siyaset mi, vesile mi?

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

siyaset mi, vesile mi?

Mesajgönderen fairground » Sal Tem 17, 2007 14:47 pm

sayın vesile

"uşaklar" kelimesi senin soruna olan cevabımdı. seni kastetmemiştim. hangi hakaretten bahsediyorsun. senin "insanlık" anlayışın farklı galiba..

sayın mod

sizlere söyleyecek laf bulamıyorum. tartışma siyasetten dolayı değil, bireysel anlşmazlıktandı. bunu dahi fark edememişsiniz çok yazık!
Tanrı Türkiye'yi, yönetenlerinden korusun!

Kullanıcı avatarı
vesile_87
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen vesile_87 » Sal Tem 17, 2007 18:30 pm

Sen bana daha önce de böyle bir hakarette bulunmuştun. Dolayısıyla bana mı yoksa soruma mı cevap verdiğini anlayamamam normal. Umarım aynı şeyi bir daha yapmazsın. Ayrıca başlıktan adımı kaldırır mısın? Onun yerine kendi nickini yaz.
Dünyadan bir YILDIZ geçti: BARIŞ MANÇO

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Sal Tem 17, 2007 19:42 pm

vesile_87 yazdı:Sen bana daha önce de böyle bir hakarette bulunmuştun. Dolayısıyla bana mı yoksa soruma mı cevap verdiğini anlayamamam normal. Umarım aynı şeyi bir daha yapmazsın. Ayrıca başlıktan adımı kaldırır mısın? Onun yerine kendi nickini yaz.

sanırım bana bir özür borçlusun. ayrıca bu provakatif tavrın yüzünden sitedeki ender ciddi topiklerden biri kitlendiği için tüm üyelere de özür borçlusun.

Kullanıcı avatarı
vesile_87
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen vesile_87 » Sal Tem 17, 2007 21:29 pm

Asıl sen özür borçlusun bir değil iki özür borcun var. Birini bilmem hatırlar mısın baya önceden kalma. İyi ki kilitlendi benim değil ama sizin provakasyonlarınız devam edip gidecekti. İsmimi konu başlığından silmeni bekliyorum. Bir an önce silsen iyi edersin.

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Sal Tem 17, 2007 21:33 pm

bizim ne provakasyonumuz olmuş. konuyu kişiselleştirip, "uydurma hakaretler" ile iftira eden sensin.

Kullanıcı avatarı
vesile_87
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen vesile_87 » Sal Tem 17, 2007 21:47 pm

Ben iftira falan atmıyorum ama sen ya yalancısın ya da yazdığın şeyleri çok çabuk unutuyorsun. Biraz düşün bakalım ya da yazdığın mesajları gözden geçir.
Modlardan bu topiği kilitlemesini rica ediyorum. Fairground denen şahıs da artık benim adımı ağzına alma, benimle muhatap olma hiçbir şekilde.

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Sal Tem 17, 2007 21:53 pm

vesile_87 yazdı:Ben iftira falan atmıyorum ama sen ya yalancısın ya da yazdığın şeyleri çok çabuk unutuyorsun. Biraz düşün bakalım ya da yazdığın mesajları gözden geçir.
Modlardan bu topiği kilitlemesini rica ediyorum. Fairground denen şahıs da artık benim adımı ağzına alma, benimle muhatap olma hiçbir şekilde.

yazdıklarımı herkes görüyor. sizi de terbiyeye davet ediyorum. şu ana kadar kime hakaret etmişim, bir tane uyarı almadım. yazdığımı anlamıyorsunuz, açıklıyorum hala aynı inada devam ediyorsunuz.

Kullanıcı avatarı
vesile_87
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen vesile_87 » Sal Tem 17, 2007 22:18 pm

Sana ve herkese bir kez daha foruma yazdığın mesajları incelemelerinizi öneriyorum. Şu ana kadar kimlere hakaret ettiğini bilemem ancak bana ettiğini çok iyi biliyorum. Senin dışında bu forumda hiç kimseyle tartışmadım. Seninle tartışmalarım da senin hakaretinden kaynaklanmaktadır. Sen beni terbiyeye falan davet edemezsin benim terbiyem gayet yerinde çünkü ben sen dahil kimseye senin gibi hakaret etmedim. Daha önceden kendi yazdığın mesajları iyice okumadan da bana cevap yazma.

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Sal Tem 17, 2007 22:21 pm

bu iftiralarınızı ispatlayama davet ediyorum. yeter artık. bu kadarı ayıp.

Kullanıcı avatarı
vesile_87
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen vesile_87 » Sal Tem 17, 2007 22:32 pm

fairground yazdı:bu iftiralarınızı ispatlayama davet ediyorum. yeter artık. bu kadarı ayıp.

Tabi ki ispatlarım ben iftiracı falan değilim.

viewtopic.php?t=1728

Bu konudan dolayı ve iftiracı dediğiniz için bana iki özür borçlusunuz.

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Sal Tem 17, 2007 23:02 pm

Mod
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesajgönderen Mod » Çrş Tem 18, 2007 21:07 pm

Sayın Üyelerimiz,

Bu kişisel tartışmanın artık son bulmasını, bulmadığı takdirde üzülerek de olsa forum kurallarına başvuracağımızı bilmenizi istiyoruz.

Saygılarımızla...
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM