mix'te neden online müzik yok

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
mançofur
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mançofur » Cmt Eyl 06, 2008 18:38 pm

arkadaşlar hangi taraf haklı veya değil bunlar önemli değil....anladım ki iki iyi arkadaşımızın da arasında bazı şeyler olmuş...bunun çözümü ya birbirleriyle bir daha muhattap olmicaklar yada barışacaklar....ama söylüyorum LÜTFEN GİTMEYİN :!:

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Cmt Eyl 06, 2008 19:16 pm

Barış ikili münakaşaya girmen çok yanlış bir davranış biliyorsun umarım.

O an yazıların gelişine göre çogul kullandı sandım ve kendisinin de dedigi gibi ilgimi çekmişti. Olabilir insanlık hali

Zaten şu durumda buraya girebilmem büyük bir mucize. Yanlış anlamışım çokmu barış? Lütfen ikili münakaşaya girme....

Tartışma hiç işte jonturk birazda haklı çocukca tartışmaya döndü iyice
ÖMRÜMÜN SONBAHARINDA SİZLERLEYİM

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Cmt Eyl 06, 2008 19:18 pm

tekinim01tekinim yazdı:Barış_cem_barış ikili münakaşaya girmen çok yanlış bir davranış biliyorsun umarım.

O an yazıların gelişine göre çogul kullandı sandım ve kendisinin de dedigi gibi ilgimi çekmişti. Olabilir insanlık hali

Zaten şu durumda buraya girebilmem büyük bir mucize. Yanlış anlamışım çokmu barış? Lütfen ikili münakaşaya girme....

Tartışma hiç işte jonturk birazda haklı çocukca tartışmaya döndü iyice
ÖMRÜMÜN SONBAHARINDA SİZLERLEYİM

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzr Eyl 07, 2008 21:45 pm

Tamam abi bende susucam artık ama bende mançofur'a katılıyorum hiç kimse için hiç bir şey için burası bırakılamaz benim düşüncem bu ben bazı konularda hata yapmadığımı biliyorum ama buradaki tartışmayı görüp üzülen kardeşlerimden özür diliyorum.