mesaj düzeltmeleri

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
serk@n
Profesyonel
Profesyonel

mesaj düzeltmeleri

Mesajgönderen serk@n » Prş Eki 23, 2008 13:30 pm

Admin ve modlardan ricam üyelerin kendi mesajları düzenlemesine kısıtlama getirmesinler. silme yetkimiz olmaya bilir fakat mesajımızı yalnış yazdığımızı düzeltemeyecekmiyiz

teşekkür ediyorum
Resim

serk@n adlı üyemiz, forum düzenini bozmaya yönelik davranışlarından dolayı 1 hafta mesaj yazamama cezası almıştır.

Bitiş tarihi:

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Eki 23, 2008 14:20 pm

Evet Serkan kardeşime bende katılıyorum bari düzeltme olsun çünkü böyle çok mesaj kirliliği oluyor ama bilmiyorum adminimiz bunu görüyormu görse bile dikkate alıyomu bilmiyorum azda olsa bir şeyler yapın lütfen :( çünkü bu tür şeyler helede barış mançonun sitesinde burada bence bu tür küçük kusurların olmaması gerekiyo umarım görüyodur moderatörlerimizde Adminimizde

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Prş Eki 23, 2008 21:38 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:Evet Serkan kardeşime bende katılıyorum bari düzeltme olsun çünkü böyle çok mesaj kirliliği oluyor ama bilmiyorum adminimiz bunu görüyormu görse bile dikkate alıyomu bilmiyorum azda olsa bir şeyler yapın lütfen :( çünkü bu tür şeyler helede barış mançonun sitesinde burada bence bu tür küçük kusurların olmaması gerekiyo umarım görüyodur moderatörlerimizde Adminimizde

Barış ne konuşmuştuk seninle. Adminimiz de moderatörümüzde bu hakarete benzer açıklamayı ha etmiyorlar. Bir sorun oldugu zaman mod a ÖM den mesaj atıp düzeltmesini rica ederseniz gereken düzeltmeleri yapacaktır. Buna emin olabilirsiniz. Bu tür açıklama sana hiç yakışmıyor.
ÖMRÜMÜN SONBAHARINDA SİZLERLEYİM

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Eki 23, 2008 23:56 pm

Ama cidden abi sabır bazen insanın içini acıtıyo yoksa ben kötü bir şey demiyorum veya söylemek istemiyorum affedin ne olur ama bu kadar küçük şeylerinde artık burada olmaması gerekiyo bence ama olsun moderatörlerimizde adminimizde işlerini yapıyolar ben bu konuda da bişi demiyorum sadece aradan çok uzun bi zaman dilimi geçiyo buda insanın sabrını sınıyo sanki ve insanı üzüyo :( neyse, abicim bu ilk mesajımı görmemiş yazmamış kabul et ne olur:(

Kullanıcı avatarı
serk@n
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen serk@n » Cum Eki 24, 2008 12:36 pm

bidakika arkadaşlar yazımı tekrar tekrar okuyorum.. yönetime artniyet taşıyan bir yazı değil oyle anlaşılmaması gerekiyordu. ben mağdurluğumu dile getirmek istedim. hitabımda olağan diye düşünüyorum.. ama ilgilenen yok sanırım her zamn ki gibi..
Resim

serk@n adlı üyemiz, forum düzenini bozmaya yönelik davranışlarından dolayı 1 hafta mesaj yazamama cezası almıştır.

Bitiş tarihi:

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cum Eki 24, 2008 12:44 pm

Umarım kısa sğrede ilgilenirler serkan kardeşim saol tekrar böyle bi konu açtığın için çünkü bu sorunun çözülmesi mesaj kirliliğinide bi nebzede olsa önler.

Kullanıcı avatarı
penguen
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen penguen » Cum Eki 24, 2008 20:02 pm

Evet. Bazen imlâ hataları ya da noktalama yanlışlıkları yapıyorum, düzeltemeyince kötü oluyor. Bir de bazen mesajımıza yeni link eklemek gerektiği gibi durumlar da oluyor. Değiştir seçeneğinin normal üyeler için de aktif olması gerekiyor.

Mod
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesajgönderen Mod » Pzr Eki 26, 2008 16:40 pm

Sayın Üyelerimiz,

Düzeltme seçeneği aktif olduğu zamanlarda bu özellik maalesef bir çok üye tarafından art niyetle kullanıldı. Örneğin ikili tartışmalarda küfürler edildi, hakaretler yazıldı çizildi ve ardından silindi. Bu tarz art niyetle kullanım olmaması için düzeltme opsiyonunun şu anda açılması mümkün değildir.

Yeni link eklenmesi gereken forumlarda, yani Multimedya Forumları'nda ise düzeltme seçeneği aktiftir.

Saygılarımızla,
Barış Manço Mix Web Team
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzt Eki 27, 2008 03:52 am

Hımm Saolun Bari Belirli Bölümlerde Düzeltme Mümkün bunada Şükür : saolun