SOHBET ODASI

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

SOHBET ODASI

Mesajgönderen Ali Kaan » Pzt Ağu 13, 2007 22:47 pm

Sevgili Barışseverler hepinizin de bildiği gibi forumlar ana sayfasının altında yer alan bir sohbet odası var.Ama nedense çok çok az kullanılıyor,kaç defa birileri gelsin de bir Barışseverle konuşayım tanışayım diye giriyorum ama kimse bakmıyor bile.sizce biribirimizi daha iyi tanıyabilmek için sohbet odası kullanılsa daha iyi olmaz mı?
SAYGILARIMLA...

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Pzt Ağu 13, 2007 22:53 pm

TÜM BARIŞSEVERLERDEN ÖZÜR DİLİYORUM YANLIŞLIKLA 2.DEFA AYNI TOPİCİ AÇMIŞIM :amanin:

Kullanıcı avatarı
beyaz
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen beyaz » Prş Ağu 16, 2007 01:49 am

sevgili barış sever bende çok isterdim sohbet etmeyi ama malasef sadece yazmaya meğilliyiz bu forumda oysa tanışabilsek sevgili barış abi için daha iyi çalışmalar yapabiliriz..
:) :) :) :)

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Prş Ağu 23, 2007 14:48 pm

beyaz yazdı:sevgili barış sever bende çok isterdim sohbet etmeyi ama malasef sadece yazmaya meğilliyiz bu forumda oysa tanışabilsek sevgili barış abi için daha iyi çalışmalar yapabiliriz..
:) :) :) :)
katılıyorum sana

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Prş Ağu 30, 2007 22:41 pm

arada bı katılıorum konusuyoz ıste
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Cum Ağu 31, 2007 01:31 am

emre dovseydın be...
ali kaan ı dovemezsın gercı (= bn şarkı soylerım gorursun bakk (= olr cnm katılırz mrk etme de gec yaf
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cum Ağu 31, 2007 01:51 am

yok yok ali kaanla aram iyi nerden cikardin dovmeyi ya
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Re: SOHBET ODASI

Mesajgönderen baris_onsel » Cum Ağu 31, 2007 14:25 pm

Ali Kaan yazdı:Sevgili Barışseverler hepinizin de bildiği gibi forumlar ana sayfasının altında yer alan bir sohbet odası var.Ama nedense çok çok az kullanılıyor,kaç defa birileri gelsin de bir Barışseverle konuşayım tanışayım diye giriyorum ama kimse bakmıyor bile.sizce biribirimizi daha iyi tanıyabilmek için sohbet odası kullanılsa daha iyi olmaz mı?
SAYGILARIMLA...

hocam ben bi kere 6 kişi ile konuşmuştum.siteye her girdiğimde bakıyorum sohbet odasına ama hep 0 kişi var...biz çok istemiştik bu sohbet odasını.isimlerini unuttum ama 7-8 kişi daha vardı isteyen ama kullanan yok işte...neyse

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Cum Ağu 31, 2007 18:49 pm

jonturk_emre yazdı:yok yok ali kaanla aram iyi nerden cikardin dovmeyi ya

ne bılım şekerim
konusuyoruz işte ya alla alla sanamı sorcaz ( kafayı takk gomceksın ..) sandımda :D hehe ossun ben uyarıyımda 8) :sapka: :D

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Merhaba

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Cmt Haz 14, 2008 19:07 pm

Merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim. Yaşım 18 tam 16 yaşından beri bu siteye üye olmaya çalışıyorum. Anca üye olabildim çünkü üye olmak çok zor gerçektende.

Bilgisayar yazılım bölümünü bitirdim ondan sonra üye olabildim. :hayallah:

Sizlerin arasında bulunmaktan onur duyuyorum. Barış abimizin ölümünden kaç yıl geçtikten sonra dahi hiç unutmadık. Gelecek nesillere aktaracagım.

Barış abimiz öldükten sonra ailesinin başına gelenlerde bizi ziyadesiyle üzdü. Allah yardımcıları olsun diyelim.

Tekrar eklemeliyimki aranızda bulunmaktan onur duymaktayım
ÖMRÜMÜN SONBAHARINDA SİZLERLEYİM

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Haz 14, 2008 19:24 pm

kardeşim benim adım da barış bende burda bulunmaktan gurur duyuyorum vede bende samsundanım ve Barış akarsu cem karaca barış manço hayranıyım bu üç büyük sanatçıyı üç büyük üstadı örnek alırım vede ilerde onlar gibi olmayı düşünüyorum sesim iyi vede gitar çalıyorum ileride onları anmak için her türlü şeyi yapıcam vede buraya bir sene önce filan başka üyelikle üye olmuştum ama aktivitasyon kodu çok geç gelmişti neyse ama bende 3-4 aydır buradayım vede bende ıonur vede gurur duyuyorum :) ama sitemiz yani burası biraz kötü durumda ama umarım oda en kısa zamanda düzelicek

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

:)

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Cmt Haz 14, 2008 19:27 pm

Abim benim siteniz gerçekten çok güzel. Sıcacık karşılamanız içinde ayrıca teşekkür ederim :hayallah:

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Haz 14, 2008 19:46 pm

Kardeşim bu arada benim yaşım 16 senden iki yaş küçüğüm abi demek isterim ama sen nasıl istersen tamam :) karşılamak güzel helede senin gibi barış sever birini elimden geldiğince sitede olmaya çalışıyorum :) vede allah izinm verirse hep olucam burada :)

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

:) :)

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Cmt Haz 14, 2008 19:49 pm

:) İlk kardeşim dedin ya ordan esinlendim :geberdim:

Ne güzel

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Haz 14, 2008 20:14 pm

hımm tamam o zaman zaten ben barış akarsunun da sitesine giriyorum orada da hep bir çok kişiye kardeşim derim çünkü kardeş kadar yakınız burda da orda da :)

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzt Haz 16, 2008 15:27 pm

Ali Kaan yazdı:Sevgili Barışseverler hepinizin de bildiği gibi forumlar ana sayfasının altında yer alan bir sohbet odası var.Ama nedense çok çok az kullanılıyor,kaç defa birileri gelsin de bir Barışseverle konuşayım tanışayım diye giriyorum ama kimse bakmıyor bile.sizce biribirimizi daha iyi tanıyabilmek için sohbet odası kullanılsa daha iyi olmaz mı?
SAYGILARIMLA...

bırbırlerıyle tanısmak ısteyenler özel maıl msn kullanabılırler bence.

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Cmt Haz 21, 2008 19:12 pm

rapin_kizi__ yazdı:
SAYGILARIMLA...

bırbırlerıyle tanısmak ısteyenler özel maıl msn kullanabılırler bence.

Hmm yani diyorsunuzki forumdaki sohbet odası nın hiçbir anlamı yok öylemi? Madem msnde öm de konuşulacaktı neden bu sohbet başlıgı kuruldu acaba? Ben yeni üyeyim bir bilgim yok aydınlatırsanız seviniriz.

Ayrıca bir konuyada deginmek isterim. Site çok büyük oldugu için deminki yeri kaybettim. Buraya yazayım dedim. Barış abimizin bütün klilerini online olarak izlemekteyim. Onun hatıralarını hiç unutmadım unutmayacagımda
Saygılarımla Teşekkür ederim.