Şu an napıyorsunuz ?

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Pzt Mar 19, 2007 14:45 pm

dinleniyorum ....
BİR GÜN GELECEK DÖNENCE BİLİYORUM...

Kullanıcı avatarı
hzllll
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen hzllll » Pzt Mar 19, 2007 16:33 pm

insanların neden genç yaşta öldüklerine anlam vermeye çalışıyorum..mekanın cennet olsun hocam :gozyasi: :gozyasi:

Kullanıcı avatarı
mevlut
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mevlut » Pzt Mar 19, 2007 16:36 pm

FORMDAN UZAK KALMAMAK İCİN İNTERNET CAFE LERDE SÜRÜNÜYORUM :!:
barısdostu

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

ds

Mesajgönderen manco halil » Sal Mar 20, 2007 23:26 pm

merhabalar ben herkese kucak dolu sevgılerımı yollarken bazıları nedense hala tartışmaları uzatıyor ..sevgılı arkadaşlasr lütfen gereksız konularda durmayalım sevgı ve barış la kalın..
halil

aytac
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen aytac » Sal Mar 20, 2007 23:31 pm

Çok seviyorum ama anlayış gösterin biraz bana :gozyasi:

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Çrş Mar 21, 2007 12:19 pm

aytac yazdı:Çok seviyorum ama anlayış gösterin biraz bana :gozyasi:

sevenlere saygım sonuzdur. bu yolda devam et...

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Çrş Mar 21, 2007 18:27 pm

sameth ...........
Gönderilme Tarihi: 18 Mart 2007 Pazar 08:31:49
Kime: pınar ....(adreslerı yazmak ıstemedım)
Konu: defol

| | Önemsiz Posta | Gelen Kutusu

Bu postayı önemsiz olarak belirledik. Önemsiz veya Önemsiz Değil'e tıklayarak bu çıkarımımızın doğru olup olmadığını belirtin

seni bu 7den77ye.net te görmek istemiyorum o gerizekalı tavırlarını buraya
taşımanı istemiyorum gereksiz insan mix i çöplüğe dönderdin buraya el atma
akıllı uslu dur

bana gelen bu maıle sınırlenmemeye calısıyorum

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

saygı hoşgörü

Mesajgönderen manco halil » Çrş Mar 21, 2007 19:37 pm

merhaba sevgili barış severler vede herzaman barış içinde olanlar ..evet bu gün baktımda rapınkızı nedense hala çok gergin ...birde samet ceylan . a karsı bır yanlış tutum içinde lütfen sevgılı rapınkızı bıraz anlayışlı olurmusunuz ..bırde bu mail in sana samet ceylan tarafından gönderıldını nerden bıle bılırızkı .. :?: lütfen sevgılı arkadasım saygı ve hoşgörüye davet edıyorum senı.kaldıkı samet arkadaş çok düzgün vede son derece mütavazi bir insandır ..bu sitenin onun gıbı barış cılara ıhtıyacı var ..sözlerımı sevgı vbe barış la bıtırıyorum esenle kalın..manço halil........
halil

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Çrş Mar 21, 2007 20:52 pm

şu anda neden yalan solebılırımkı gıbı bı dusunce ıcersındeyım
senden bana ınanmanı beklemıyorum ınanan bı suru ınsan var bunların ıcınde olup olmaman benı enterese etmıyor.sadece benı burda gormek ısteyen arkadaslarım ıcın burda kalıyorum ve tabıkı barıs abıye sevgımden dolayı.o sıteyede barıs abı hakknda bılmedıgım seylerı ogrenmek ıcın uye oldum.gurbetcımancoda bunu bılıyor.sametı kotulemek ıcın yapmadım sadece bu bı tepkı..

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

BARIŞ BARIŞ

Mesajgönderen manco halil » Çrş Mar 21, 2007 21:26 pm

merhabalar sevgılı arkadaşlarım ben bu kavgaya bır son vermek istıyorum ..BİZ BARIŞ CIMIYIZ ..SORARIM .BİZ .SEVIYELIMIYIZ.SORARIM .BİZ KÜLTÜRLÜMÜYÜZ. EVET BUNLARIN HEPSININ BIZDE OLDUNA İNANIYORUM..KALDIKI..AİLE İÇİNDE BIR SÜRÜ TARTIŞMA OLABILIR VEDE SUAN OLUYOR BUNU ARAMIZDA BITIRE BILIRIZ ..BEN SAMET VE RAPIN KIZINI BARIŞ A DAVET EDIYORUM..GELIN ..VEDE ANLAYIŞLA BENI DINLAYIN.BENDE .SÖZLÜ TARTIŞMA İÇİNE GIRDIM ZAMANLA ..BAZILARINIZLA .AMA ÖZÜR DILEYIP .HAKLI YADA HAKSIZ OLSAMDA ..BUNU BIR SEKILDE BANA YAKISAN HATTA BARIŞCILARA YAKISAN BIR SEKILDE ..BU TÜRLÜ SORUNLARIMI ..BITIRDIM.SIMDI YAPMANIZ GEREKEN..ÖZÜR DILEMENIZ .BU ZOR DEGIL .GURUR HIÇ DEGIL..BEN SIZIN BARISACANIZA İNANIYORUM.SAMET ARKADASIM..ANLAYIŞLI ADAM GIBI ADAM DELIKANLI..BUNU YAPAR..PINAR İSE ODA DÜZGÜN .KENDINI BARIŞ ABIYE BAĞLAYARAK YASAMAYI SEVEN BIR ARKADAŞIMIZ..HADI SIZE YAKISANI YAPIN ..ÖZÜR DILEYIN ..BARIŞ SEVERŞLERDEN VEDE BU KONU TATLIYA KAPANSIN..EN GÜZEL DİL TATLI OLANDIR..BARIŞ MANÇO ..........UNUTMAYIN...SEVGI VE BARIŞ LA KALIN..MANÇO HALİL...
halil

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Çrş Mar 21, 2007 22:05 pm

rapin_kizi__ yazdı:sameth ...........

Bu postayı önemsiz olarak belirledik. Önemsiz veya Önemsiz Değil'e tıklayarak bu çıkarımımızın doğru olup olmadığını belirtin

akıllı uslu dur

BEN SENİ MAİLLE UYARMIŞIM MAİL ATMAMIN SEBEBİ SENİN GEREKSİZ TANTANALARIN SEBEBİYLE ÜYELERİN RAHATSIZ OLMAMASI İÇİN AMA SENİN BUNU HESAP EDECEK KADAR BEYNİN OLDUĞUNU SANMIYORUM TÜRKÇE Yİ ADAM GİBİ KULLAN SENİ KAÇKEZ UYARACAĞIMIZI ŞAŞTIK :kizgin: :kizgin:
artık yokum sağlıcakla kalın

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Prş Mar 22, 2007 01:15 am

uzunca bi süredir formdan uzak kaldım ne var ne yok bakıyorum.....

Barıscıl
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Barıscıl » Prş Mar 22, 2007 01:49 am

Trt3 de Artistik Buz Pateni Dünya Şampiyonası var her zamanki gibi onu takip ediyorum..
Zaman... Biz onu tükettik sanırken, aslında onun bizi tükettiğini fark ettiğimizde vakit çok geç oluyor! (Can DÜNDAR)

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Prş Mar 22, 2007 08:34 am

sameth yazdı:
rapin_kizi__ yazdı:sameth ...........

akıllı uslu dur

BEN SENİ MAİLLE UYARMIŞIM MAİL ATMAMIN SEBEBİ SENİN GEREKSİZ TANTANALARIN SEBEBİYLE ÜYELERİN RAHATSIZ OLMAMASI İÇİN AMA SENİN BUNU HESAP EDECEK KADAR BEYNİN OLDUĞUNU SANMIYORUM TÜRKÇE Yİ ADAM GİBİ KULLAN SENİ KAÇKEZ UYARACAĞIMIZI ŞAŞTIK :kizgin: :kizgin:

halıl bunun gıbı bır suru daha maıl gelmıs sabahın 7:30 unda yenı seylere bakmak ıcın gelıyorum su olanlara bak artık sametın sevıyesıne dusmıcem maılınde yazdıgı gıbı onun kucuk kızı onun tabırı ıle o efendım bende ona itaat eden biri olmayacagım.sımdı okula gıtmem lazım malum kafaları bos olmayan ınsanların bır takım ıslerı vardır sacma sapan maııler atmak dısında
sevgı ve barısla kalın

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Prş Mar 22, 2007 19:36 pm

barış abinin ankara seymen konserini izliyorum....

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Prş Mar 22, 2007 19:37 pm

daha cevap veripte benim sabrımı zorlama bulaşmadan git benden uzak dur yeter artık canımı çok sıkıyorsun ufaklık
birdaha benim adımı anma ve benim hakkımda hiçbirşey yazmaa yazmaaaaaaaaaaa :kizgin: :kizgin:

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Prş Mar 22, 2007 20:18 pm

lutfen karsıma ınsan olan bır gelebılırmı en azından kavga edılcekse ınsanlarla edelım ne bu boyle _?

Kullanıcı avatarı
hzllll
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen hzllll » Prş Mar 22, 2007 20:24 pm

yaa şurda barış abi için burdayız dimi??yanlışım varsa düzeltin kişisel problemlerimiz buradan halletmeyelim...ayrıca küçük küçük dediğiniz insanlara biraz daha ılımlı yaklaşın nede olsa size göre küçükler...bundan sonra konuşmayan insanlar birbirleriyle hiçbi şekilde muhattap olmasın ya kimse kimseyi zorla konuşturmuyo burda birbirinden rahatsız olanlar yok saysınlar birbirlerini bu bu kadar basit....kimsede kimsenin huzurunu bozmasın şurda..hepimiz barış abi için burdayız şuraya bişey yazarken kendini çıkarlarınızı bi kenara bırakın yaa... küçüklere sevgi büyüklere saygı

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Prş Mar 22, 2007 20:28 pm

hzllll yazdı:yaa şurda barış abi için burdayız dimi??yanlışım varsa düzeltin kişisel problemlerimiz buradan halletmeyelim...ayrıca küçük küçük dediğiniz insanlara biraz daha ılımlı yaklaşın nede olsa size göre küçükler...bundan sonra konuşmayan insanlar birbirleriyle hiçbi şekilde muhattap olmasın ya kimse kimseyi zorla konuşturmuyo burda birbirinden rahatsız olanlar yok saysınlar birbirlerini bu bu kadar basit....kimsede kimsenin huzurunu bozmasın şurda..hepimiz barış abi için burdayız şuraya bişey yazarken kendini çıkarlarınızı bi kenara bırakın yaa... küçüklere sevgi büyüklere saygı

kucuk buyuk derken yaş olarakmı zeka olrakmı:)

Kullanıcı avatarı
hzllll
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen hzllll » Prş Mar 22, 2007 20:29 pm

zeka yaşla doğru orantılı değil mi be :amanin:

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Prş Mar 22, 2007 20:30 pm

hzllll yazdı:zeka yaşla doğru orantılı değil mi be :amanin:

hayır canım :) malesef değil

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Cum Mar 23, 2007 20:18 pm

rapin_kizi__ yazdı:lutfen karsıma ınsan olan bır gelebılırmı en azından kavga edılcekse ınsanlarla edelım ne bu boyle _?

edepli konuş ve birdaha beni kullanma bu sana son uyarım artık ihracımda gerekse bundan sonra olacaklardan ben mesul değilim

Kullanıcı avatarı
serk@n
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen serk@n » Cum Mar 23, 2007 20:51 pm

şu an hayretle kuçuk bir kızın ortalığı nasıl karıştırdığına bakıyorum.. neden karıştırdığına eminim uğraştığı arkadaşımız bizim çok sevilen ve uzun zamandır tanıdığımız samet kardeşim..

çok fazla konuşmak istemiyorum ama hep senin gibi sorumsuzca (sana sorumsuz demiyorum gerçek hayattada boyle olduğuna inanmıyorum ama şu andi tepkilerin)davrananlar yuzunden bu forumda çokça arkadaşımızı kaybettik.. daha geçen gunun bunun üzerine konuşmuştuk..

ve herzamanki gibi yonetim pardon onlar patron.. ve bize okadar mesafeli ve uzaklar.. oyuzden çok yakınlaşmak istemiyorum bu siteye..

sen şimdi cevap yazmak istersin tabiki cevap hakkın ama ozur dileyip devam etmenden yanayım.. kendini ve ismini kaybediyorsun..

saygılar..
Resim

serk@n adlı üyemiz, forum düzenini bozmaya yönelik davranışlarından dolayı 1 hafta mesaj yazamama cezası almıştır.

Bitiş tarihi:

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Cum Mar 23, 2007 22:34 pm

Arkadaşlar şimdiye kadar sesiz kalmayı yeğledim ama bu noktada konuşmam gerektiğini düşünüyorum. Haftalardır dikkat ediyorum bu kişi bir çok üyeye bu tür ahır itamlarda bulundu ki bu üyeler arasında gerçekten çok saygın arkadaşlarımızda vardı. Kendisine soruyorum; Barış için burda olan biri bu tür davranışlar sergiler mi? HAYIR! tabii ki de.

Kendisinin bu davranışlarını yaşına veriyorum ve şunu anlamasını istiyorum. Barış Manço sadece bir şarkıcı değildir. Yani bizler onun şarkıları için değil kendisi için buradayız onun davranışları, yaklaşımları, felsefesi, kimyası, biyolojisi, herşeyi için buradayız ve bunlarıda yansıtmak için. Sadece bir öneri; Eğer bunları pek bilmiyorsan araştır, hakkında bir sürü makaleler, kitaplar oku Barışı bil hayata ve insanlara güler yüzle ve BARIŞLA bak.

Sevgiler...
[center]Sadece BARIŞ Olsun...[/center]
LÜTFEN SİZDE BİR MAİL YOLLAYIN!
BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:
viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
hzllll
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen hzllll » Cmt Mar 24, 2007 21:17 pm

survivor ı izlioyorum :D