topikler kilitlensin mi silinsin mi?

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

kilitlensin mi silinsin mi?

a: kilitlensin
11
44%
b:silinsin
14
56%

Toplam oy: 25

Kullanıcı avatarı
samanci
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

topikler kilitlensin mi silinsin mi?

Mesajgönderen samanci » Çrş Eki 25, 2006 21:40 pm

arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum bazı topikler mod tarafından kilitleniyor ama bu topikleri gene okuyabiliyoruz şimdi bu tip topikler kilitlensin mi yoksa silinsin mi

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Çrş Eki 25, 2006 21:45 pm

BENCE KİLİTLENMELİ...BAŞKA BİR KİŞİ GÖRÜRSE O YAD BENZERİ KONULARDA BAŞKASINI AÇMAZ...
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Çrş Eki 25, 2006 21:57 pm

pes doğrusu kilitlenmesini geçtik bir de silinsin çıktı.

siz barış abinin trt sansüründen kurtulmak için neler çektiğini bilmiyor musunuz. yazık, siz o dönem zihniyetinden bile geri kalmışsınız.
Tanrı Türkiye'yi, yönetenlerinden korusun!

Kullanıcı avatarı
samanci
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen samanci » Çrş Eki 25, 2006 22:08 pm

fairground yazdı:pes doğrusu kilitlenmesini geçtik bir de silinsin çıktı.

siz barış abinin trt sansüründen kurtulmak için neler çektiğini bilmiyor musunuz. yazık, siz o dönem zihniyetinden bile geri kalmışsınız.

trt nin sansürleme nedeni herhalde trt içinde bir sıkıntı olmasın diye değildir herhalde ayrıca anketimizde herkesin görüşüne açıktır ayrıca ikinci paragrafta ki görüşlerinize katılmıyorum siyaset her yerde değil sadece siyasi parti içinde yapılır girersin bir partiye orada yaparsın+fairground kardeşim sizi gene anlayamıyorum asıl görevimiz paylaşmak olması gerekirken çatışıyoruz üzgünüm

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Çrş Eki 25, 2006 22:17 pm

kesinlikle katılmıyorum.
siyaset parti ve politikacılara bırakılmayacak kadar önemli ve ciddi bir konudur.

zaten herşeyimizi paylaşıyoruz. birbirimzi uyarmanın ve yeni şeyler söylemenin zararı yok faydası var. çatışma fikir bazında kaldığı sürece güzel. bizim gönüllerimiz zaten bir.

Kullanıcı avatarı
samanci
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen samanci » Çrş Eki 25, 2006 22:20 pm

fairground yazdı:kesinlikle katılmıyorum.
siyaset parti ve politikacılara bırakılmayacak kadar önemli ve ciddi bir konudur.

zaten herşeyimizi paylaşıyoruz. birbirimzi uyarmanın ve yeni şeyler söylemenin zararı yok faydası var. çatışma fikir bazında kaldığı sürece güzel. bizim gönüllerimiz zaten bir.

yaw fairground kardeşim yazdığım yazıyı iyi oku derim ben burada siyasilere güven demiyorum en kısa anlatımı şöyle kardeşim 10 sandalye var buraya dürüst insanlar oturmazsa kim oturacak sen kendini dürüst olduğuna inanıyorsan neden sende bir sandalye kapmayasın ben kaptım haberin olsun bayağı iyi oldu yanlış işleri frenliyorum en azından

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Çrş Eki 25, 2006 22:42 pm

sen o sandalyelere oturma yolu nerelerden geçiyor bilmez misin?

Kullanıcı avatarı
turkerr
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen turkerr » Çrş Eki 25, 2006 22:46 pm

malesef kilitleniyor kilitleneceğine silinsin bari görüpte biseyler yazamamak daha kötü orhan pamuk hakkında iki kelime yazdırmadılar beee oysa neler yazacaktım ama kısmet degilmiş neyse yazanlar yazmış ellerine saglık
KAYGISIZDA OLSA TÜRKER DERTLİDİR

Kullanıcı avatarı
samanci
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen samanci » Çrş Eki 25, 2006 22:59 pm

fairground yazdı:sen o sandalyelere oturma yolu nerelerden geçiyor bilmez misin?

bilirim bilirim ama boş boş oturupta sadece düşünmek beni delirtiyor bu yüzden en aşağı kademe olan gençlik kollarından başladım şimdi yönetim kurulundayım yarın başka görev inşallah benden başbakan olmaz ama illa bu ülkede dürüst ve yönetici kimliği olan kişiler vardır tüm dürüst insanlar gelipte bu sandalyelere oturursa o zaman sen gerisini düşün fairground kardeşim

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Prş Eki 26, 2006 22:03 pm

Arkadaşlar topikler içeriğine göre değişir.Kimi topikler oluyor küfürlü amaçlı tahrik amaçlı bunların silinmesi daha uygun bence.Ama bazı topikler başka birileri konuyu saptırıyor o sayede önemli bir konu olsa bile topik kilitleniyor.Kanaatimce o amacı saptırılan mesajlar silinse daha iyi olur.
[center]Sadece BARIŞ Olsun...[/center]
LÜTFEN SİZDE BİR MAİL YOLLAYIN!
BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:
viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Cum Eki 27, 2006 19:24 pm

bazi konularda sana katilamiyorum cunki bu aralar bayagi kiricisin samanci kardesimizle olur olmadik yerde tartisiyosun vede ozelden vesileye hakaretini duyunca sogdum senden kardesim sana yakismamis
artık yokum sağlıcakla kalın

Kullanıcı avatarı
vesile_87
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen vesile_87 » Cmt Eki 28, 2006 15:10 pm

sameth yazdı:

bazi konularda sana katilamiyorum cunki bu aralar bayagi kiricisin samanci kardesimizle olur olmadik yerde tartisiyosun vede ozelden vesileye hakaretini duyunca sogdum senden kardesim sana yakismamis

Burada bir yanlışı düzeltmek istiyorum. Fairground bana özelden hakaret etmedi.
Dünyadan bir YILDIZ geçti: BARIŞ MANÇO

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Cmt Eki 28, 2006 16:47 pm

vesile_87 yazdı:
sameth yazdı:

teşekkürler vesile.
bu kardeşimiz bana özel mesaj atıp bu konuyu sordu; ben de cevabını verdim ama hala anlamamış sanırım.

samancı tartışmasını bilen, aklı başında cümleler kuran, medeni bir üye. kimsenin avukatlığına gerek yok. temcit pilavı gibi hala aynı şeyleri gündemi getirip, tartışmanın özünden uzaklaşmaya da gerek yok.

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Cmt Eki 28, 2006 17:32 pm

fairground yazdı:
vesile_87 yazdı:
sameth yazdı:

teşekkürler vesile.
bu kardeşimiz bana özel mesaj atıp bu konuyu sordu; ben de cevabını verdim ama hala anlamamış sanırım.

samancı tartışmasını bilen, aklı başında cümleler kuran, medeni bir üye. kimsenin avukatlığına gerek yok. temcit pilavı gibi hala aynı şeyleri gündemi getirip, tartışmanın özünden uzaklaşmaya da gerek yok.

bu msji attitan snra sana ulastim anlayisimdan supen 0lmasin bu 0lay burda bitsin tarisma 0lmasin saygilarimla samet
artık yokum sağlıcakla kalın

Kullanıcı avatarı
samanci
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen samanci » Cmt Eki 28, 2006 22:07 pm

hayırlısı ile bir kavga olmadan bu olayı kapattık tüm görüş bildirenlere teşekkürler

kardeş gibiyiz çünkü kavga edip tekrar barışıyoruz hepinizi seviyorum
barış görseydi herhalde bu durumua çoook sevinirdi

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Cmt Eki 28, 2006 22:12 pm

:sapka:

Kullanıcı avatarı
Zafer Uyanık
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Zafer Uyanık » Pzr Eki 29, 2006 19:43 pm

Bence belirli sınırlar koyulabilir! Yani topiklerde kesinlikle yayınlanmaması gereken yazılar silinebilir. Ama bunlar gerçekten çok problem yaratacak konular olmalıdır. Ama normal tartışmalar ve yasaklamalar için bu geçerli olmamalı! Herkes kimin ne yazdığını görmeli!
YAŞAM DENEN UYKUDAN,UYANMASINI BİLEN YAR OLA!!!

Kullanıcı avatarı
Yakupca
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Yakupca » Pzt Eki 30, 2006 17:13 pm

barışhayranı yazdı:Arkadaşlar topikler içeriğine göre değişir.Kimi topikler oluyor küfürlü amaçlı tahrik amaçlı bunların silinmesi daha uygun bence.Ama bazı topikler başka birileri konuyu saptırıyor o sayede önemli bir konu olsa bile topik kilitleniyor.Kanaatimce o amacı saptırılan mesajlar silinse daha iyi olur.

Zafer Uyanık yazdı:Bence belirli sınırlar koyulabilir! Yani topiklerde kesinlikle yayınlanmaması gereken yazılar silinebilir. Ama bunlar gerçekten çok problem yaratacak konular olmalıdır. Ama normal tartışmalar ve yasaklamalar için bu geçerli olmamalı! Herkes kimin ne yazdığını görmeli!

Mod'ların işini zorlaştırır ama en yapıcı olan bence de bu yaklaşımlar :)
İlle de Barış !!! O'nun kadar bize bizi anlatan olmadı hiç !
Sus ve Dinle!...
Resim

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Cmt Tem 07, 2007 19:20 pm

bana sorarsanız kilitlenen bir topic , bazı sebeblerden dolayı kitleniyorsa devam edilmesi iyi sayımıyorsa bence SİLİNSİN DAHA İYİ....KÖKTEN YOK ETSİNLER O ZAMAN ....
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Cmt Tem 07, 2007 20:39 pm

benim başbakanı eleştiren bir konum vardı tartışma konusu dağıldığı ve kıonuyla alakası olmayan yorumlar yapıldığından kilitlendi,ama silinmedi.okuyanlar başbakanın bazı davranışları hakkında haberdar oldular.ben kilitli kalmasından yanayım..(çok saçma,gereksiz,ağır hakaretler içeren topikler elbette silinmelidir)
seviyeli tartışmalar bence herzaman olmalıdır.fakat seviyeli üyelerle... ;)

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Pzr Tem 08, 2007 21:54 pm

Belli bir konuda topic açılıyor sonra o konu başka yerlere kayıyor kişisel tartışmalara dönüyor. Bence topici amacından saptıran mesajlar silinmeli. Çünkü topic kilitlenince bizim konumuzda güme gidiyor.
[center]Sadece BARIŞ Olsun...[/center]

LÜTFEN SİZDE BİR MAİL YOLLAYIN!

BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:

viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Pzt Tem 09, 2007 00:22 am

barışhayranı yazdı:Belli bir konuda topic açılıyor sonra o konu başka yerlere kayıyor kişisel tartışmalara dönüyor. Bence topici amacından saptıran mesajlar silinmeli. Çünkü topic kilitlenince bizim konumuzda güme gidiyor.

katılıyorum çok haklısın :alkis: ;)

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Çrş Tem 11, 2007 16:15 pm

bence silinsin.çünkü görüntü kirliliği oluşturuyo.çoğu zaten alakasız ve küfürlü şeyler .

şahsi görüşüm silinmeli

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Pzr May 11, 2008 12:41 pm

YAZIM HATASI YADA BAŞKA Bİ ŞEY OLSUN YAZDIĞIMIZ MESAJLARI #EDİT# YAPIP DÜZENLEME ŞANSIMIZ VARDI...
NEDEN BU KALDIRILDI ANLAMADIM... :saskin:
DEĞİŞTİRMEK DÜZELTMEK İSTEDİĞİM MESAJIMI ESKİSİ GİBİ DÜZENLEME YAPMA İMKANI YOK.... :ampul:
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Pzr May 11, 2008 14:32 pm

bence ilk önce bir iki hafta kilitli dursun-neden kilitlenmiş merak edenler baksın diye-ve sonra silinsin