Site Girişinde Forum Reklamı Yapılmalı

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

ogulcan

Site Girişinde Forum Reklamı Yapılmalı

Mesajgönderen ogulcan » Pzt Eyl 17, 2007 01:39 am

neden diceksiniz millet yazıyo google a baris manco giriyo bu siteye bakıyo öyle gezinio bilgileri okuyo kapatıo...merak etmio ki forumu...hatta forum nedir bilmeyenler de war...bence koca bi haberle eskisi gibi şu kadar klip için tıklayın diyip foruma yönlendirilmeli insanlar klip isimlerini yazarak mesela çok önemli bi öneri hatta nasihat bu ya...şahit oldum reklamını yaptıım bi kaç arkadaşıma o sitede bişi yokki olm diolar...

McFly

Re: Site Girişinde Forum Reklamı Yapılmalı

Mesajgönderen McFly » Pzt Eyl 17, 2007 23:05 pm

ogulcan yazdı:neden diceksiniz millet yazıyo google a baris manco giriyo bu siteye bakıyo öyle gezinio bilgileri okuyo kapatıo...merak etmio ki forumu...hatta forum nedir bilmeyenler de war...bence koca bi haberle eskisi gibi şu kadar klip için tıklayın diyip foruma yönlendirilmeli insanlar klip isimlerini yazarak mesela çok önemli bi öneri hatta nasihat bu ya...şahit oldum reklamını yaptıım bi kaç arkadaşıma o sitede bişi yokki olm diolar...

kenar mahalle agzın ıcın senı tebrık edıyorum muhalefet oyle olunmaz dost boyle olunur :P

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzt Eyl 17, 2007 23:49 pm

McFly yazdı:
ogulcan yazdı:neden diceksiniz millet yazıyo google a baris manco giriyo bu siteye bakıyo öyle gezinio bilgileri okuyo kapatıo...merak etmio ki forumu...hatta forum nedir bilmeyenler de war...bence koca bi haberle eskisi gibi şu kadar klip için tıklayın diyip foruma yönlendirilmeli insanlar klip isimlerini yazarak mesela çok önemli bi öneri hatta nasihat bu ya...şahit oldum reklamını yaptıım bi kaç arkadaşıma o sitede bişi yokki olm diolar...

kenar mahalle agzın ıcın senı tebrık edıyorum muhalefet oyle olunmaz dost boyle olunur :P

baska ne konusuosun arkadaslarınla paylassana bızımle oglum falan harbıden sokak agzı yapıp duruosun bı kac gundur
Emre başkaya

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Sal Eyl 18, 2007 12:13 pm

haddinizi aşıyorsunuz beyler(!) size ne benim ağzımdan siz kendi ruhunuzu düzeltin önce...
ayrıca çok ciddi bi öneri de bulundum ve sizin rezilliğiniz yüzünden gölgede kalmasını istemiyorum...

McFly

Mesajgönderen McFly » Sal Eyl 18, 2007 13:03 pm

ogulcan yazdı:haddinizi aşıyorsunuz beyler(!) size ne benim ağzımdan siz kendi ruhunuzu düzeltin önce...
ayrıca çok ciddi bi öneri de bulundum ve sizin rezilliğiniz yüzünden gölgede kalmasını istemiyorum...

bak kardesım muhalefet olma dıyorum gecen baktım da oyle ters agresıf msjlar yazmıssın kı yeter dıyesı gelıyor ınsanın bır yerdede yazmıssın sızı sıteye baglamak ıcın kardesım ınsanların ısı gucu var boyle seylerle mı ugrassın lutfen duyarlı olalım saygı sevgı karsılıklıdır unutmayalım kı

McFly

Mesajgönderen McFly » Sal Eyl 18, 2007 13:06 pm

McFly yazdı:
ogulcan yazdı:haddinizi aşıyorsunuz beyler(!) size ne benim ağzımdan siz kendi ruhunuzu düzeltin önce...

bak kardesım muhalefet olma dıyorum gecen baktım da oyle ters agresıf msjlar yazmıssın kı yeter dıyesı gelıyor ınsanın bır yerdede yazmıssın sızı sıteye baglamak ıcın kardesım ınsanların ısı gucu var boyle seylerle mı ugrassın lutfen duyarlı olalım saygı sevgı karsılıklıdır unutmayalım kı sen ınsanları sıtede tutayım derken kacırıyorsun bır bak neler oluyor !

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Sal Eyl 18, 2007 13:12 pm

tamam haklısın ama bunu tartışma yeri burası değil yazdığım topic site için çok konuyu çok dağıttık ama

McFly

Mesajgönderen McFly » Sal Eyl 18, 2007 13:16 pm

ogulcan yazdı:tamam haklısın ama bunu tartışma yeri burası değil yazdığım topic site için çok konuyu çok dağıttık ama

uzgunum

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Sal Eyl 18, 2007 13:22 pm

benim ağzımı değil de fikrin siteye bişi katıp katamayacağı hakkında yorum yaparsan hem ben hem sen sevinirsin eminim dostum

McFly

Mesajgönderen McFly » Sal Eyl 18, 2007 13:24 pm

ogulcan yazdı:benim ağzımı değil de fikrin siteye bişi katıp katamayacağı hakkında yorum yaparsan hem ben hem sen sevinirsin eminim dostum

dogru haklısın bu konuda kavga etmemız dogruları degıstırmez bende zamanında sıteyı actıgımda bır cok reklam vardı gereksız acıkca soylerım ben ama sıte yetkılılerının gorusu benımle aynı olmayabılır

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Sal Eyl 18, 2007 13:26 pm

hayır yeni dizayn öncesi dev bi haberle şuşu videolar arşivimizdedir ulaşmak için tıklayın yazıyodu büyük büyük vve foruma yöneltiyordu bu çok önemli bence forum insanını çoğaltmak için

McFly

Mesajgönderen McFly » Sal Eyl 18, 2007 13:30 pm

ogulcan yazdı:hayır yeni dizayn öncesi dev bi haberle şuşu videolar arşivimizdedir ulaşmak için tıklayın yazıyodu büyük büyük vve foruma yöneltiyordu bu çok önemli bence forum insanını çoğaltmak için

ya kardesım admınler modlar gırmıyorlar sıteye yıllarını vermısler ama 2 dklarını veremıyorlar! dusun kı ben dusuncemı ortaya attım bır mod olsun dıye oldu o da gırmıyor daha napalım kı

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Sal Eyl 18, 2007 13:31 pm

o konuda baya bi haklısın ama ben gene de görevimi yapıp kendimi rahatlatmak isterim yan bişiler yapmazsak modlar bakmıyo diye o yapmaz bu yapmazsa modlarda yapmaz elbet

McFly

Mesajgönderen McFly » Sal Eyl 18, 2007 13:34 pm

ogulcan yazdı:o konuda baya bi haklısın ama ben gene de görevimi yapıp kendimi rahatlatmak isterim yan bişiler yapmazsak modlar bakmıyo diye o yapmaz bu yapmazsa modlarda yapmaz elbet

dogru edda esra arkadasımız mesela cok ıyı seyler yapıyor bence bu sefer de o hazırladı sarkı yarısmasını

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Sal Eyl 18, 2007 13:40 pm

evet işte bunlar arttırılmalı serbest mixe değil bu forumlara daha çok konu açılmalı ilgi artışı için

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Sal Eyl 18, 2007 21:57 pm

UMUT YASAM CAN
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen UMUT YASAM CAN » Çrş Eyl 19, 2007 20:33 pm

yaptıgın gaflar ste ıcınde takındgın tavırlar bnce boyunu astı.begenen bakar buraya begenmeyene hadı eyvallah derım anlaşıldımı

McFly

Mesajgönderen McFly » Çrş Eyl 19, 2007 20:37 pm

ogulcan yazdı:evet işte bunlar arttırılmalı serbest mixe değil bu forumlara daha çok konu açılmalı ilgi artışı için

bu konuda da hak verıyorum cunku bugun baktımda paylasım forumu olsun dıger paylasım forumları olsun hepsının son kullanma tarıhı gecmıs kımse el atmıyor mpler sılındı bende ama bulamıyorum napalım

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Prş Eyl 20, 2007 01:15 am

sagda sadece forum dıye gecıo bıraz daha farkedılır bı ortamda olsa dahada gusel olur ayrıca uyelıklerde hemen olsa keske arkadalarımız gırmek ıcın cok zorlanıolar :(
Emre başkaya

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Prş Eyl 20, 2007 15:08 pm

jonturk_emre yazdı:sagda sadece forum dıye gecıo bıraz daha farkedılır bı ortamda olsa dahada gusel olur ayrıca uyelıklerde hemen olsa keske arkadalarımız gırmek ıcın cok zorlanıolar :(

katılıyorum...
ya eskiden site göbeğinde yapılıodu forum reklamı...

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Prş Mar 27, 2008 20:11 pm

GENEL OLARAK SİTENİN İCERİĞİ, MESELA FORUM, KLİPLER, ŞARKILARIN VARLIĞI HAKKINDA BİLGİ OLMALI BENCE...