İstekleriniz, Önerileriniz... Buyrun, Söz Sizin...

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
Ser
Admin
Admin
İletişim:

İstekleriniz, Önerileriniz... Buyrun, Söz Sizin...

Mesajgönderen Ser » Pzr Haz 08, 2008 12:53 pm

Sayın Üyelerimiz,

Son zamanlarda Barış Manço Mix'le ilgili düşüncelerinizi takip ediyor ve isteklerinizin birikmiş olduğunu görüyoruz.

Buyrun, söz sizin. Barış Manço Mix'ten istediklerinizi bu başlık altına yazın, değerlendirelim, istediğiniz şeyin mümkün olup olmadığını tartışalım, söyleyelim, konuşalım...

Saygılarımızla,
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzr Haz 08, 2008 13:10 pm

sonunda bı an okumasını ve yazmasını unuttun sanmıstım..
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzr Haz 08, 2008 13:17 pm

İLk önce varlığınızı belirttiğiniz için çok teşekkür ederim gerçekten çok ama çok teşekkürler Burda olup mesaj yazmanız da yeter sizden ben bir istek istiyorum vede bu bir size karşı öneride isteğim vede önerim bir çok kişi için iyi olucak yani burdaki üyeler için umarım bu önerime onlardan da artı yanıt alırım sizden isteiğim Farkında olmaya çoktan başlamışsınızdır Yeterli Bölümler Yok olan Bölümlerde ise de Yeterli alt bölüm yok Sizden isteğim Bu tüm bölümleri yeniden düzenlemeniz eğer sizin çok vaktiniz olmuyosa şimdi sadece siteye fazla giren vede saatlerce duran üyeler seçin vede bu üyelewrde sitelerden anlayan üyeler olsun mersela ben anlıyorum başka kişilerde varsa bu önerimi eleştirsin iyi veya kötü her neyse vede rütbeler koyun admin altı bir rütbe koyun co-admin gibi veya yardımcı admin gibi size bağlı yeterki sitenin ana sayfasına erişebilsin vede bir iki rütbe daha koyun süper moderatör veya olduğu gibi normal moderatör bunları yapın o zaman görücerksiniz ki herley daha verimli vede daha adaleti olan bir yer olucak burası site değil burası BARIŞ mançonun sevdiklerinin İkinci Ailesi bunu sizde pek iyi biliyosunuz yaşım 16 ama yaşımdan daha fazla bilgilerim vede duygularım var ve sonra seçtiğiniz yetkili kişilerle elele verip siteyi hep beraber yeniden düzenleyelim gereksiz konu yok silinmesinizde istemeyiz ama konuların olduğu yerlerin çoğu yanlış yerler örnek vermemi istertseniz bir çok konu var birinmi söleyebilirim ''Serbest Mix'' Adlı bölüm açmışsınmız ve bu bölümde yeri olmayan bir çok konu var Mesela bir önek daha bu konu ''Barış motoları'' adlı konu yeri burtasımı sizce sizce bir ''Müzik Bölümü '' olması gerekmezmi isteğim bunlar yetkili yeni kişiler seçin hep beraber yavaş yavaş olucağına hızlı bir şekilde kalkınalım çünkü istememin sebebi artık burdaki kişiler istek öneri istemiyor farkında iseniz bir çok üye bakıyor ve ilghilenen oldığı in bir süre sonra siteden soğup gidiyort vede bir çoğuda kendi BARIŞ manço sitesini açıyor ve goglede aradığınızda hep başka siteler direk çıkıyo çünkü onların açtığı siteler çok düzenli modlerı süper modları adminleri yardımcı adminleri hepsi var vede çoğuda her zaman giriyor ama buraya bakın artık sanki çöküşün içinde çökmüş gibi vede şuan başka sonradan açılmış barış manço siteleriyle burayı kıyaslasa bir barış sever emin olun öbür siteyi resmi site zanneder lütfen bu isteğimi yaparsanız sizde biraz yardımcı olup gerisini bizlere yani seçiceğiniz üyelere bırakabilirsiniz ne yapmak istersektew o zaman size mail atarak ulaşıp sizin onayınızı aldıktan sonra yaparız lütfen çabuk cevap verin lütfen...
Saygılar Barış.

Kullanıcı avatarı
darkkphonix
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen darkkphonix » Pzr Haz 08, 2008 14:42 pm

Öncelikle biraz geç kalınmış bir başlık bu gene de çok teşekkür ederim böyle bişey yaptığın için...
*Barış Manço şarkılarının "Nota" ları "Tab"ları ve "Akor"ları olmak üzere düzenli başlıklar konulabilir..
*Sürekli kontrol edilecek "video" bölümüne uygun modlar atanabilir(ki geçenlerde baktım ölü linkler var)
*Ve sitenin temizlenmesi arınması gerek -gereksiz,kirleten- konulardan
*Yeni modlar atanabilir görevlerini iyi yapabilecek

tabiki bunlar için uzun bir süre gereklidir burada bütün yetkililere iş düşüyor yapabilirseniz çok sevinirim(kendi adıma..)..

saygılar...

Kullanıcı avatarı
rainsunster
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen rainsunster » Pzr Haz 08, 2008 17:32 pm

darkkphonix yazdı:Öncelikle biraz geç kalınmış bir başlık bu gene de çok teşekkür ederim böyle bişey yaptığın için...
*Barış Manço şarkılarının "Nota" ları "Tab"ları ve "Akor"ları olmak üzere düzenli başlıklar konulabilir..
*Sürekli kontrol edilecek "video" bölümüne uygun modlar atanabilir(ki geçenlerde baktım ölü linkler var)
*Ve sitenin temizlenmesi arınması gerek -gereksiz,kirleten- konulardan
*Yeni modlar atanabilir görevlerini iyi yapabilecek

tabiki bunlar için uzun bir süre gereklidir burada bütün yetkililere iş düşüyor yapabilirseniz çok sevinirim(kendi adıma..)..

saygılar...

Katılıyorum. Çok güzel dile getirmişsiniz.

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzr Haz 08, 2008 17:41 pm

yeni modlar alınmalı kesınlıkle şart
Emre başkaya

BM

Re: İstekleriniz, Önerileriniz... Buyrun, Söz Sizin...

Mesajgönderen BM » Pzr Haz 08, 2008 20:03 pm

Ser yazdı:Sayın Üyelerimiz,

Son zamanlarda Barış Manço Mix'le ilgili düşüncelerinizi takip ediyor ve isteklerinizin birikmiş olduğunu görüyoruz.

Buyrun, söz sizin. Barış Manço Mix'ten istediklerinizi bu başlık altına yazın, değerlendirelim, istediğiniz şeyin mümkün olup olmadığını tartışalım, söyleyelim, konuşalım...

Saygılarımızla,
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

İlk önce şunu belirtelim ki, çocuk yapıp da çocuğunu başıboş bırakan babalar gibisiniz. Siteyi kurdunuz, ilgilenin.

BM

Mesajgönderen BM » Pzr Haz 08, 2008 20:09 pm

Mümkünse benim biraz önce yazdıklarım dışında bir isteğim daha olacak. Kurtalan Ekspres üyelerini sitemize davet edebilir miyiz?

Kullanıcı avatarı
Ser
Admin
Admin
İletişim:

Mesajgönderen Ser » Pzt Haz 09, 2008 13:50 pm

darkkphonix yazdı:*Barış Manço şarkılarının "Nota" ları "Tab"ları ve "Akor"ları olmak üzere düzenli başlıklar konulabilir..

Böyle bir forum açtığımızda, elinizde yeterli içerik var mı? İlgilenebilecek misiniz?
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

Kullanıcı avatarı
Ser
Admin
Admin
İletişim:

Re: İstekleriniz, Önerileriniz... Buyrun, Söz Sizin...

Mesajgönderen Ser » Pzt Haz 09, 2008 14:08 pm

BM yazdı:
Ser yazdı:Sayın Üyelerimiz,

Saygılarımızla,
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

İlk önce şunu belirtelim ki, çocuk yapıp da çocuğunu başıboş bırakan babalar gibisiniz. Siteyi kurdunuz, ilgilenin.

Değerli Üyelerimiz,

Bir siteyle ilgilenmek sadece kurmuş olduğunuz foruma mesaj yazmaktan ibaret değildir. İlgilenmeme konusunu kabul etmiyoruz. Burayı kendimiz mesaj yazmak için değil, BarışSever'lerin mesaj yazması için kurduk. Kendimiz çalıp, kendimiz oynamak için değil.

Bir sitenin sürekli kontrol edilmesi gereken bir çok yönü vardır. Bu site sadece forumdan ibaret değildir. Çünkü burası bir forum sitesi değil, bir Barış Manço portalıdır.

Sürekli ilgilenilmemekten yakınıyorsunuz, ancak ortaya konan somut öneriler çok az. Yeni bölüm istendiğinde bu bölümü açıyoruz, ama açılan yeni bölümle ilgilenilmesi gerekiyor. Burası moderatörlerin sitesi değil, üyelerin sitesi. Moderatörlerden bir üye gibi gelip sohbet etmesini beklemeyin. Onlar sadece gerekli olduğunda konuşmak durumundadırlar.

Moderatörlük konusuna gelince, şimdilik moderatör sayımızı arttırmayı düşünmesek de, daha sonra bunu düşünebiliriz. Moderatör arkadaşlarımıza gönderilen bazı mesajlar tarafıma iletiliyor, gerçekten o kadar içi boş ve kişisel husumetlerden kaynaklanan (Böyle bir sitede kişisel husumet niye olur anlamak güç) mesajlar atılıyor ki, insanın aklı almıyor. Saçma sapan mesajlara cevap bekleniyor, moderatör arkadaşlarımız sadece gereğini yapınca ve kurallara göre hareket edince "siteyle ilgilenilmiyor" fikri oluşuyor.

Bugüne kadar bir çok ikili tartışmada yeterince toleranslı davranıldı. Ama işler öyle bir boyuta geldi ki, durup dururken herkes birbirine sataşmaya başladı forumda. Bu yüzden kurallarda bazı güncellemeler yapıldı. Daha uzun süreli mesaj yazamama cezaları getirildi, toleranslar azaltıldı. Bu sitede kavga, gürültü olması kadar tuhaf bir şey olamaz. Çünkü kimsenin paylaşamadığı bir şey olmamalı ortada. Burası bir taraftar ya da siyasi görüş sitesi değil ki ayrılıklar olsun.

Barış Manço Mix'in hiç bir zaman ziyaretçi ya da üye kaygısı olmadı. 2001 yılında bu siteyi kurarken tek amacımız "Barış Manço'yu ana hatlarıyla yeni nesile tanıtabilmek, eserlerini değerlendirebilmek ve sanal ortamda onu yaşatabilmek"ti; hâlâ da öyle. Her zaman söylediğimiz gibi, bir organizasyon, etkinlik vs. gibi bir misyonumuz olmadı, bundan sonra da olmayacak.

Son olarak, sitemizde ya da forumda istediğiniz yeni bölümler, yeni içerikler varsa buyrun söyleyin. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Saygılarımızla,
Barış Manço Mix Web Team
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

Kullanıcı avatarı
onxGS
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen onxGS » Pzt Haz 09, 2008 14:37 pm

Herşeyden önce ben de gerçekten şaşırdım böyle bir başlığı görünce, gerçekten gerekliydi.

1) Benim en büyük isteğim , gittikçe daha da acınacak hale gelen "Serbest Mix" kaldırılsın, ya da içindeki gerçekten ıvır zıvır mesajlar silinsin.

Tamam güncel bir olayı, bir makaleyi, bazı komik resimleri paylaşmak güzeldir de , şuraya kadar sayalım, alttaki üyeye şu üstteki üyeye bu bir sürü saçma sapan işlerle doldu orası. Hele hele o bölümdeki mesaj sayısı çooooook fena açık ara birinci. Gerçekten sinirimi bozuyor.

2) Üstteki düşünceme ek olarak, mesajlarının çok büyük bir bölümünü Serbest Mix'e atan arkadaşlar direk ihraç edilsin, fazla yer kaplamasınlar.

3) "Çöp Kutusu" Başlığı altında bir bölüm açılsın. Çok eski mesajlar, bir kaç aydır cevap gelmeyen başlıklar ve tabiki gereksiz yere açılmış olan başlıklar kilitlenerek bu bölüme taşınsın. Ancak üyeler tarafından okunabilsinler de.

4) Paylaşım forumları artık iyice Arap saçına dönmüş durumda. Modların en fazla Bir kaç saatlik yapacağı incelemeyle tespit edilen sağlam linkler tek başlık altında toplansın, diğer başlıklar silinsin. Bakıyorum bazı dosyalar neredeyse 10 kez yayınlanmış. Ayrıca kırık linkler de şunlardır denilsin, modlar kullanıcılar bir şekilde tamamlamaya çalışırız...

5) Sitede şu anda piyasada bulunabilen HER TÜRLÜ mp3 paylaşımı yasaklansın! Sitemizi seviyoruz.

6) Üstünden tam 10 yıl geçmesine rağmen Barış Manço'yu asla unutmadık, unutmayacağız ve tabiki onu çok seviyoruz. Ancak açılan bir başlığın altına sürekli aynı duygu sömürüsünü yapmak ya da bunlar için başlık açmak çok gereksiz bir hal aldı. Lütfen kullanıcılar da sırf niceliği değil, NİTELİĞİ yüksek olan mesajlar atsınlar.

Ek olarak: Herkes kafayı "Barış Manço notaları forumu"na takmış. Forumda A'dan Z'ye tüm BM Şarkıları için bir bölüm bulunmakta. Eğer kaynağınız varsa oraya yazın. Ya da paylaşım bölümüne bir BAŞLIK açın "Notalar" diye, orda paylaşın. Bu konu yeni bir bölüm açmayı gerektirmiyor bence.

Kullanıcı avatarı
darkkphonix
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen darkkphonix » Pzt Haz 09, 2008 16:35 pm

Ser yazdı:
darkkphonix yazdı:*Barış Manço şarkılarının "Nota" ları "Tab"ları ve "Akor"ları olmak üzere düzenli başlıklar konulabilir..

Böyle bir forum açtığımızda, elinizde yeterli içerik var mı? İlgilenebilecek misiniz?

Zamanla olacaktır ki düzen istemiyorsanız yapmazsınız..istek öneri şikayet dediniz önerilerimizi sunduk..

Kullanıcı avatarı
Ser
Admin
Admin
İletişim:

Mesajgönderen Ser » Pzt Haz 09, 2008 21:35 pm

darkkphonix yazdı:
Ser yazdı:

Zamanla olacaktır ki düzen istemiyorsanız yapmazsınız..istek öneri şikayet dediniz önerilerimizi sunduk..

Sayın darkkphonix,

Sanırız yanlış anladınız. Demek istediğimiz, böyle bir bölüm açtığımızda bu bölüme ekleyebilecek yeterli kaynak ve içeriğiniz var mı arşivinizde? Aksi takdirde yeni açılacak bu bölüm boş kalacaktır. O yüzden size bu soruyu yönelttik.

Saygılarımızla...
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzt Haz 09, 2008 21:57 pm

1-Kurtalan ekspres ile ilgili ayrı bir bölüm olsa
2-Serbest mix'deki sayı sayma gibi saçma konuların engellenmesi
3-Kesinlikle ve kesinlikle siteye yeni mod alınması(Bu sizin seçiminiz ile de olabilir ve ya duyuru yapıp başvuruları oylamaya da sunabilirsiniz ki bu en iyisi)
4-profilde bir takım değişiklikler (yaş,cinsiyet)
5-bazı forumlarda konuya cevap yazmadan konunun içeriği gözükmez bizde öyle yapalım(ki bu kesinlikle şart)
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Sal Haz 10, 2008 00:06 am

Onxgs 'ye katılıyorum.

Site yöneticisi olarak siz görmüyorsunuz diye mp3 'ler yasallaşmıyor. Bazen acıyarak bakıyorum, çoğu piyasa Barış Manço mp3' ü sitede veriliyor. Yakında sitenizde "mahkeme kararıyla kapatılmıştır" diye bir yazı çıkarsa hiç şaşırmayın.

Burası bir sanatçının fanclub 'ı diye mp3 ler yasallaşamıyor mu ? Buna izin veriyorsunuz demiyorum, ama vermiyorsunuz da değil !

Bakınız tüm fanclublar sanatçılarını korurlar, kesinlikle bir mp3 lerinin 10 saniyesi bile nette olmaz.

Ayrıca çocuk gibi davranıp noktalı küfürler yazanları teşvik ettiğiniz için teşekkür ederim. Böyle kişileri atmadığınız içinse sizi yine tebrik ederim. Artık ben bu siteye mesaj yazmayacağım. Arkadaşlar nokta nokta idare ederler zaten. (heee tavşan dağa küsmüş misali :)

Kullanıcı avatarı
darkkphonix
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen darkkphonix » Sal Haz 10, 2008 00:23 am

Ser yazdı:
darkkphonix yazdı:
Ser yazdı:

Sayın darkkphonix,

Sanırız yanlış anladınız. Demek istediğimiz, böyle bir bölüm açtığımızda bu bölüme ekleyebilecek yeterli kaynak ve içeriğiniz var mı arşivinizde? Aksi takdirde yeni açılacak bu bölüm boş kalacaktır. O yüzden size bu soruyu yönelttik.

Saygılarımızla...

Haklısınız sayın "Ser" açmaya gerek yok kaynağım yok kesinlikle böyle devam etmelisiniz

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Haz 12, 2008 16:52 pm

Sayın Ser Benim sölediklerime hiç bir cevap bile vermemişsiniz bende bir cevap istiyorum sizden lütfen tamam bende bir kaç kez moderatör'e mesajlar yazdım ama hiçte mantıksız veya boş değildi lütfen artık bence siteye yenilikleri bian önce sağlayın yoksa cidden bence durum kötü ben bunu söylüyorum bunu biliyorum eğere hala site size güzel geliyosa bi sorun yok şimdilik diyosanız o sizin düşünceniz ama herşey ortada. buraya yazan bir çok arkadaşa da abilerimede katılıyorum ama benim sölediklerim de olsa daha da güzel olur.

Kullanıcı avatarı
darkkphonix
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen darkkphonix » Cum Haz 20, 2008 20:43 pm

Cevap bekliyoruz?..

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Cum Haz 20, 2008 21:09 pm

bence;

paylaşımlar bölümündeki bazı dökümanlar güncellenerek sabitlenmeli, özellikle 7 den 77 ye bölümleri derli toplu düzenlenip ayrı bir başlıkta sabitlenmeli.
Tanrı Türkiye'yi, yönetenlerinden korusun!

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Cmt Haz 21, 2008 19:50 pm

fairground yazdı:bence;

paylaşımlar bölümündeki bazı dökümanlar güncellenerek sabitlenmeli, özellikle 7 den 77 ye bölümleri derli toplu düzenlenip ayrı bir başlıkta sabitlenmeli.

Evet kesinlikle katılıyorum. Ayrıca tüm linkleri düzenliyerek tek bir başlık altında toplanabilir. Bir ara gurbetcimanco arkadaşımız yapmıştı sanırım onun gibi olabilir. Saygılarımla
ÖMRÜMÜN SONBAHARINDA SİZLERLEYİM

Kullanıcı avatarı
Ser
Admin
Admin
İletişim:

Mesajgönderen Ser » Pzt Haz 23, 2008 18:05 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:İLk önce varlığınızı belirttiğiniz için çok teşekkür ederim gerçekten çok ama çok teşekkürler Burda olup mesaj yazmanız da yeter sizden ben bir istek istiyorum vede bu bir size karşı öneride isteğim vede önerim bir çok kişi için iyi olucak yani burdaki üyeler için umarım bu önerime onlardan da artı yanıt alırım sizden isteiğim Farkında olmaya çoktan başlamışsınızdır Yeterli Bölümler Yok olan Bölümlerde ise de Yeterli alt bölüm yok Sizden isteğim Bu tüm bölümleri yeniden düzenlemeniz eğer sizin çok vaktiniz olmuyosa şimdi sadece siteye fazla giren vede saatlerce duran üyeler seçin vede bu üyelewrde sitelerden anlayan üyeler olsun mersela ben anlıyorum başka kişilerde varsa bu önerimi eleştirsin iyi veya kötü her neyse vede rütbeler koyun admin altı bir rütbe koyun co-admin gibi veya yardımcı admin gibi size bağlı yeterki sitenin ana sayfasına erişebilsin vede bir iki rütbe daha koyun süper moderatör veya olduğu gibi normal moderatör bunları yapın o zaman görücerksiniz ki herley daha verimli vede daha adaleti olan bir yer olucak burası site değil burası BARIŞ mançonun sevdiklerinin İkinci Ailesi bunu sizde pek iyi biliyosunuz yaşım 16 ama yaşımdan daha fazla bilgilerim vede duygularım var ve sonra seçtiğiniz yetkili kişilerle elele verip siteyi hep beraber yeniden düzenleyelim gereksiz konu yok silinmesinizde istemeyiz ama konuların olduğu yerlerin çoğu yanlış yerler örnek vermemi istertseniz bir çok konu var birinmi söleyebilirim ''Serbest Mix'' Adlı bölüm açmışsınmız ve bu bölümde yeri olmayan bir çok konu var Mesela bir önek daha bu konu ''Barış motoları'' adlı konu yeri burtasımı sizce sizce bir ''Müzik Bölümü '' olması gerekmezmi isteğim bunlar yetkili yeni kişiler seçin hep beraber yavaş yavaş olucağına hızlı bir şekilde kalkınalım çünkü istememin sebebi artık burdaki kişiler istek öneri istemiyor farkında iseniz bir çok üye bakıyor ve ilghilenen oldığı in bir süre sonra siteden soğup gidiyort vede bir çoğuda kendi BARIŞ manço sitesini açıyor ve goglede aradığınızda hep başka siteler direk çıkıyo çünkü onların açtığı siteler çok düzenli modlerı süper modları adminleri yardımcı adminleri hepsi var vede çoğuda her zaman giriyor ama buraya bakın artık sanki çöküşün içinde çökmüş gibi vede şuan başka sonradan açılmış barış manço siteleriyle burayı kıyaslasa bir barış sever emin olun öbür siteyi resmi site zanneder lütfen bu isteğimi yaparsanız sizde biraz yardımcı olup gerisini bizlere yani seçiceğiniz üyelere bırakabilirsiniz ne yapmak istersektew o zaman size mail atarak ulaşıp sizin onayınızı aldıktan sonra yaparız lütfen çabuk cevap verin lütfen...
Saygılar Barış.

Sayın Üyemiz,

Paylaşım Forumlarına moderatör atama konusunu gündemimize aldık.

Ancak isteğiniz üzerine genel bir Müzik Forumu açacağız.
Ayrıca bir de ciddi konuların konuşulduğu, Serbest Mix'ten farklı bir forum açacağız.

Saygılarımızla...
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

Kullanıcı avatarı
Ser
Admin
Admin
İletişim:

Mesajgönderen Ser » Pzt Haz 23, 2008 18:12 pm

onxGS yazdı:
1) Benim en büyük isteğim , gittikçe daha da acınacak hale gelen "Serbest Mix" kaldırılsın, ya da içindeki gerçekten ıvır zıvır mesajlar silinsin.

Tamam güncel bir olayı, bir makaleyi, bazı komik resimleri paylaşmak güzeldir de , şuraya kadar sayalım, alttaki üyeye şu üstteki üyeye bu bir sürü saçma sapan işlerle doldu orası. Hele hele o bölümdeki mesaj sayısı çooooook fena açık ara birinci. Gerçekten sinirimi bozuyor.

- YANIT: Serbest Mix ile ciddi konuların konuşulacağı forumlar ayrılacak. Ciddi konular için yeni bir forum açılacak.

4) Paylaşım forumları artık iyice Arap saçına dönmüş durumda. Modların en fazla Bir kaç saatlik yapacağı incelemeyle tespit edilen sağlam linkler tek başlık altında toplansın, diğer başlıklar silinsin. Bakıyorum bazı dosyalar neredeyse 10 kez yayınlanmış. Ayrıca kırık linkler de şunlardır denilsin, modlar kullanıcılar bir şekilde tamamlamaya çalışırız...

- YANIT: Paylaşım forumlarına moderatör atama konusunu gündemimize aldık. Yeni düzenlemeler yapılacak.

5) Sitede şu anda piyasada bulunabilen HER TÜRLÜ mp3 paylaşımı yasaklansın! Sitemizi seviyoruz.

- YANIT: Piyasada bulunabilen tüm MP3'lerin paylaşımı zaten yasak. Ancak gözden kaçanlar olabiliyor. Gördüğünüz anda şikayetlerinizi Mod'a iletebilirsiniz.
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

Kullanıcı avatarı
Ser
Admin
Admin
İletişim:

Mesajgönderen Ser » Pzt Haz 23, 2008 18:16 pm

jonturk_emre yazdı:1-Kurtalan ekspres ile ilgili ayrı bir bölüm olsa
2-Serbest mix'deki sayı sayma gibi saçma konuların engellenmesi
3-Kesinlikle ve kesinlikle siteye yeni mod alınması(Bu sizin seçiminiz ile de olabilir ve ya duyuru yapıp başvuruları oylamaya da sunabilirsiniz ki bu en iyisi)
4-profilde bir takım değişiklikler (yaş,cinsiyet)
5-bazı forumlarda konuya cevap yazmadan konunun içeriği gözükmez bizde öyle yapalım(ki bu kesinlikle şart)

1. Kurtalan Ekspres ile ilgili yeni bir forum açılacaktır.
2. Serbest Mix ile ciddi konuların konuşulacağı forum ayrılacaktır.
3. Paylaşım forumlarına moderatör konusunu gündemimize aldık.
4. Profildeki değişiklik şu anda düşünülmüyor.
5. Bu gereksiz yere mesaj kirliliği yaratacaktır ki, mesaj kirliliğinden şikayet edilen bir ortamda buna gerek görmüyoruz.

Saygılarımızla...
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzt Haz 23, 2008 21:08 pm

cevabınız ıcın teşekkürler
Emre başkaya

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Sal Haz 24, 2008 10:48 am

jonturk_emre yazdı:cevabınız ıcın teşekkürler

Aynen bende teşekkür ediyorum ama Sayın Ser demişsiniz ki ''Ayrıca bir de ciddi konuların konuşulduğu, Serbest Mix'ten farklı bir forum açacağız.
'' Bu ciddi olan konular mesala şunlarmı
1- Bir çok şehirden üyeler adına değişik şehirler olduğu için mesela ''Samsundan Barışcılar'' ''İstanbul Barışcılar'' Gibi bir çok konu olabilir vede herkez kendi şehri olan barışcılar konusuna yazı yazıp daha düzenli bir kaynaşma tanışma içine girip hatta sonrasında da Buluşmalar olabilir bence bu ciddi konulara girer öle değilmi vede daha bir çok ciddi konulara yer verilir değilmi :)