mix'te neden online müzik yok

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
fatix burak
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

mix'te neden online müzik yok

Mesajgönderen fatix burak » Pzt Ağu 18, 2008 12:15 pm

mix'te neden online müzik yok anlamıyorum. süerkli evden bağlanamıyorum. bazen dışarıda işim oluyo ve internet cafelere gidiyorum. winamp'ı açıyorum sonuç tam bir felaket ya 10-15 şarkı var ya da hiç yok. bence mix 'te online müzik olmalı.sizce...

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzt Ağu 18, 2008 19:47 pm

haklısın .. pek anlamıyorum ama onun basında sureklı bı adam durması gerekmez mı yoksa sıraya koyucaz o mu calıcak hep ?? sureklıde degıl donusumlu olabılır ama ?? bılmıyorum bnce mantıklı ..
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Pzt Eyl 01, 2008 18:54 pm

ÖMRÜMÜN SONBAHARINDA SİZLERLEYİM

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Çrş Eyl 03, 2008 19:28 pm

Arkadaşlar şimdilik elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz en azından ben ve tekinim01tekinim yani gökhan abi ve sizlerden de biraz sabır bekliyoruz çünkü gökhan abinin kardeşi vefat etti bilip bilmeden bu kadar sabırsız olmayın çünkü bir şeyler yapmak isteyen vede yapmaya çalışan arkadaşlarımız vede kardeşleriniz var ve o ikisi de bizleriz.

Kullanıcı avatarı
rainsunster
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen rainsunster » Çrş Eyl 03, 2008 19:33 pm

herşey zamanla olur arkadaşlar. barış_cem_barış ilgilendiğini ve ilgilenlerin olduğunu yazmış. biraz sabredin.

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Çrş Eyl 03, 2008 19:42 pm

canım kardeşim adım barış ve bitek ben değil bir kaç kişi daha ilgileniyo tekinim01tekinim gibi değerli üyeler de ilgileniyo

Kullanıcı avatarı
rainsunster
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen rainsunster » Çrş Eyl 03, 2008 19:46 pm

biliyorum her zman birşeyler yaptığınızı. teşekkür ederiz sizlere

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Çrş Eyl 03, 2008 21:06 pm

Size alt yapı sunabilirim :) Bana projenizi anlatın. Bende size çözümünü söyleyeyim.

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Prş Eyl 04, 2008 18:45 pm

harlemci yazdı:Size alt yapı sunabilirim :) Bana projenizi anlatın. Bende size çözümünü söyleyeyim.

Teşekkür ederim ömer bey bir ara konuşuruz. :saskin:
ÖMRÜMÜN SONBAHARINDA SİZLERLEYİM

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Prş Eyl 04, 2008 19:27 pm

tekinim01tekinim yazdı:
harlemci yazdı:Size alt yapı sunabilirim :) Bana projenizi anlatın. Bende size çözümünü söyleyeyim.

Teşekkür ederim ömer bey bir ara konuşuruz. :saskin:

Ben; fatix burak beye sormuştum. Size yada başkasına değil :) İlginizi çekti galiba.

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Eyl 04, 2008 22:04 pm

ama ömer arkadaşım burada bir şeyler yapmak isteyen yok isteyenler var var bu yüzden sende tek bir kişiye hitap etmemişsin hepimize etmişsin.

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Prş Eyl 04, 2008 22:07 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:ama ömer arkadaşım burada bir şeyler yapmak isteyen yok isteyenler var var bu yüzden sende tek bir kişiye hitap etmemişsin hepimize etmişsin.

Sizin nezaketi bildiğinizden şüphem yok, o yüzden arkadaşımızın hitap şeklinde bana gelen garipliği sizde hissettiniz mi?

Bana biraz da şunu hatırlattı "bugun, git yarın gel. biz sizi sonra ararız"

Eğer gerçekten bunu anlama özürlüysem, kusura bakmayın. O zaman konunun muhattabı kim ise onunla görüşebilirmiyim. Tabi isterse ve özel olarak .

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Eyl 04, 2008 23:07 pm

AlaKASI BİEL YOKKİ KARDEŞİM BEN SENİNLE POLEMİK VEYA TARTIŞMA KURMAK İÇİN YAZMADIM VE ŞUNUDA SÖYLİM SANA SEN ORAYA YAZMIŞSIN YAZINI TAMAMDA SENDEN ÖNCE YAZAN O fatix burak ARKADAŞIMIZ BİZXLERE YADA KONUDA BİR PROJE VEYA BAŞKABİR ŞEYDEN BAHSETMİYOKİ AMA BİZ YANİ BEN VE TEKİNİM01TEKİNİM ADLI ARKADAŞIN YANİ GÖKHAN ABİNİN PROJELERİ VAR BU YÜZDEN ODA ÖLE SÖLEDİ BENDE yani anlicanız bundahiç bir gariplik yok yada garip olmasını siz istiyosunuz iyi akşamlar herkeze.

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Prş Eyl 04, 2008 23:32 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:AlaKASI BİEL YOKKİ KARDEŞİM BEN SENİNLE POLEMİK VEYA TARTIŞMA KURMAK İÇİN YAZMADIM VE ŞUNUDA SÖYLİM SANA SEN ORAYA YAZMIŞSIN YAZINI TAMAMDA SENDEN ÖNCE YAZAN O fatix burak ARKADAŞIMIZ BİZXLERE YADA KONUDA BİR PROJE VEYA BAŞKABİR ŞEYDEN BAHSETMİYOKİ AMA BİZ YANİ BEN VE TEKİNİM01TEKİNİM ADLI ARKADAŞIN YANİ GÖKHAN ABİNİN PROJELERİ VAR BU YÜZDEN ODA ÖLE SÖLEDİ BENDE yani anlicanız bundahiç bir gariplik yok yada garip olmasını siz istiyosunuz iyi akşamlar herkeze.

Sizede iyi akşamlar, ilginçtir ki anlaşılması daha da güçleşiyor bu sitenin insanları :)

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Prş Eyl 04, 2008 23:44 pm

harlemci yazdı:
BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:AlaKASI BİEL YOKKİ KARDEŞİM BEN SENİNLE POLEMİK VEYA TARTIŞMA KURMAK İÇİN YAZMADIM VE ŞUNUDA SÖYLİM SANA SEN ORAYA YAZMIŞSIN YAZINI TAMAMDA SENDEN ÖNCE YAZAN O fatix burak ARKADAŞIMIZ BİZXLERE YADA KONUDA BİR PROJE VEYA BAŞKABİR ŞEYDEN BAHSETMİYOKİ AMA BİZ YANİ BEN VE TEKİNİM01TEKİNİM ADLI ARKADAŞIN YANİ GÖKHAN ABİNİN PROJELERİ VAR BU YÜZDEN ODA ÖLE SÖLEDİ BENDE yani anlicanız bundahiç bir gariplik yok yada garip olmasını siz istiyosunuz iyi akşamlar herkeze.

Sizede iyi akşamlar, ilginçtir ki anlaşılması daha da güçleşiyor bu sitenin insanları :)

maalesef
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Prş Eyl 04, 2008 23:48 pm

e banlarsan tabi en top üyeleri böyle olur....

Kullanıcı avatarı
mançofur
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mançofur » Cum Eyl 05, 2008 00:41 am

kusra bakmayın haddime düşmeyerek karışıyorum aranızdaki meseleye fakat neden kavga ediyoruz yada gergin bir ortam yaratıyoruz kimseye şahsi bir suçlamam yok yanlış anlaşılmasın.....tekrar söylüyorum haddim olmayarak karıştım sadece sorunları bilelimki çözebilelim dieye söylüyorum bunları :)

Kullanıcı avatarı
penguen
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen penguen » Cum Eyl 05, 2008 12:08 pm

Evet. Teknik altyapı olsa güzel olurdu.

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cum Eyl 05, 2008 18:48 pm

mançofur yazdı:kusra bakmayın haddime düşmeyerek karışıyorum aranızdaki meseleye fakat neden kavga ediyoruz yada gergin bir ortam yaratıyoruz kimseye şahsi bir suçlamam yok yanlış anlaşılmasın.....tekrar söylüyorum haddim olmayarak karıştım sadece sorunları bilelimki çözebilelim dieye söylüyorum bunları :)

Ah be kardeşim keşke buradaki insanlarda senin gibi düşlünse bazıları bak ben dayanışma içinde olalım diyorum arkadaş yardım ederim diyo sonrasında ise nedendir bilinmez laf dönüyo ben başkasına dewdim diyo bazı arkadaşlarda değişen kişilerden bahsediyo malesef diye değişen kimse yok arkadaşlar ben sadece dayanışma ve birlik beraberlikte olalım diyorum ama bazı arkadaşlar bunu kabullenmiyo ama bazı güzel iyi arkadaşlarımızda sadece ben burada olduığum için bile sitede durabiliyo çünkü ben kimseyle tartışmak istemiyorum ama nedendir bilmiyorum bazı arkadaşlkarın bana önceden br gardı varmış gibi davranıyolar bu arkadaşlar benden büyük olsun olmasın saygım sonsuz olucaktır ama bana takılana benimde bir çift lafım olur ama saygı sınırını aşmadan kem söz sölemeden yaparım her neyse bizlerin yani bir kaç arkadaşlarımızın yeni projeleri var ama gelin görünki hepimizin hayatta sorunları var ve tekinim01tekinim adlı göhan abinin başından çok büyük bir kötü olay geçtiği için bir sür sitede yoktu ama gördüğünüz gibi gene elinden geleni yapmaya çalışıyo ve bende ona elimden gelen desteği vermeye çalışıyorum manevi olrakta çalışarakta... bence diğer kardeşlerimerde söylüyorum sizde biraz insanları tanıyıp yargılarsanız sizin için sevinirim.

Kullanıcı avatarı
rainsunster
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen rainsunster » Cum Eyl 05, 2008 18:55 pm

Biz Barış Manço adının geçtiği bu platformda dikkatli olmalıyız. Birbirimize karşı iyi davranıp, kalp kırmamalıyız.Barış Manço da öyle isterdi.

O bizim burda birlik beraberlik mesajı vermemizi isterdi

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cum Eyl 05, 2008 19:17 pm

Ah be kardeşim keşke buradaki insanlarda senin gibi düşlünse bazıları bak ben dayanışma içinde olalım diyorum arkadaş yardım ederim diyo sonrasında ise nedendir bilinmez laf dönüyo ben başkasına dewdim diyo bazı arkadaşlarda değişen kişilerden bahsediyo malesef diye değişen kimse yok arkadaşlar ben sadece dayanışma ve birlik beraberlikte olalım diyorum ama bazı arkadaşlar bunu kabullenmiyo ama bazı güzel iyi arkadaşlarımızda sadece ben burada olduığum için bile sitede durabiliyo çünkü ben kimseyle tartışmak istemiyorum ama nedendir bilmiyorum bazı arkadaşlkarın bana önceden br gardı varmış gibi davranıyolar bu arkadaşlar benden büyük olsun olmasın saygım sonsuz olucaktır ama bana takılana benimde bir çift lafım olur ama saygı sınırını aşmadan kem söz sölemeden yaparım her neyse bizlerin yani bir kaç arkadaşlarımızın yeni projeleri var ama gelin görünki hepimizin hayatta sorunları var ve tekinim01tekinim adlı göhan abinin başından çok büyük bir kötü olay geçtiği için bir sür sitede yoktu ama gördüğünüz gibi gene elinden geleni yapmaya çalışıyo ve bende ona elimden gelen desteği vermeye çalışıyorum manevi olrakta çalışarakta... bence diğer kardeşlerimerde söylüyorum sizde biraz insanları tanıyıp yargılarsanız sizin için sevinirim.[/quote]

senin oldugun yerde ne saygı olur ne beraberlik.Site değerlerini kaybediyor sırf sizin yüzünüzden.Mesajlara teşekkür etmekle üye olunmuyor.Birşey paylaşarak ,bazı konular hakkında çözüm üreterek üye olunur.Siteye ilk üye oldugumda ne güzeldi ama şimdi ortalık çömlere kaldı maalesef
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cum Eyl 05, 2008 19:19 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:
mançofur yazdı:

Ah be kardeşim keşke buradaki insanlarda senin gibi düşlünse bazıları bak ben dayanışma içinde olalım diyorum arkadaş yardım ederim diyo sonrasında ise nedendir bilinmez laf dönüyo ben başkasına dewdim diyo bazı arkadaşlarda değişen kişilerden bahsediyo malesef diye değişen kimse yok arkadaşlar ben sadece dayanışma ve birlik beraberlikte olalım diyorum ama bazı arkadaşlar bunu kabullenmiyo ama bazı güzel iyi arkadaşlarımızda sadece ben burada olduığum için bile sitede durabiliyo çünkü ben kimseyle tartışmak istemiyorum ama nedendir bilmiyorum bazı arkadaşlkarın bana önceden br gardı varmış gibi davranıyolar bu arkadaşlar benden büyük olsun olmasın saygım sonsuz olucaktır ama bana takılana benimde bir çift lafım olur ama saygı sınırını aşmadan kem söz sölemeden yaparım her neyse bizlerin yani bir kaç arkadaşlarımızın yeni projeleri var ama gelin görünki hepimizin hayatta sorunları var ve tekinim01tekinim adlı göhan abinin başından çok büyük bir kötü olay geçtiği için bir sür sitede yoktu ama gördüğünüz gibi gene elinden geleni yapmaya çalışıyo ve bende ona elimden gelen desteği vermeye çalışıyorum manevi olrakta çalışarakta... bence diğer kardeşlerimerde söylüyorum sizde biraz insanları tanıyıp yargılarsanız sizin için sevinirim.

senin oldugun yerde ne saygı olur ne beraberlik.Site değerlerini kaybediyor sırf sizin yüzünüzden.Mesajlara teşekkür etmekle üye olunmuyor.Birşey paylaşarak ,bazı konular hakkında çözüm üreterek üye olunur.Siteye ilk üye oldugumda ne güzeldi site ama şimdi ortalık çömlere kaldı maalesef.
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
mançofur
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mançofur » Cum Eyl 05, 2008 21:35 pm

jonturk_emre yazdı:
BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:
mançofur yazdı:

senin oldugun yerde ne saygı olur ne beraberlik.Site değerlerini kaybediyor sırf sizin yüzünüzden.Mesajlara teşekkür etmekle üye olunmuyor.Birşey paylaşarak ,bazı konular hakkında çözüm üreterek üye olunur.Siteye ilk üye oldugumda ne güzeldi site ama şimdi ortalık çömlere kaldı maalesef.

anlıyorum seni barış kardeş...fakat anlamadığım olay emre beyde çok iyi biri barış beyde....neden tartışıyoruz ana sebebi ne herles açık konuşsun lütfen...bu arada tekrar belirtmek isterim haddim olmayarak karıştım...

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Eyl 06, 2008 17:24 pm

mançofur kardeşim görüldüğü gibi emre bey dediğin arkadaşımız ban çöm diyo ben bişi yapmıyomuşum anca teşekkür ediyomuşum ya kardeşlerim ben ve bir kaç kişi elimizden geldiğince bişiler yapmaya çalışıyorumz bişiler ekliyoruz bunu nasıl göz ardı eder bu arkadaş 2. si madem ben çömüm emre sen nerdesin yada siz nerdesiniz benimle tartışamayan bana laf ATIP BENİMle tartışamayan kişiler kendileri ihracını istiyo ben mi gidin dedim HAYIR onların bilerek vede inatla gittiler ben yapmayan gitmek yerine neden kalıp yardım etmiyosun neden savaşmıyosun dediğim halde bir arkadaş bana hala sende rahat edersin dedi şimdi söyle bakalım emre benmi huzursuzluk yaratıyorum rahat vermiyorum yada saygı vermiyorum yoksas bir kaç kişimi BURADA küçükte olsam büyükte olsam fark etmez tamam mı akıl yaşta değil baştadır arkadaşım bunu herkez bilir ve bana çömez de benim için önemi yok o senin kendiaklına vicdanına kalmış ama şunu bilki ilk geldiğim günde söledim ne olursa olsun ben burayı bırakmicam bunu ne senin gibi arkadaşlar yapabilir nede bi başkası allahtan başkası yapamaz oda öldüğümde buradan giderim bunu bilin burada ne kimseye kötü bir şey diyorum nede bağırıp çağırıyorum sizin gibi oturduğu yerden ahkam kesen arkadaşlar gibi onunla bununla polemiğe girip gündeme gelmeye çalışmıyorum elimden geleni yapıyorum elimden falzası gelse onuda yaparım ama şuanda gelmiyo ama emin olun biraz daha büyüdüğümde daha çok şeyler yapıcam bakalım o zamanda buraya oraya yazıp gene bu sözleri sölermisiniz bilmem ama madem siz eskiden birşeyler yaptıysanız eskiden çok emeğiniz varsa o zaman sizin yanınıza aranıza yeni gelen birinide en güzel şekilde ağırlamanız gerekir teşekkür etmeniz gerekir sizse böyle saçma sapan polemikler yaratmaya çalışıyosunuz ama olsun sizxler benim hep kardeşim olucaksınız çünkü buradaki barış manço sevgisi buradaki üyeler arasında öyle bir sevgi yaratıyoki bu kardeş sevgisi gibi birbirine o kadar bağlı ki o yüzden sizlere kardeşlerim diyorum tıpkı barış abininde dediği gibi ama bunu anlayanlarda var anlamayanlarda anlamak istemeyenler de olsun ama unutmayın ki aynı gemideyiz kardeşlerim.

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cmt Eyl 06, 2008 18:20 pm

inan şu siteden soğuttun beni.ya ne yaptın şu site için ne?gözle görülür bişey yaptım de.Teşekkür ettin,milletle alay ettin ne yaptın?senin gibi kendini bilmezler yüzünden siteye girmio millet.Tribünlere oynuyorsun resmen.iyice cocuklaştınız burada.biliyorum sen gene ağlayacaksın şimdi.kendine tartışacağın başka insanlar bul artık.Jonturk_emre de artık yok
Emre başkaya