ANASAYFADAKİ REZALETE BİR SON VERİN

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

ANASAYFADAKİ REZALETE BİR SON VERİN

Mesajgönderen kulahmet » Sal Nis 24, 2007 16:23 pm

o gece rezalet diz boyuydu...teşekkür ettiğiniz okan bayülgen barış mançoyu ve barışseverleri ve çocukları yerin dibine soktu...bütün tavrı "düşün yakamdan" dı...o gece hırsımdan uyuyamadım duvarları kemirdim...lütfen anasayfadaki gereksiz insanın resmini ve haberi kaldırın, albümün duyurusunu ve çocukların resmini koyun... :kizgin: :kizgin: :kizgin: :kizgin: :kizgin:

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Sal Nis 24, 2007 16:28 pm

çocuklar hakettikleri tepkiyi dün kayahanın gözünden aldılar,ama kim gördü?

Kullanıcı avatarı
GSimge
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen GSimge » Sal Nis 24, 2007 19:01 pm

Okan Bayülgeni seyreder misiniz her zaman? Sakın yanlış anlamış olmayın?Çünkü o her zaman sanatçıya gereken önemi vermiştir.Yanlış anladığınızı düşünüyorum
ıspanağımı yedim,arka koltukta oturuyorum,dişlerimi fırçalıyorum imza:adam olan çocuk

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Sal Nis 24, 2007 21:59 pm

Yanlış anlama kulahmet kardeşim ama Gece Kuşundan bu yana Okan B. yi takip ediyorum. Değerli bir Standup çı olduğuna inanıyorum.

Hatta sıralama yapmak gerekiyorsa, en Rock cı olarak Okan 1. bile gelebilir. Bence sizin Okan üstüne fazla bişey bilmemekten kaynaklanan bir sorun olabilir.

Ayrıca Okan'ın bu sene son sezonu, gerçekten çok üzülüyorum. Ama ne yapalım her güzel şeyin mutlaka sonuda oluyor.

Kullanıcı avatarı
GSimge
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen GSimge » Sal Nis 24, 2007 22:12 pm

Kesinlikle size katılıyorum.Bomba gibi döneceğini söylemişti.Onla avunuyorum artık.Uykusuzluğa deyecek tek program!
ıspanağımı yedim,arka koltukta oturuyorum,dişlerimi fırçalıyorum imza:adam olan çocuk

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Sal Nis 24, 2007 23:17 pm

Katılmıyorum. Barış abimizi hatırlayan,anan insanlara bile nedendir bu tepki anlayamıyorum.
[center]Sadece BARIŞ Olsun...[/center]
LÜTFEN SİZDE BİR MAİL YOLLAYIN!
BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:
viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Çrş Nis 25, 2007 16:16 pm

okan bayülgenin şahsıyla hiç bir sorunum yok ama anasayfadaki "makine'de barış manço anıldı" ifadesi ve okan beyin fotoğrafı çok aşağılayıcı bir durum seriyor, ve siz bunu anlayamıyorsunuz...
ortada yeni bir albüm ve albümde emeği geçen çocuklar var...ve siz onları parantez içine alarak okan bayülgeni yüceltiyorsunuz...artık sizin barışseverliğinizden şüphe duymaya başlıyorum..çok yazık....

Kullanıcı avatarı
GSimge
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen GSimge » Çrş Nis 25, 2007 16:30 pm

Sen kendi düşünceni söyedin biz kendi düşüncemizi.Böyle "yazıktır,Barış severliğinizden şüphe duyuyorum" tarzı konuşmalar hiç hoş değil!

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Sevgili Dostlar.

Mesajgönderen gokhankaraduman » Prş Nis 26, 2007 11:46 am

kulahmet yazdı:okan bayülgenin şahsıyla hiç bir sorunum yok ama anasayfadaki "makine'de barış manço anıldı" ifadesi ve okan beyin fotoğrafı çok aşağılayıcı bir durum seriyor, ve siz bunu anlayamıyorsunuz...
ortada yeni bir albüm ve albümde emeği geçen çocuklar var...ve siz onları parantez içine alarak okan bayülgeni yüceltiyorsunuz...artık sizin barışseverliğinizden şüphe duymaya başlıyorum..çok yazık....

Sevgili Kulahmet Sezar'ın hakkını sezar'a vermek gerektiğini bilir misin ?
Bilir misin belli bir saatten sonra tv'de çocuk görünmesi o kanalı cezaya götürür, benim aynı zamanda organizatör olduğumu bilen bilir. Bazı tv programlarına seyirci götürürüz ek iş olarak, ve kaza ile çocukla gelen olursa en arka sıralara sıkıştırılır o çocuklar.

Şimdi tamam Okan Bayülgeni çok fazla öne çıkarmak yanlış bir hadise zira Pınar Altuğ'un programında da gördüm çocukları ve albüm yeni olduğu için muhtemelen başla programlara da çıktılar, çıkacaklardır.

Ama bu kadar şey içinde Okan Bayülgen'i ve Kanal D yetkililerini tebrik etmek ve Barış sever olarak teşekkür etmek gerekir. Zira Kendilerini riske attılar...
Barış ve Sevgi Dileklerimle
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
Gökhan Karaduman

0535 744 78 68
http://www.barismanco7-77dd.com
www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
Bal_Böceği
Profesyonel
Profesyonel

Re: Sevgili Dostlar.

Mesajgönderen Bal_Böceği » Çrş May 16, 2007 13:16 pm

gokhankaraduman yazdı:[

.

Ama bu kadar şey içinde Okan Bayülgen'i ve Kanal D yetkililerini tebrik etmek ve Barış sever olarak teşekkür etmek gerekir. Zira Kendilerini riske attılar...

Sevgili Üstadım Gökhan,

Bilirsin ki seni çok sever sayarım.Bilginle aydınlattığın için teşekkür ederim.Haklısın ki Barış manço yu anmak adına Okan ın programında çocuklar geç vakit çıktı.Ancak ben inanmıyorum ki amacı BARIŞ MANÇO'YU ANMAK OLSUN. nedense o samimiyetsiz tavrı sadece rating kaygısı ve o çocukları çıkarmaktaki amacı da programının içeriğini doldurmaktı.

AMACI BARIŞ MANÇO YU ANMAK OLSA İDİ ONU ALKIŞLARDIM.

ancak senin de dediğin gibi bi risk aldı ama bunu sadece kendi ratingi için yaptığı inancındayım( UMARIM YANILIYORUMDUR)

burada sadece o çocukları ve eğitmenlerini alkışlıyorum . hemde önlerinde eğilere :alkis: :alkis: :alkis:

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Çrş May 16, 2007 13:20 pm

Sevgili Balböceği haklı olabilirsin ;
Ancak okanın bir BM sever olduğunu biliyorum.

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
GSimge
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen GSimge » Çrş May 16, 2007 14:41 pm

Bal_Böceği yazdı:

.

Sevgili Üstadım Gökhan,

Bilirsin ki seni çok sever sayarım.Bilginle aydınlattığın için teşekkür ederim.Haklısın ki Barış manço yu anmak adına Okan ın programında çocuklar geç vakit çıktı.Ancak ben inanmıyorum ki amacı BARIŞ MANÇO'YU ANMAK OLSUN. nedense o samimiyetsiz tavrı sadece rating kaygısı ve o çocukları çıkarmaktaki amacı da programının içeriğini doldurmaktı.

ancak senin de dediğin gibi bi risk aldı ama bunu sadece kendi ratingi için yaptığı inancındayım( UMARIM YANILIYORUMDUR)

burada sadece o çocukları ve eğitmenlerini alkışlıyorum . hemde önlerinde eğilere :alkis: :alkis: :alkis:

arkadaşım okan bayülgen zaten reyting alan bi programın sunucusu.Öyle olmasaydı sence sabah 4'e kadar sürermiydi.Eminimki o programa çıkmak isteyen bi çok sanatçı bozuntusu vardır.Okanın bu çocukları seçmekteki amacı eminimki reyting değildir.

Kullanıcı avatarı
Bal_Böceği
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Bal_Böceği » Çrş May 16, 2007 20:45 pm

GSimge yazdı:
Bal_Böceği yazdı:

.

Sevgili Üstadım Gökhan,

arkadaşım okan bayülgen zaten reyting alan bi programın sunucusu.Öyle olmasaydı sence sabah 4'e kadar sürermiydi.Eminimki o programa çıkmak isteyen bi çok sanatçı bozuntusu vardır.Okanın bu çocukları seçmekteki amacı eminimki reyting değildir.

KEŞKE İNANABİLSEM...

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Çrş May 16, 2007 22:58 pm

Bal_Böceği yazdı:
GSimge yazdı:
Bal_Böceği yazdı:

.

Sevgili Üstadım Gökhan,

KEŞKE İNANABİLSEM...

Sevgili dostlar ben Bayülgeni şahsen tanımıyorum ancak ortak bir iki dostumuz var onlardan bildiğim kadarı ile Barışsever kendisi.

Zira hepsini boş verelim o programda emeği geçenleri en azından şunun için tebrik edelim " Tv programlarında seyirci veya konuk olarak birçocuğun görünme saati en geç 21:00 sonrası cezai durumlara giriyor."

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Prş May 17, 2007 13:14 pm

Ahh reyting sen nelere kadirsin, arkadaşlar B.Manço'yu ne Okan ne de başkası yayınlamak zorunda değildi !

Neden eşine söylemiyorsunuz bunları yada çocukları, kimse yüklenmeye hakkınız yok. ! :hayallah:

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Prş May 17, 2007 16:42 pm

arkadaşlar ben Okan Bayülgenin Barış Mançoyu sevdigini duymuştum ve doğru olduğuna inanmıştım zaten ben ona böyle bir program yapmasını istediğimizi söylediğimde gayet sıcak yaklaştı ayrıca Barış Mançonun cenazesine gittigini fakat kalabalık yüzünden içeri giremedigini ve yanlış hatırlamıyorsam Barış Mançonun Cumhurbaşkanı olmasını isterdim diye bi demeç verdiğini hatırlıyorum

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Prş May 17, 2007 16:45 pm

etkinlikler forumuna bir başlık açıldı ve hepimiz okan bayülgenin barış mançoyu anmak adına bir program yapmasını bekledik...sayfalarca tartıştık,fikirler sunduk...hatta batuhan adamı yolda bulup söyledi...

peki okan bayülgen ne yaptı?
"hazır çocuk şarkıları albümü çıkmışken ben de onları programa alır, aradan çıkartırım bu işi..." dedi ve çocukları aldı...ne yazık ki çocuklara yaptığı muamele, kendi gerizekalı konuklarına yaptığı muameleden farksızdı...ahlakın yerle bir olduğu sohbetlerin arasında soluklanmak için benim barış şarkıları okuyan güzel kardeşlerimden yararlandı...sadece iki şarkı okutmak için küçük çocukları kuliste saatlerce bekletti...hayat felsefesi "dalga geçmek ve aşağılamak" olan beyefendi aynı şeyi çocuklara da yaptı...ve herkesin ezbere bildiği sözleri tekrarlayıp (barış mançoyla ilgili) konuyu kapattı ve rahatladı...

arkadaşlarım! sayfalarca tartışıp beklediğimiz anma programı bu muydu ALLAH aşkına söyleyin...
ve bir gün www.barismancomix.com adresini tıklıyorum ve karşımda o nursuz çocuğun fotoğrafını görüyorum...yanında bir haber başlığı: makina'da bm anıldı(!)...çocukların albümü kimsenin umrunda değil...önemli olan
sadece okan...
ve onun makinası...

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Cum May 18, 2007 16:18 pm

Sonuçta o çocukları çıkarıp çıkarmama Okanın elinde istese çıkarmazdı bende konuyu açan arkadaşa katılmıyorum

Kullanıcı avatarı
GSimge
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen GSimge » Cum May 18, 2007 18:10 pm

bence bu konu fazla uzadı.Sonuç olarak biz Barış Manço'yu başka kanallarda göremiyoruz. Ama televizyon makinesinde gördük.budur abicim.

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Cum May 18, 2007 22:31 pm

gokhankaraduman yazdı:
kulahmet yazdı:okan bayülgenin şahsıyla hiç bir sorunum yok ama anasayfadaki "makine'de barış manço anıldı" ifadesi ve okan beyin fotoğrafı çok aşağılayıcı bir durum seriyor, ve siz bunu anlayamıyorsunuz...

Sevgili Kulahmet Sezar'ın hakkını sezar'a vermek gerektiğini bilir misin ?
Bilir misin belli bir saatten sonra tv'de çocuk görünmesi o kanalı cezaya götürür, benim aynı zamanda organizatör olduğumu bilen bilir. Bazı tv programlarına seyirci götürürüz ek iş olarak, ve kaza ile çocukla gelen olursa en arka sıralara sıkıştırılır o çocuklar.

Şimdi tamam Okan Bayülgeni çok fazla öne çıkarmak yanlış bir hadise zira Pınar Altuğ'un programında da gördüm çocukları ve albüm yeni olduğu için muhtemelen başla programlara da çıktılar, çıkacaklardır.

abicim tüm sözlerine katılıyorum...ne de güzel yazmışsın...