bence bir BARIŞ MANÇO FM lazım

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
fLeiN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

bence bir BARIŞ MANÇO FM lazım

Mesajgönderen fLeiN » Pzr Eki 28, 2007 15:03 pm

arkadaşlar biliyorsunuzdur. İnternette radyolar geziniyor üstelik bu radyolar sadece belirli belli kişilerin kendilernin kurduğu ve kendi istediği parçaları yayınlayıp sanal ortamda herkeze dinletiyorlar.

ilk önce msndeki kişilerinden daha sonra forumlara eklenen linklerden ve hatta otobüslere yazılan adreslerden binlerçe kitleye ulaşıyor.

ben diyorumki anlayan arkadaşlarla bir BARIŞ MANÇO FM kuralım ve sesimizi tüm türkiyeye daha güzel duyuralım. ARalarda sitemizinde reklamını yapalım. tabiki olmazsa olmazlardan birisi.

ne diyorsunuz bana destek çıkabilecek kişiler varmı ?

ben araştırsam 1 hafta en profosyonellerden öğrenebilirim diye düşünüyorum.

Sorun domain, vede güzel bir ekip..

ne dersiniz ?
Sürekli güncellenen klasör Arşivim şimdilik 20 GB http://rapidshare.com/users/R7QQGV

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Pzt Eki 29, 2007 01:14 am

Öncelikle Düşüncen Çokgüzel Benimdeaklımdahepdüşündügüm Radyofikrivar forumnedüşünyor Bukonuhakkında?

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Sal Eki 30, 2007 20:22 pm

bence cok iyi dusunmussun.gerekli olan birşey.. dj lik olayınıda sırası ıle her gun bırı yapabılır (=
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
fLeiN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen fLeiN » Çrş Eki 31, 2007 10:37 am

rapin_kizi__ yazdı:bence cok iyi dusunmussun.gerekli olan birşey.. dj lik olayınıda sırası ıle her gun bırı yapabılır (=

ya o sorun değil olmadı otomatik karışık bir liste veririz... öyle çalar.

yoğunluk olmadığında( bizlerde ) birisi geçer djlik yapar bence onda sorun olmaz.

hesaplar 100 kişilk 200 kişilik 500 kişilik dinleyicilik diye ayrılıyormuş.. sınırsızı da var fakat o bizi aşar :)
Sürekli güncellenen klasör Arşivim şimdilik 20 GB http://rapidshare.com/users/R7QQGV

Kullanıcı avatarı
Benimyaw
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Benimyaw » Çrş Eki 31, 2007 12:24 pm

Vallah Süper bir Fikir, Radyo Mancomix yapalim bu sayfada :alkis: :alkis:
Orda öyle birsey varki, benden Öte ,benden Ziyade......

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Çrş Eki 31, 2007 19:06 pm

fLeiN yazdı:
rapin_kizi__ yazdı:bence cok iyi dusunmussun.gerekli olan birşey.. dj lik olayınıda sırası ıle her gun bırı yapabılır (=

ya o sorun değil olmadı otomatik karışık bir liste veririz... öyle çalar.

yoğunluk olmadığında( bizlerde ) birisi geçer djlik yapar bence onda sorun olmaz.

hesaplar 100 kişilk 200 kişilik 500 kişilik dinleyicilik diye ayrılıyormuş.. sınırsızı da var fakat o bizi aşar :)

banane banane ben dj olcammmm (=
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
fLeiN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen fLeiN » Çrş Eki 31, 2007 23:25 pm

rapin_kizi__ yazdı:banane banane ben dj olcammmm (=

tamam tamam olursun :) olmassın demedim zaten :) djlik sorun değil önemli olan ekip ve kurulum...

reklam amaçlı değil sadece benim sınıf arkadaşlarımın yaptıkları bir radyo sitesini vereceğim oraya bakıp örnek alabilir fikir edinebilirsiniz...

http://www.radyomarina.org/

yeni fikirlerle görüşmek üzre :)

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Çrş Eki 31, 2007 23:48 pm

fLeiN yazdı:
rapin_kizi__ yazdı:banane banane ben dj olcammmm (=

tamam tamam olursun :) olmassın demedim zaten :) djlik sorun değil önemli olan ekip ve kurulum...

reklam amaçlı değil sadece benim sınıf arkadaşlarımın yaptıkları bir radyo sitesini vereceğim oraya bakıp örnek alabilir fikir edinebilirsiniz...

http://www.radyomarina.org/

yeni fikirlerle görüşmek üzre :)

:alkis: :alkis:

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Cmt Kas 03, 2007 00:04 am

Ben de katılıyorum.zaten artık hiçbir Barış Manço şarkısı radyolarda çalınmaz oldu :cinnet: .en azından ordan dinleme fırsatımız olur. :alkis: :alkis:

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Cmt Kas 03, 2007 00:21 am

Benim yazımı yorum olarak algılamayın, grafikerlik yapıyorum ve 10 seneye yakındır web sitesi yapıyorum. Bir radyo nerden baksanız internette aylık en az 10 dolara tutuluyor. Eğer gücünüz varsa yardımcı olurum ama lafta kalacağını bildiğim için pek yardım etmekte istemiyorum. Umarım beni mahçup edersiniz.

(8 senedir ara ara barış fm,plaknet fm ve radyo 7den77ye de yapım üstlendim)

Kullanıcı avatarı
yar_ola
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen yar_ola » Cmt Kas 03, 2007 15:22 pm

selam güzel fikir elimden gelen bir şeyler varsa yapmaya calışırım saygılar
ben bilirim

Kullanıcı avatarı
fLeiN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen fLeiN » Cmt Kas 17, 2007 09:54 am

harlemci yazdı:Benim yazımı yorum olarak algılamayın, grafikerlik yapıyorum ve 10 seneye yakındır web sitesi yapıyorum. Bir radyo nerden baksanız internette aylık en az 10 dolara tutuluyor. Eğer gücünüz varsa yardımcı olurum ama lafta kalacağını bildiğim için pek yardım etmekte istemiyorum. Umarım beni mahçup edersiniz.

(8 senedir ara ara barış fm,plaknet fm ve radyo 7den77ye de yapım üstlendim)

inşallah mahvup edebiliriz seni, şimdi şu vizeler bitsin ben bi çaresine bakacam kaç paraya ne tutuyor gibi. Dediğin fiyatın yıllık olanını bulmaya çalışacağım.
Çünkü dediğin paradan çok daha ucuza kurulan ve uzun süredir ayaklarda duran radyolar var.

Artık radyolarda saçma sapan yeni çıkan hiçbirşeyle alakası olmayan ve şarkı yapmak için şarkı yapanları dinlemekten bıktım. Walla elimden ne geliyorsa yapmaya çalışacağım belki sizlerle yada tek başıma ama inanıyorum ki destek çıkacak barış severler çıkacaktır ;)

esenle kalın.

Kullanıcı avatarı
Ser
Admin
Admin
İletişim:

Mesajgönderen Ser » Pzr Kas 18, 2007 18:01 pm

Sayın flein,

Eğer bu konuda bir çalışmaya imza atabilirseniz, size Barış Manço Mix'ten radyo yayını için direkt bir adres ve sayfa verebiliriz.

İlginiz için teşekkürler,
Saygılarımızla...
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

Kullanıcı avatarı
fLeiN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen fLeiN » Pzr Kas 18, 2007 18:08 pm

Ser yazdı:Sayın flein,

Eğer bu konuda bir çalışmaya imza atabilirseniz, size Barış Manço Mix'ten radyo yayını için direkt bir adres ve sayfa verebiliriz.

İlginiz için teşekkürler,
Saygılarımızla...

teşekkür ederim sayın admin. Gerçekten çok güzel olur. 1 haftalık bir araştırmam bugun itibari ile başladı

inşallah bir dahaki hafta sonu güzel şeylerle karşınızda olacağım...

Pazar gününe kadar ne olur nasıl olur bakacağım sizinlede paylaşacağım ve değerlendirmeye açacağım.

Kullanıcı avatarı
fLeiN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen fLeiN » Pzt Kas 19, 2007 16:01 pm

arkadaşlar bugun baktım biraz bu işlerle ilgilenen arkadaşlarıma sordum Host üzerinden az masrafsız Radyo

Adminimiz sitenin hostuna bazı dosyaları yükleyecek ana sayfada gözükecek şekilde bir radyo koyacağız. Sonra Linkimiz ile 100 kişi veya 200 kişilik radyo yayınımız ile winamplarda yer alacağız.

Bunun için sadece Radyo yayını satın almamız gerekiyor. Fakat onuda arkadaşım konuşacak belki ana sayfaya alacağımız radyo yayınının reklamın koyarsak adminimiz uygun görürse tabi. Böylece daha ucuza alacağız.

3 Aylık 40 milyon falan dedi arkadaşım yayın için. Konuşucak daha ucuza getireceğiz inşallah. Ama radyoya 1 den fazla admin gerekecek yani dj.

Açık kaldığı sürece çalışacak çünkü. O yüzden radyoyu 3-5 kişi belli saatlerde yönetecek.

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Çrş Kas 21, 2007 18:28 pm

fLeiN yazdı:arkadaşlar bugun baktım biraz bu işlerle ilgilenen arkadaşlarıma sordum Host üzerinden az masrafsız Radyo

Adminimiz sitenin hostuna bazı dosyaları yükleyecek ana sayfada gözükecek şekilde bir radyo koyacağız. Sonra Linkimiz ile 100 kişi veya 200 kişilik radyo yayınımız ile winamplarda yer alacağız.

Bunun için sadece Radyo yayını satın almamız gerekiyor. Fakat onuda arkadaşım konuşacak belki ana sayfaya alacağımız radyo yayınının reklamın koyarsak adminimiz uygun görürse tabi. Böylece daha ucuza alacağız.

3 Aylık 40 milyon falan dedi arkadaşım yayın için. Konuşucak daha ucuza getireceğiz inşallah. Ama radyoya 1 den fazla admin gerekecek yani dj.

Açık kaldığı sürece çalışacak çünkü. O yüzden radyoyu 3-5 kişi belli saatlerde yönetecek.

bence siteye fazla kisi girmiyor gunde 1=2 kisi icinde degmez ayrica bu konularda modlarin ugrasmasi gerekio ama senin gibi gercek barisseverler sayesinde bu site ayakta birazda masallah cumle alem cezali ve ceza almayada devam edio
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
fLeiN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen fLeiN » Çrş Kas 21, 2007 20:29 pm

Siteye çok kişi girmiyor olabilir. Belki moderatörler görevinide yapmayabilir.

Ama benim amacım bu radyoyu gerçekleştirmek. En azından denemek. Çünkü

böyle birşey çok istiyorum. Belki böylece siteye daha çok kişiyide çekebilirz.

Sadece kayıtlar için değilde birazda Barış Manço için Birazda sohbet için birazda

tartışma için siteye giren kişiler elde edebiliriz. Bu şekilde dahada

genişleyebilir. Bizim gibi düşünen insanlarla tanışabiliriz. Belki birgün birbirimize

faydalarımız dokunabilir bu radyo sayesinde. Radyonun adresini ve reklamını her yere dağıtıp(arakdaşlarımıza başta) daha çok dinlenip daha çok anlayanımızın olmasını sağlayabiliriz.

Bence bu işi bunlar yapmalı onlar yapmalı dememeli, Bir taş varsa ortada ve bu taş kaldırılacaksa En kolay yöntem her zaman Birlikte kaldırmaktır.

Tek başına kaldırmak isteyen başarısız olabilir belkide başarır ama bir daha taş kaldıramayacak hale gelir. Herkez bir taşın altına 1 el atarsa 10 kişiden 10 el olur ;) Barış ile kalın.

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Prş Kas 22, 2007 01:37 am

Eğer mantık salt Barış Manço şarkısı çalmak ise bu radyoyu ben dinlerim , emre dinler , forumdaki toplasak 20 kadar arkadaşımız dinler.Radyo işine soyundunuz ve bunun da zorluklarını biliyorsunuzdur.İnşallah alnınız kara çıkmaz.Şimdiden başarılar. :)

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Prş Kas 22, 2007 23:39 pm

İYİ DE BEN BİR ŞEY SORACAĞIM.PROGRAMLAR VE RADYO DJ'Sİ OLACAK MI?YOKSA SIRAYLA ŞARKILARINDAN ÖRNEKLER Mİ ÇALINACAK.

Kullanıcı avatarı
Bana Sen LazımsıN
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen Bana Sen LazımsıN » Sal Oca 22, 2008 17:11 pm

Bencede harika olur..
Güz yağmurLarıyLa BirgüN GöçtüN GittiN.İnanamadıM *Barış MANÇO*Mm

Kullanıcı avatarı
AHMET SEZGİN ÖZKAN
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen AHMET SEZGİN ÖZKAN » Çrş Oca 23, 2008 00:15 am

arkadsım teklifin cok güzel belki inanmıyacaksınız ama bende aynıseyleri düsünmüstüm bilgisayardan anlamıyorum ama eger ki yapılırsa insallah cok güzel olur ama arkadasımızın verdigi siteye girdim ve vürüs alarmı verdi bilgisayar bu konuda bilgilendirirmisiniz(antivir vürüs programı var) düsünen ve destekliyen arkada sonsuz tesekkürler :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
SENİ UNUTMAYACAGIZ BARIS ABİ

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen km_manco1325 » Çrş Oca 23, 2008 17:08 pm

bence harika olur yapalım :alkis: :alkis: :alkis:
Ben Bar�� Man�oyu �ok Seviyorum
http://www.kurtlarvadisi.az

FTR
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

DOGUKAN MANCO, BARIS MANCO ICIN OZEL PROGRAM HAZIRLIYOR

Mesajgönderen FTR » Pzt Oca 28, 2008 11:06 am

DOGUKAN MANCO, www.floridaturkradyosu.com da BARIS MANCO ICIN OZEL PROGRAM HAZIRLIYOR.

3 SUBAT 2008 TARIHINDE BABASI ADINA DUNYANIN HER KOSESINDEN BIRCOK KISININ KATILACAGI CANLI OLARAK YAYINLANACAK OLAN COK OZEL BIR PROGRAM HAZIRLAMAKTADIR.

HAYDI ARKADASLAR FLORIDA TURK RADYOSUNU DINLEYEREK DOGUKANI DESTEKLEYELIM
AMERIKA BIRLESIK DEVLETLERI TOPRAKLARINDAN FM BANDI UZERINDEN TURKCE YAYIN YAPAN ILK VE TEK RADYO ISTASYONU www.floridaturkradyosu.com

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Cmt Mar 22, 2008 20:35 pm

Ali Kaan yazdı:İYİ DE BEN BİR ŞEY SORACAĞIM.PROGRAMLAR VE RADYO DJ'Sİ OLACAK MI?YOKSA SIRAYLA ŞARKILARINDAN ÖRNEKLER Mİ ÇALINACAK.

FİKİR COK GUZEL. YALNIZ DJ COK KALİTELİ VE KONUSMASI COK GUZEL OLMALI. BUGUNKU RADYOLARDAKI GİBİ LAYLAYLOM DJ-LER OLMAMALI DİYE DUSUNUYORUM.

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Re: DOGUKAN MANCO, BARIS MANCO ICIN OZEL PROGRAM HAZIRLIYOR

Mesajgönderen com » Cmt Mar 22, 2008 20:39 pm

FTR yazdı:DOGUKAN MANCO, www.floridaturkradyosu.com da BARIS MANCO ICIN OZEL PROGRAM HAZIRLIYOR.

3 SUBAT 2008 TARIHINDE BABASI ADINA DUNYANIN HER KOSESINDEN BIRCOK KISININ KATILACAGI CANLI OLARAK YAYINLANACAK OLAN COK OZEL BIR PROGRAM HAZIRLAMAKTADIR.

HAYDI ARKADASLAR FLORIDA TURK RADYOSUNU DINLEYEREK DOGUKANI DESTEKLEYELIM

sadece 3 şubattamı? :gozyasi: