BARİSMANCOMİX UYAN !!!!!!

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

BARİSMANCOMİX UYAN !!!!!!

Mesajgönderen manco_mania » Pzt Oca 05, 2009 19:29 pm

Arkadaşlar sitemizin çeşitli forum bölümlerinde derdimi biraz anlatmaya çalıştım ve arkadaşlarımdan da destekler aldım sagolsunlar.Şu anda forum sayfamız iyi durumda değil yeterince yenileme yok , ilgi yok.Bazı arkadaşlarımız haklı olarak forumdan ümidini kesmiş birşeyler yapalım bu sayfa önemli bir forum sayfasıdır (RESMİDİR) Bunu kaybetmeyelim forumumuza ilgi gösterelim yöneticiler ve üyelere herkese sesleniyorum...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

Kullanıcı avatarı
serk@n
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen serk@n » Sal Oca 06, 2009 00:32 am

konuların düzeltememiz için bir başlık açmıştım ve yoneticilerin yanıtı biri birine kufur yazıyor, hakaret ediyor yada daha farklı bişey yapıyor.. v.s denildi iyi yoneticiler modlar neden var yada boyle kişileri üzyelikleri kendi içinde absorve edecek kadar buyuk bir forum değilmiyız 2004 yılı yazıyor bu uyeliğin kayıt tarihinde inanın daha eskidir belkide.. bu boşvermişlik nereye kadar gidecek bilemiyorum..
Resim

serk@n adlı üyemiz, forum düzenini bozmaya yönelik davranışlarından dolayı 1 hafta mesaj yazamama cezası almıştır.

Bitiş tarihi:

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Çrş Oca 07, 2009 23:13 pm

Lütfen artık Ser arkadaşımızda yeni Rütbeler koysun ve bu forumda siteye en çok giren aklı başında kişileri süper mod veya mod , co -admin yapsın yapsın ki sitemiz daha çok temizlensin düzenlensin bunlar yapılınca sitemiz daha çok açılıcaktır ve gelenlerin daha çok kalma isteği olucaktır bunu anlayın artık ama eğer hala ses çıkmazsada ben ümidimi adminden yana kesicem çünkü ben bi insana bu kadar yalvarmadım çünkü çok yalvardım ben ser her mesajımda lütfen böyle olsun lütfen şöyle olsun dedim ama hala hiç ses yok ocak ayında yeni yıla girildiğinde yenilikler olucak denildi ama yok !