERE ;)
Ben Bar�� Man�oyu �ok Seviyorum
http://www.kurtlarvadisi.az

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzr Oca 20, 2008 12:27 pm

bencede bazen çok saçma ama mantıklı dusunursek haklı olan seylerde var cunku bızım gıbı ınsanlar yanı bellı bı yaşa gelmıs olanlar nette aradıklarını bulabılırler ne ararlarsaa!!! ama küçük çocukların aklına ılk gelen ve cogunlukla tek bıldıklerı sıte orası bunun ıcın bence dogru bı karar ama bende dun cok sınırlenmıstım..
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

barışmançokolik
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen barışmançokolik » Pzr Oca 20, 2008 14:11 pm

ben bugün siteye girdim.demekki site daha kapatılmadı.eğer kapatılırsa buna şiddetle karşı çıkarım.çünkü bu sansürdür.birkaç densizin yaptığı suçun cezasının koskoca bir siteye çektirilmesi çok yanlış.bence büyük bir ihtimalle bazı videolarda atamıza hakaret edilmiş.atatürk'e hakaret etmek çok yanlış.ama sırf bu videolar yüzünden koca bir sitenin kapatılması çok daha büyük bir yanlış.her zaman söylüyorum.ben sansüre karşıyım.bu düpedüz bir sansürdür.siteyi kapatmaya çalışanları da kınıyorum.

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzr Oca 20, 2008 14:17 pm

barışmançokolik yazdı:ben bugün siteye girdim.demekki site daha kapatılmadı.eğer kapatılırsa buna şiddetle karşı çıkarım.çünkü bu sansürdür.birkaç densizin yaptığı suçun cezasının koskoca bir siteye çektirilmesi çok yanlış.bence büyük bir ihtimalle bazı videolarda atamıza hakaret edilmiş.atatürk'e hakaret etmek çok yanlış.ama sırf bu videolar yüzünden koca bir sitenin kapatılması çok daha büyük bir yanlış.her zaman söylüyorum.ben sansüre karşıyım.bu düpedüz bir sansürdür.siteyi kapatmaya çalışanları da kınıyorum.

evet youtube'a girmenin bi kaç yöntemi var ama türkiye de yasaklandı
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Pzr Oca 20, 2008 14:41 pm

barışmançokolik yazdı:ben bugün siteye girdim.demekki site daha kapatılmadı.eğer kapatılırsa buna şiddetle karşı çıkarım.çünkü bu sansürdür.birkaç densizin yaptığı suçun cezasının koskoca bir siteye çektirilmesi çok yanlış.bence büyük bir ihtimalle bazı videolarda atamıza hakaret edilmiş.atatürk'e hakaret etmek çok yanlış.ama sırf bu videolar yüzünden koca bir sitenin kapatılması çok daha büyük bir yanlış.her zaman söylüyorum.ben sansüre karşıyım.bu düpedüz bir sansürdür.siteyi kapatmaya çalışanları da kınıyorum.
sen nasıl becerdin kardeşim merak ettim ben giriyorum siteye hep aynı yazı çıkıyo mahkeme kararıyla engellenmiştir falan diye...

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzr Oca 20, 2008 22:06 pm

efemanco yazdı:
sen nasıl becerdin kardeşim merak ettim ben giriyorum siteye hep aynı yazı çıkıyo mahkeme kararıyla engellenmiştir falan diye...

ya bırısı atmıstı bana onu :s bulursam sorarım yınee

BM

Mesajgönderen BM » Pzt Oca 21, 2008 23:46 pm

Vallahi çok iyi olmuş diyeceğim. Hatta mümkünse o site tamamen kapatılsın.

UMUT YASAM CAN
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen UMUT YASAM CAN » Çrş Oca 23, 2008 23:49 pm

youtube kullanıma açıldı arkadaşlar valla ben ilk olarak dağlar dağları izledim.birdaha inşallah böyle saygısızlıklar yaşanmaz
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Prş Oca 24, 2008 00:05 am

OH ÇOK ŞÜKÜR BE YAHU....

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Prş Oca 24, 2008 12:01 pm

bızım okulda bı ara acılmıstı ama sonra yıne kapatılmış..

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Prş Oca 24, 2008 12:27 pm

yoo acık ya
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
turkerr
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen turkerr » Prş Oca 24, 2008 12:38 pm

BM yazdı:Vallahi çok iyi olmuş diyeceğim. Hatta mümkünse o site tamamen kapatılsın.
site nedne tamamne kapatılıyor onu anlamadım hiçmi yararlı videolar görmedin sen orada?
KAYGISIZDA OLSA TÜRKER DERTLİDİR

Kullanıcı avatarı
USTA
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye
İletişim:

Mesajgönderen USTA » Cum Oca 25, 2008 00:44 am

Sitenin tamamen kapatılması çok saçma bir tutumdu.Bu yanlıştan dönülmesi iyi oldu.70 Milyonluk bir ülkenin insanlarını cezalandırıyorlar.Birkaç videoyu sildirecek kadar gücümüz yokmu ki erişim engelleniyor.İran yada diğer az gelişmiş ülkelerde olur bu tür yasaklamalar.