***Merhaba ****

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kavak Yelleri
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

***Merhaba ****

Mesajgönderen Kavak Yelleri » Cmt Şub 21, 2009 16:45 pm

Merhabalar ben siteye üye oldum.Site'nin bölümlerini gazindim ve de Vide paylaşım bölümü yani ''Multimedya Video Arşivi Forumu''ndaki videoları indirmek istedim ama olmuyorlar..Sanırım Zamanla birlikte linkler silinmişler...Lütfen bu konuyla alakalı Bir çalışma yapılabilinirmi?

Kullanıcı avatarı
rainsunster
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Re: ***Merhaba ****

Mesajgönderen rainsunster » Cmt Şub 21, 2009 17:26 pm

Kavak Yelleri yazdı:Merhabalar ben siteye üye oldum.Site'nin bölümlerini gazindim ve de Vide paylaşım bölümü yani ''Multimedya Video Arşivi Forumu''ndaki videoları indirmek istedim ama olmuyorlar..Sanırım Zamanla birlikte linkler silinmişler...Lütfen bu konuyla alakalı Bir çalışma yapılabilinirmi?

Rapidshare upload edilen klipler zamanla siliniyor. Ben yeni videoları zaman zaman servere aktarmaya çalışıyorum.

Kavak Yelleri
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen Kavak Yelleri » Cmt Şub 21, 2009 18:03 pm

Gerekli Geniş Kapsamlı video Düzenlemesi yaplırsa Çok Mutlu Olucam...Çünkü Video Bölümü'ndeki hiç bir video İndirimi Çalışmıyor..:)

Kavak Yelleri
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen Kavak Yelleri » Cmt Şub 21, 2009 18:04 pm

Kavak Yelleri yazdı:Gerekli Geniş Kapsamlı video Düzenlemesi yaplırsa Çok Mutlu Olucam...Çünkü Video Bölümü'ndeki hiç bir video İndirimi Çalışmıyor..:)

Rapidshare Şeklinde düzeltilmelerin yapılmasını Rıca ediyorum:)

Kullanıcı avatarı
rainsunster
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen rainsunster » Çrş Şub 25, 2009 14:28 pm

Kavak Yelleri yazdı:
Kavak Yelleri yazdı:Gerekli Geniş Kapsamlı video Düzenlemesi yaplırsa Çok Mutlu Olucam...Çünkü Video Bölümü'ndeki hiç bir video İndirimi Çalışmıyor..:)

Rapidshare Şeklinde düzeltilmelerin yapılmasını Rıca ediyorum:)

İstek yapılan klipler servere yüklenilecek...