SBS radyosunun 2000 yılındaki R.T.Erdoğan kaydı

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
silahsız kuvvet
Profesyonel
Profesyonel

SBS radyosunun 2000 yılındaki R.T.Erdoğan kaydı

Mesajgönderen silahsız kuvvet » Pzt Mar 19, 2007 00:35 am

http://www.8sutun.com/node/29817/print

aşamalar için linkler sayfanın altında :

[1] - realplayer yoksa kurmak için

[2] veya [3] - arşivden kaydı seçip dinlemek için

bunu sadece kaydı merak eden ve dinlemek isteyenler için bir haber niteliğinde paylaşıyorum.. bahsedilen 21. dakikaya takılmadan tamamı dinlemeye değer...

------------
mp3 silinmiş deniyordu ama o da çalışır durumda, indirilebiliyor.
En son silahsız kuvvet tarafından Pzt Mar 19, 2007 15:05 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
turkerr
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen turkerr » Pzt Mar 19, 2007 00:49 am

bu kaydın doğruluğu yada yalan olduğu hakkında bir açıklama geldimi acaba :?:
KAYGISIZDA OLSA TÜRKER DERTLİDİR

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Pzt Mar 19, 2007 19:50 pm

avrupanın oyunu işte nede çabuk galeyana geliyoruz onlar değilmiydi çanakkalede müslümanı müslümana kırdıran şimdide araya laf sokarak bizi bölmeye çalışıyolar ne yazıki hala o çıkarcı avrupanın oyununa gelenler var tayyip erdoğan öcalancı diyenin kanından şüphe ederim gereksiz tartışmalara girmeyin herkezin düşüncesi kendine inanan sandıkta halletsin işini buralarda avrupa galeyanına öncülük etmesin :kizgin: :kizgin:
artık yokum sağlıcakla kalın

Kullanıcı avatarı
turkerr
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen turkerr » Pzt Mar 19, 2007 20:25 pm

sameth yazdı:avrupanın oyunu işte nede çabuk galeyana geliyoruz onlar değilmiydi çanakkalede müslümanı müslümana kırdıran şimdide araya laf sokarak bizi bölmeye çalışıyolar ne yazıki hala o çıkarcı avrupanın oyununa gelenler var tayyip erdoğan öcalancı diyenin kanından şüphe ederim gereksiz tartışmalara girmeyin herkezin düşüncesi kendine inanan sandıkta halletsin işini buralarda avrupa galeyanına öncülük etmesin :kizgin: :kizgin:
sameth kardeşim galeyana gelmeyelim doğru söylüyosun ama bu söz söylendimi söylenmedimi lütfen birileri bişeyler söylesin insan inanmak istemiyor böyle bişeyin söylendiğine eğer söylendiyse zaten yargıya intikal edecektir ama hala cevap gelmedi kimseden acele cevap bekliyoruz bizimde aklımızdaki şüpheler kaybolsun

Kullanıcı avatarı
silahsız kuvvet
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen silahsız kuvvet » Pzt Mar 19, 2007 20:39 pm

seni de sakin sayarsak, galeyana gelen kimse yok sameth !..

"ne mutlu Türk'üm diyene" diyoruz, ben de diyorum, sen de.. ben daha çok 'diyemeyenlerin' inadına diyorum, seni bilmiyorum...

dinlemek isteyen dinlesin.. inanan inansın.. inanmayan inanmasın.. panik atak yapmaya gerek yok... bu bir karalama kampanyası değil, sadece bir haberin paylaşılmasıdır. fanatiklik yaparken kullandığın kelimelerde daha dikkatli olursan sevinirim.

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Pzt Mar 19, 2007 21:05 pm

silahsız kuvvet yazdı:seni de sakin sayarsak, galeyana gelen kimse yok sameth !..

"ne mutlu Türk'üm diyene" diyoruz, ben de diyorum, sen de.. ben daha çok 'diyemeyenlerin' inadına diyorum, seni bilmiyorum...

dinlemek isteyen dinlesin.. inanan inansın.. inanmayan inanmasın.. panik atak yapmaya gerek yok... bu bir karalama kampanyası değil, sadece bir haberin paylaşılmasıdır. fanatiklik yaparken kullandığın kelimelerde daha dikkatli olursan sevinirim.

ben kimsenin ne fanatiği nede yalakasıyım sadece benim tereddütüm yıllar boyu üzerimize kara yılan misali zehir akıtan avrupanın galeyanına gelip daha tam anlamıyıla doğrulanmayan bir olayın arkasından gitmememiz benim kullandığım kelimeler fanatiklikle bağdaşmaz bu yazıda ve haberde sanki başbakan öcalanın savunucusu gibi gösteriliyor bu kabul edilemez bi durum
bunu fanatiklikle bağdaştırma lütfen
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE bu konuda hem fikirim seninle ama sadece bu konuda bana karşı tutumun yanlış

Kullanıcı avatarı
silahsız kuvvet
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen silahsız kuvvet » Pzt Mar 19, 2007 21:35 pm

tereddütlerine hak veriyorum, yalnız bunu daha makul bir tavırla ortaya koyabilirsin sameth...

'bu yazı ve haber' derken 'ses kaydını' kastediyorsun sanırım.

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Pzt Mar 19, 2007 22:36 pm

silahsız kuvvet yazdı:tereddütlerine hak veriyorum, yalnız bunu daha makul bir tavırla ortaya koyabilirsin sameth...

ülkem üzerinde oynanan bir oyun olarak görüyorum ve makul bir tavır takınmam doğru olamaz ses kaydı dediğin daha tam manasıyla kesin olmayan birşey onun için şimdilik suçlayıcı davranmanız doğru değil bu yargısız infaz olur beklememiz gerekli

Kullanıcı avatarı
hzllll
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen hzllll » Pzt Mar 19, 2007 22:52 pm

yaa barış abi için yapılmışş bi sitedesiniz siyaset ne alaka yaa karıştırmayın şuraya siyasetii sankii her yerde eksikk gibi..

Kullanıcı avatarı
samanci
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen samanci » Pzt Mar 19, 2007 23:21 pm

bu ülkede daha doğru dürüst istiklal marşını okumasını bilmeyen siyasetçiler var bu yüzden bunları bu siteye taşımak kimseye fayda getirmez belli bir gruba fayda getirir görünen o ki bazıları hala aynı kafa ile sitede dolaşıyor vede bazı grupları sevindirirken bir diğerlerini siteden soğutuyor ve bu güne kadar bu siteye emeği geçenlerin bir bölümü bu yüzden siteyi terk etmiştin sizin hayaliniz bir siyasi partiyi yüzeltmek ve diğeri aşağılamak ise buyrun iste sizin olsun ben bu ortama bu partizanca çalışmalara ortak olmam ve ortam sağlama sağlıcakla kalın belki bir gün dönerim sular durulduğunda

Kullanıcı avatarı
turkerr
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen turkerr » Sal Mar 20, 2007 01:12 am

sameth yazdı:
silahsız kuvvet yazdı:tereddütlerine hak veriyorum, yalnız bunu daha makul bir tavırla ortaya koyabilirsin sameth...

ülkem üzerinde oynanan bir oyun olarak görüyorum ve makul bir tavır takınmam doğru olamaz ses kaydı dediğin daha tam manasıyla kesin olmayan birşey onun için şimdilik suçlayıcı davranmanız doğru değil bu yargısız infaz olur beklememiz gerekli
bence biran evvel acıklama yapılsın yeter artık birileri bişey söylesin söylediyse söyledim desin söylemediyse söylemedim desin bu kadar basit

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Sal Mar 20, 2007 13:27 pm

7 sene önce yapılmış bir konuşma. neden bunca geçen seneden sonra ortaya atılıyor anlaşılmaz. neden seçimlerin yaklaştığı bir zamanda ortaya atılır anlaşılmaz. belli ki bir şeylerin propagandası yapılıyor.

Kullanıcı avatarı
hzllll
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen hzllll » Sal Mar 20, 2007 16:49 pm

yeterrr yaa yeterrr

Kullanıcı avatarı
silahsız kuvvet
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen silahsız kuvvet » Sal Mar 20, 2007 18:47 pm

hiçbir grubu sevindirmek ve hiçbir grubu da incitmek değil niyetim, "herşeyden önce gruplaşmaya karşıyım !.."

maalesef siyaset üstü durumları, ısrarla, tutup siyasetin içine çekebiliyoruz !

'7 yıl önce veya 7 yıl sonra', konu bu değil.. 'seçimler yaklaşıyor', konu bu da değil... hatta benim konum kullanılan sıfatlar da değil, 'fikirler...'

'dokunamadığınız' düşüncelerin varlığından sadece sahibini sorumlu tutabilirsiniz !.

-----------------------
neyse ki, aslı astarı yokmuş bunların, kabus görmüşüz meğer, artık daha makul olabilirsin sameth... sular duruldu, dönebilirsin samancı... ben de gidip, kabustan uyanmanın tadını çıkarayım !.

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Sal Mar 20, 2007 21:20 pm

GÖRÜŞLER BİR OLSAYDI KURT KUZUYLA GEZERDİ

SAMANCI KÜSKÜNLÜK SANA YAKIŞMIYOR MUSTAFA ABİCİM DÖN TEKRAR

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Çrş Mar 21, 2007 13:41 pm

ya zaten herşey ortada başkabakanımızın ne yaptığı(!) belli ya da aday olacakların ne mal oldukları da.ya düşünüyorum da şu oylardan bir tanesini adam gibi hak edecek aday yok ne yazık ki...neyse bşndik bir alamete gidiyoz gıyamete...

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Prş Mar 22, 2007 13:24 pm

ya arkadaslar, lutfen siyaseti buraya katmayalim.

Mod
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesajgönderen Mod » Cum Mar 23, 2007 20:47 pm

Defalarca söylenmesine, forum kurallarına aykırı olmasına rağmen, Barış Manço Mix'te ısrarla siyasi tartışmalar yapılıyor. Kilitlemesek kavga çıkıyor, kilitlediğimizde de bizler suçlu oluyoruz.

Bundan sonra bu tür siyasi topiklere kesinlikle tolerans göstermeyeceğiz.

Saygılarımızla,
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM