"HEPİMİZ MEHMETİZ"

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
bm777dd
Profesyonel
Profesyonel

"HEPİMİZ MEHMETİZ"

Mesajgönderen bm777dd » Pzt Eki 08, 2007 22:04 pm

BU MÜBAREK GÜNDE ŞEHİTLERİMİZE DUA EDELİMM...

Resim
....bm777dd....

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Pzt Eki 08, 2007 22:19 pm

EVET TÜM ÜLKE OLARAK EDELİM.Yeter ne zaman bitecek bu çile :cinnet:

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Pzt Eki 08, 2007 23:29 pm

Mübarek günde bunu yapanları kınıyor, Allah' tan 1000 türlü bela bulmalarını diliyorum.

Kullanıcı avatarı
turkerr
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen turkerr » Sal Eki 09, 2007 00:58 am

hepimiz mehmetiz şehitlerimizin mekanı cennet olsun :gozyasi:
KAYGISIZDA OLSA TÜRKER DERTLİDİR

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Sal Eki 09, 2007 01:28 am

harlemci yazdı:Mübarek günde bunu yapanları kınıyor, Allah' tan 1000 türlü bela bulmalarını diliyorum.

Hepsinin Allah Belalarını Versin..

barışmançokolik
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen barışmançokolik » Sal Eki 09, 2007 14:15 pm

allah mekanlarını cennet eylesin demiyorum.çünkü şehitlerin mekanı cennettir her zaman.bir de askerimizi şehit eden allahsızları da bu allahsızlara kardeşim diyenleri de şiddetle kınıyorum.cumhuriyetimizin bölünmez bütünlüğünü korumak için namusu ve şerefi üzerine yemin ediyorlar."demokrasi ve barış istiyoruz.biz kimsenin ölmesini istemiyoruz.akan kanın durması için elimizden gelen herşeyi yapacağız.kürt sorununun barışçıl bir şekilde çözülmesinden yanayız.terörün her türlüsünü kınıyoruz"diyorlar.ama askerimize kurşun sıkan,masum insanları bu mübarek ramazan ayında bile öldürmekten hiç çekinmeyen teröristleri kınamıyorlar.bir de ölen teröristler için hiç utanmadan şehit kelimesini kullanıyorlar.allah hepsini de ıslah etsin.inşallah en kısa zamanda bunların gözleri açılır da çocuklarımız kardeşlerimiz dedikleri kişilerin gerçek yüzlerini görürler.hepsini de allah'a havale ediyorum.bir şey daha ben kürt'üm ama bu insan diyemeyeceğim mahlukları gördüğüm zaman kürt olduğum için utanıyorum.allah o dtp'li milletvekillerini nasıl biliyorsa öyle yapsın.

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Sal Eki 09, 2007 15:58 pm

ŞEHİT ANALARI ARTIK AĞLAMASIN, ÜZÜLMESİN....DİNSİN ARTIK BU GÖZYAŞLARI ! ANAYA,BABAYA,KARDEŞLERE,SEVENLERİNE BU ACIYI ÇEKTİRENLERİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM !

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Sal Eki 09, 2007 22:26 pm

EDDA_esra yazdı:ŞEHİT ANALARI ARTIK AĞLAMASIN, ÜZÜLMESİN....DİNSİN ARTIK BU GÖZYAŞLARI ! ANAYA,BABAYA,KARDEŞLERE,SEVENLERİNE BU ACIYI ÇEKTİRENLERİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM !
aynen aynen aynen!!!

Kullanıcı avatarı
silahsız kuvvet
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen silahsız kuvvet » Pzt Eki 22, 2007 20:59 pm

beynim uğulduyor! kulağımda anaların çığlığı, dizlerinin üzerine yığılan babalar gözlerimin önünde!.. ve ihanetin, bölücülüğün taşeronluğunu yapan medyada "şehit kampanyaları"!.. sanki "kan parası" toplanıyor şehit ailelerine!! :gozyasi: millet de saf duygularıyla dahil oluyor kampanya furyasına!... vatan, şehitlik, şehadet, evlat acısı... = para!!! herşey olağanlaşıyor, sanki hızla alışıyoruz toplumsal çöküşümüze alıştırılmaya ve parçalanmaya!

Kullanıcı avatarı
turkerr
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen turkerr » Pzt Eki 22, 2007 21:22 pm

silahsız kuvvet yazdı:beynim uğulduyor! kulağımda anaların çığlığı, dizlerinin üzerine yığılan babalar gözlerimin önünde!.. ve ihanetin, bölücülüğün taşeronluğunu yapan medyada "şehit kampanyaları"!.. sanki "kan parası" toplanıyor şehit ailelerine!! :gozyasi: millet de saf duygularıyla dahil oluyor kampanya furyasına!... vatan, şehitlik, şehadet, evlat acısı... = para!!! herşey olağanlaşıyor, sanki hızla alışıyoruz toplumsal çöküşümüze alıştırılmaya ve parçalanmaya!
bu başlık acıldığında gabar sehitlerini anıyorduk aradan kaç gün geçti ve biz dağlıca sehitlerini anıyoruz bu kafayla gidersek daha cok sehitleri anacağız ve hersey olağanlasacak ne yazık değilmi galiba birilerinin gündemi bu savaş değilde başka seyler onlar devam etsinler oylamaya bizde devam edecez sokaklarda eylem yapmaya...ALLAH mekanlarını cennet eylesin :!:

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Pzt Eki 22, 2007 21:29 pm

sakin olalım arkadaşlar BAŞbakanımız amerika'ya gidip halledecekmiş.
Tanrı Türkiye'yi, yönetenlerinden korusun!

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Pzt Eki 22, 2007 22:57 pm

fairground yazdı:sakin olalım arkadaşlar BAŞbakanımız amerika'ya gidip halledecekmiş.
IRAKA GİRMEKLE MESELE BİTECEKSE HEP BERABER GİDELİM..GEÇMİŞTE YAPILAN BİR ÇOK SİYASİ HATAYI ŞUANDA BİR TEK KİŞİYE YÜKLEYEMEYİZ..
ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM BAŞIMIZ SAĞOLSUN...
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Pzt Eki 22, 2007 23:06 pm

HEPİMİZ MEHMETİZ

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATaAN BÖLÜNMEZ

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Pzt Eki 22, 2007 23:09 pm

fairground yazdı:sakin olalım arkadaşlar BAŞbakanımız amerika'ya gidip halledecekmiş.

evet yeni kararlar da alacakmış ve diplomasi yapacakmış.basklıara dayanamıyomuymuş ne...

Allah şehit yakınlarına acil sabır versin.bugün okulda rektörler ve öğretim üyelerinin de katılımıyla basın açıklaması yaparak o şerefsizleri bir kez daha lanetledik.

ve bir gün asker olduğumda görev verilip de teröristlerle çatışmaya düştüğümde,silahımın namlusunu alnına dayadığımda,fırsat verir miyim o son sözünü söylemesine!

Kullanıcı avatarı
turkerr
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen turkerr » Sal Eki 23, 2007 00:46 am

kadir 2023 yazdı:
IRAKA GİRMEKLE MESELE BİTECEKSE HEP BERABER GİDELİM..GEÇMİŞTE YAPILAN BİR ÇOK SİYASİ HATAYI ŞUANDA BİR TEK KİŞİYE YÜKLEYEMEYİZ..
genelkurmay başkanı ıraka operasyon gereklimidir evet gereklidir yapılırsa faydalı olurmu evet olur dediğinde tarihler bahar aylarını gösteriyordu illa 25 sehit verilincemi cıkıyor teskere oda resmen halkytan gelen tepkiden korkulduğu icin cıkarıldı geçmişte yapılan hatalar demekki devam ediyor ve bu hatalar yapılmakta ısrar ediliyor...nereye gidilirse gidilsin icazet almaya gidilecek yer belli :!:

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Sal Eki 23, 2007 16:41 pm

kadir 2023 yazdı:

ben "girelim" mi dedim?
"suç tek kişidedir" mi dedim.
30 senedir baş sağlığı diliyoruz. BAŞ'ımızı görelim artık. baş mı uşak mı?
Tanrı Türkiye'yi, yönetenlerinden korusun!

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen km_manco1325 » Çrş Eki 24, 2007 14:59 pm

evet sehitlerimize dua edip ALLAHdan onlara rahmet ailelerine sabir dilerim
SEHITLER OLMEZ SEHITLER CENNETDE YASAR INSALLAH ALLAH bize de olnarin yaninda CENNETDE olmayi nasib eder INSALLAH

Kullanıcı avatarı
odtulu23
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen odtulu23 » Çrş Eki 24, 2007 17:26 pm

ALLAH hepsini rahmet eylesin mekanları cennet olsun.hepsi de en güzel mekanlardan birine gitti şehitlik mertebesine ulaştılar.İnşallah bize de şefaat ederler..ALLAH ailelerine sabır versin..(AMİN)
Dün yıne yapayanlız
Dolaştım yollarda
Yagmurlarla ıslanan
Bomboş sokaklarda
Gözlerimde yaş,kalbimde sızı
Unutmadım SENİ
Unutamadım unutamadım ne olur anla beni

aytac
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen aytac » Çrş Eki 24, 2007 21:17 pm

Aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun.ama benim en çok üzüldüğüm konu kardeşlerimizin haince öldürülmesi.Artık elimiz kolumuz bağlı durmayalım.acilen bişeyler yapalım.İnşallah devletin zirvesindekiler bu konuya acilen bir çözüm bulurlar.Tekrar hepimizin başı sağolsun :(

COBAN YILDIZI

Mesajgönderen COBAN YILDIZI » Prş Eki 25, 2007 06:35 am

Haberi duyunca cok uzuldum..Sehit yakinlarina Allah sabir versin.

Kullanıcı avatarı
USTA
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye
İletişim:

Mesajgönderen USTA » Cmt Eki 27, 2007 19:34 pm

Bizi ağlatanlar,kınalı kuzularımıza kıyanlar,eminim ki bedelini çok ağır ödeyecekler.Bire elli ödetmezsek eğer uykular haram olsun.Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak Allah'ın izni ile.Bu yolda gerekirse hepimiz askeriz hepimiz birer Mehmediz.Vatan bölünmez,Bayrak inmez!!!