diskografi meselesi

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

diskografi meselesi

Mesajgönderen kulahmet » Çrş Ağu 27, 2008 19:18 pm

kilitlenen bir konuyu yeniden gündeme getirdiğim için özür dilerim öncelikle...amacım kesinlikle yeniden tartışma başlatmak değil...ama
sitemizin diskografisiyle ilgili söylemek istediklerim var...öncelikle plakların yer almaması çok büyük bir eksiklik ve hiç bir bahane kabul etmediği gibi zaman kaybına da tahammülü yok bunun...albümlerde ise gereksiz değilse bile farklı bir başlıkta toplanması gereken şeyler var...yani barış manço'nun bizzat kendi emeği olan albümlerle plak şirketlerinin toplama albümleri birarada olmamalı..."yeni bir gün" albümü varken "sarı çizmeli mehmet ağa" albümünün diskografide işi yok...albümlerin içindeki söz-müzik bilgilerinde de yanlışlıklar göze çarpıyor...örneğin "baris mancho" albümündeki bazı şarkı sözleri barış manço'ya ait olmadığı halde ona aitmiş gibi gösterilmiş...son olarak da diskografinin dış cephesi hakkında bir şey söylemek istiyorum...diskografimiz çok can sıkıcı bir dış şekle sahip ve görsel olarak hiç güzel ve kullanışlı değil...tabi bu son söylediğim benim kişisel zevkimin penceresinden gördüğüm bir husus ama diğer hususlar hiçbir barışseverin atlamaması gereken şeyler...doğrusu yıllardır üyesi olduğumuz bu siteye, "barış manço" yazılınca arama motoruna ilk düşen bu siteye daha güzel bir diskografi gerekiyor...

beni anlayışla karşılayacağınız için çok teşekkür ederim...

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Çrş Ağu 27, 2008 20:01 pm

Evet son olrak söylediğiniz yer doğru arama motorlarında ilk bizim sitemiz çıkıyor ama bazı şeyler eksik veya diğer barış manço sitelerine göre çok düşük standartlarda ben bunların düzeltiliceğine eminim her şey zamanla halledilecektir ama bend yakın zamanda bir çok yenilik yapılması gerektiğinin kanatindeyim.

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Çrş Ağu 27, 2008 20:24 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:Evet son olrak söylediğiniz yer doğru arama motorlarında ilk bizim sitemiz çıkıyor ama bazı şeyler eksik veya diğer barış manço sitelerine göre çok düşük standartlarda ben bunların düzeltiliceğine eminim her şey zamanla halledilecektir ama bend yakın zamanda bir çok yenilik yapılması gerektiğinin kanatindeyim.

teşekkür ederim...

Kullanıcı avatarı
rainsunster
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen rainsunster » Çrş Ağu 27, 2008 21:01 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:Evet son olrak söylediğiniz yer doğru arama motorlarında ilk bizim sitemiz çıkıyor ama bazı şeyler eksik veya diğer barış manço sitelerine göre çok düşük standartlarda ben bunların düzeltiliceğine eminim her şey zamanla halledilecektir ama bend yakın zamanda bir çok yenilik yapılması gerektiğinin kanatindeyim.

standartlar derken kastınız ne acaba? ne gibi değişiklikler öneriyorsnuz. burası hepimizin sitesi en iyi olmasını isteriz

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Ağu 28, 2008 10:21 am

rainsunster yazdı:

standartlar derken kastınız ne acaba? ne gibi değişiklikler öneriyorsnuz. burası hepimizin sitesi en iyi olmasını isteriz

Evet Benim istediğim yenilikler satndartlar belli ben bir çok kez söyledim sitemize daha çok giren daha çok ilgilenen kişiler yani üyelerimiz var bende elimden gerldiğince çok giriyorum ve bu tür üyelere yöneticilik yetkisi verilmesini vede bir kaç tanedaha ymneticilik yetkisi çıkmasını istiyorum mesela Moderatör zaten var süper moderatör vede co-admin gibi yetkililer olmasını istiyorum ve bu sayede moderatörlerimizin bazı şeyleri bazı yerleri takip edemediğinde gerekeni daha hızlı vede daha çok adaletiyle yparlar diye düşünüyorum ki bana göre hak veya adalet konusunda moderatörlerimiz her yönden adaletli davranıyo buna da bir şey demiyorum her neyse bir kaç yenilikde sitedeki bölümler adına istiyorum umarım zamanlada olucaktır evet bazı yerlerde bir çok şey karışık veya hiç bulunamıyo bunun en büyük sebebi bölümlerin eksik olması yada gerken bölümlerin olmaması veya yanlış yerde olmasıdır neyse kardeşlerim ben bunu bir çok kez anlattım katılan bir kaç kardeşimiz daha oldu bazı arkadaşlarımız yorumlarını katmadı olsun.

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Cum Ağu 29, 2008 17:19 pm

forum açısından bir sıkıntımız yok bence, forumumuz gayet mükemmel ancak anasayfa ve anasayfadan ulaşılan bazı kısımlarda yenilik ve güncellemeler yapılmalı diye düşünüyorum...

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cmt Ağu 30, 2008 18:28 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:
rainsunster yazdı:

Evet Benim istediğim yenilikler satndartlar belli ben bir çok kez söyledim sitemize daha çok giren daha çok ilgilenen kişiler yani üyelerimiz var bende elimden gerldiğince çok giriyorum ve bu tür üyelere yöneticilik yetkisi verilmesini vede bir kaç tanedaha ymneticilik yetkisi çıkmasını istiyorum mesela Moderatör zaten var süper moderatör vede co-admin gibi yetkililer olmasını istiyorum ve bu sayede moderatörlerimizin bazı şeyleri bazı yerleri takip edemediğinde gerekeni daha hızlı vede daha çok adaletiyle yparlar diye düşünüyorum ki bana göre hak veya adalet konusunda moderatörlerimiz her yönden adaletli davranıyo buna da bir şey demiyorum her neyse bir kaç yenilikde sitedeki bölümler adına istiyorum umarım zamanlada olucaktır evet bazı yerlerde bir çok şey karışık veya hiç bulunamıyo bunun en büyük sebebi bölümlerin eksik olması yada gerken bölümlerin olmaması veya yanlış yerde olmasıdır neyse kardeşlerim ben bunu bir çok kez anlattım katılan bir kaç kardeşimiz daha oldu bazı arkadaşlarımız yorumlarını katmadı olsun.

senin bi dediğin bi dediğini tutmuoki daha dün site yönetimini topa tutuyordun şimdi mod olmak için yağ çekiosun yanar döner olma
Emre başkaya

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Ağu 30, 2008 20:38 pm

jonturk_emre yazdı:
BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:
rainsunster yazdı:

senin bi dediğin bi dediğini tutmuoki daha dün site yönetimini topa tutuyordun şimdi mod olmak için yağ çekiosun yanar döner olma

Ya emre benim yanar döner oldğuğum filan yok benim yazdığım şeyleri başka bir yerden anlama ben o zamanlarda Adminimiz siteye hiç yazmadığı vede siteyle ilgilenmediği zamanda o tür laflar söylemiştim ama şuan da oda elinden gelini yapaya çalışıyo böyle polemikler yaratıcana sende bir şeyler yapmaya çalış olurmu.