2023 TAMAM, ŞİMDİ DE 2043'E BARIŞ ABİMİZİN 100. YILDÖNÜMÜNE

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
Mançolayizm
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Mançolayizm » Pzr Mar 23, 2008 17:03 pm

1461

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Pzr Mar 23, 2008 17:50 pm

1462
BİR GÜN GELECEK DÖNENCE BİLİYORUM...

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen km_manco1325 » Sal Mar 25, 2008 12:46 pm

1463

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen km_manco1325 » Sal Mar 25, 2008 12:48 pm

BM yazdı:Hâlâ sayıyor musunuz? Bu bana 13 sene önce ilkokul 1. sınıftaki günlerimi hatırlattı. :geberdim: :geberdim: :geberdim:
Ya kardeş sane ne ya serbest mix deyilmi istemiyosan katılma ama bizede karışma yaaaaaaaaa

BM

Mesajgönderen BM » Cmt May 24, 2008 21:17 pm

Bir avuç gerizekalı işte.

(Sayın, sayın. Bari saymışken aklınızda kaç tahta eksik, onu da sayın.)

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Çrş May 28, 2008 01:16 am

yapılan işin ne kadar orjinal (!) ve anlamlı (!) olduğunu bir kenara bırakırsak, eleştiren 2-3 kişi de saymıyor muydu bir zamanlar diğerleri gibi (yanlış hatırlıyorsam düzeltsinler).

serbest mix ile ilgili bir kıyamet yazı yazmıştım bir zamanlar, şu anda ne yapıyorsun, ne dinliyor, ne içiyor kime hangi şarkıyı gönderiyor, üstteki alttaki sağım solum hakkındaki "İLK" izlenimlerim neler vb..
Tanrı Türkiye'yi, yönetenlerinden korusun!

Kullanıcı avatarı
darkkphonix
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen darkkphonix » Çrş May 28, 2008 12:25 pm

1461 BaRış Manço !!!!!

BM

Mesajgönderen BM » Çrş May 28, 2008 20:55 pm

Sayıp durma lan.

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Çrş May 28, 2008 23:51 pm

ya inadına iş yapıosunuz sayıp sayıp hey allahım ya.ben siteye ragbet olmadıgından şikayetciyim millet buraya sayı saymak için uğruyo mod kitle başlığı ya kime ne yararı var
Emre başkaya

BM

Mesajgönderen BM » Cum May 30, 2008 18:48 pm

Söylüyoruz, inekler hâlâ sayıyorlar.

Kullanıcı avatarı
mançofur
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mançofur » Pzr Haz 01, 2008 00:27 am

dostlar neden kavga ediosunuz zaten az kişiyiz aile olcağımıza düşmaz oluyoruz burası kavga forumu deil.

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen DERSİMLİ » Cum Tem 18, 2008 21:08 pm

Bu ne ya böle çok komik :geberdim: :geberdim: :geberdim: :geberdim:
ya site'nin modları adminleri bi zahmet bu saçmalıklarla dolu bu sayım başlığını kaldırın ya...Ulan site bakan ziyaretçi manço severler bu iğrençliği görünce laflar sölüolardır kimbilir.....Bırakın bu ''
BOŞ SAFSATALARI ALLAH AŞKINA

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen DERSİMLİ » Cum Tem 18, 2008 21:11 pm

DERSİMLİ yazdı:Bu ne ya böle çok komik :geberdim: :geberdim: :geberdim: :geberdim:
ya site'nin modları adminleri bi zahmet bu saçmalıklarla dolu bu sayım başlığını kaldırın ya...Ulan site bakan ziyaretçi manço severler bu iğrençliği görünce laflar sölüolardır kimbilir.....Bırakın bu ''

MODLAR ZAHMET OLACAK SİZLERE AMA YA ELİNİZE GEÇERSE ŞU NE OLDUĞUNA KARAR VEREMEDİĞİM ŞU BAŞLIĞI KALDIR

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Cum Tem 18, 2008 21:47 pm

DERSİMLİ yazdı:
DERSİMLİ yazdı:Bu ne ya böle çok komik :geberdim: :geberdim: :geberdim: :geberdim:

MODLAR ZAHMET OLACAK SİZLERE AMA YA ELİNİZE GEÇERSE ŞU NE OLDUĞUNA KARAR VEREMEDİĞİM ŞU BAŞLIĞI KALDIR

ben söylemiştim ama... :cinnet:

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen DERSİMLİ » Cum Tem 18, 2008 21:51 pm

kulahmet yazdı:
DERSİMLİ yazdı:

ben söylemiştim ama... :cinnet:

gelin bu başliğa karşı çıkan dostlarımız kardeşlerimiz bız tavrımızı koymaya devam edlim elinde sonunda kaldıracaklardır bu zavallı diyeceğim artık arkadaslarınyaptıgı ileri geri saymın olduğu başlığı...

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cum Tem 18, 2008 22:23 pm

kardeş boşuna konusuoz hala inadına saymaya devam edecekler barış abi yapacakları bişey kalamdı oyun oynuyorlar burda resmen
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Cum Tem 18, 2008 22:40 pm

jonturk_emre yazdı:kardeş boşuna konusuoz hala inadına saymaya devam edecekler barış abi yapacakları bişey kalamdı oyun oynuyorlar burda resmen

çok güzel özetledin emre... :alkis:

Kullanıcı avatarı
mirze
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen mirze » Cum Tem 18, 2008 23:57 pm

DERSIMLI arkadasim cok aqressivsin ya.birak saysinlar,ben de basladim bu gunden,kactaydiniz...1464 getirin arkasini,bence serbest mixde boyle basligin olmasi faciali bir sey degil,tam aksi cok eglenceli

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cmt Tem 19, 2008 00:19 am

mirze yazdı:DERSIMLI arkadasim cok aqressivsin ya.birak saysinlar,ben de basladim bu gunden,kactaydiniz...1464 getirin arkasini,bence serbest mixde boyle basligin olmasi faciali bir sey degil,tam aksi cok eglenceli

eğlencemi ne zevk duyuyosun ki bundan sana ne kazandırıyor? Barış Manço ile alakası ne?
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen DERSİMLİ » Cmt Tem 19, 2008 00:50 am

jonturk_emre yazdı:
mirze yazdı:DERSIMLI arkadasim cok aqressivsin ya.birak saysinlar,ben de basladim bu gunden,kactaydiniz...1464 getirin arkasini,bence serbest mixde boyle basligin olmasi faciali bir sey degil,tam aksi cok eglenceli

eğlencemi ne zevk duyuyosun ki bundan sana ne kazandırıyor? Barış Manço ile alakası ne?

ağlanacak halimize gülüyorum ya.Hele bunu bir Manço severden duymak beni yaraladı harbidende...Benim agresif olduğum falan yok sadece forumu kirlenmelerden uzak gerçek manada Mançoyu tanıtması için nefes tüketmede bulunuyorum bura.Yoksa burda kim ne demiş kim ne yapmış yada yapacak umrumda değil...Burası Barış MANÇO resmi web sitesidir.Oyun parkı değil....

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

d

Mesajgönderen manco halil » Cmt Tem 19, 2008 11:01 am

beyler hanımlar önce konusmalarımızı bır sınasak nasıl olur bırı ınek dıyor dıyerı ulan dıyor sızler neredsınız bu sıteyı bu sekılde kırletemezsınız kendınıze gelın modlarda gerekenı yaparlar sanırım ..lütfen duzgun konusalım..ve bu baslıkda aylar önce vardı gereksızde degıl acan zahmet verıp acmıs neden kapansınkı ben ınat olarak sayıyorum sımdı..1464 sevgı ve barışla
halil

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen DERSİMLİ » Cmt Tem 19, 2008 17:38 pm

jonturk_emre yazdı:kardeş boşuna konusuoz hala inadına saymaya devam edecekler barış abi yapacakları bişey kalamdı oyun oynuyorlar burda resmen

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

JONTÜRK_EMRE NE GÜZEL DEMİŞSİN ARKADAŞIM....