Barış Manço Şarkıları Hakkında (Önemli!!!)

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

aytac
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Barış Manço Şarkıları Hakkında (Önemli!!!)

Mesajgönderen aytac » Prş Oca 03, 2008 03:37 am

Sayın Site Yöneticileri ve Sevgili Arkadaşlar,

Müzikle amatör ya da profesyonel anlamda ilgilenen arkadaşlar,seslendirdikleri Barış şarkılarını siteye koysunlar ve bunun için özel bir konu açılsın istiyorum.Görüşleriniz nelerdir?Siz de böyle bir konu açılsın ister misiniz?

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Prş Oca 03, 2008 21:31 pm

Ben de sömestr tatilinde gülpembe'nin kendi yorumumla senfonik versiyonunu yapacağım.Eğer okul orkestramız çalarsa elbette ki buraya yollayabilirim.Bu arada böyle bir bölümün açılması çok iyi olur! :alkis:

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Prş Mar 27, 2008 19:14 pm

HARİKA OLUR...

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Cmt Mar 29, 2008 19:40 pm

evet ıcınde ben kesınlkle olamam zaten (: bugun barıs abımın en cok sevdıgım sarkılarının bırınn sozlerını unuttum ya :S
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Mar 29, 2008 23:28 pm

evet katılıyorum olması gerek vede ben güzel bişi düşünüyorum bir siteye ne dersiniz orası sadece videolarla vede şarkılarla dolu vede barış manço olan bir yer olucak çoğu kişiler mesaj sayısı arttırmak için boş mesajlar yazıyo ama hiç bir icrat yok nedense ama olsun boşveriyorum çünkü nedense hala beni tanımamakta ısrar eden bir kaç ikişi olduğu için bunları sölemek zorunda kaldım nese ben bişiler düşünüyorum yakında da siteye bildiricem...

Kullanıcı avatarı
darkkphonix
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen darkkphonix » Pzt Nis 14, 2008 17:42 pm

Bu hafta bende başlıcam hayırlısıyla Org alcam (: yanlız önemli bi sorunum var "Org notalarını" bulamıyorum eğer önerebileceğiniz sitemiz içinde biyer olursa ister burdan ister özel mesajla yardımlarınızı bekliyorum..

Selim-B.A
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Selim-B.A » Prş Oca 27, 2011 12:49 pm

Bence super bir fikir, Baris Manconun bestlerini Baglamayla, gitarla, org yada baska bir muzik aletinden duymak baska bir tat veriyor insana.