yeteeeeeerrrrrrrrr!!!!!!!!

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
blunish
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye
İletişim:

Mesajgönderen blunish » Çrş Eyl 06, 2006 21:02 pm

ya hepiniz hakılısınız bende çok sinirleniyorum bu tiplere kayıt tarihi mesela 2005 adamın mesajı yok!...ama tüm şarkıları ve videoları paşalar gibi indiriyor!..bi tşk.'ü bile çok görüyor :kizgin:
bu siteye emeği geçen herkese binlerce kez teşekkürler!
bir insan ancak adı unutulduğunda ÖLÜR!
http://www.youtube.com/watch?v=ZFHfgDA7 ... e=related&

Kullanıcı avatarı
samanci
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen samanci » Çrş Eyl 06, 2006 21:13 pm

blunish yazdı:ya hepiniz hakılısınız bende çok sinirleniyorum bu tiplere kayıt tarihi mesela 2005 adamın mesajı yok!...ama tüm şarkıları ve videoları paşalar gibi indiriyor!..bi tşk.'ü bile çok görüyor :kizgin:

walla başka bir forum sitesinde üyeliğim vardı mod son bir ayda mesaj atmadığım için beni silmiş sonra modla görüştüm tekrar kayıt olmak zorunda kaldım resmen zorunlu olarak adam oldum bence son bir ay mesaj atmayanlar silinsin ama önce uyarmak lazım

Kullanıcı avatarı
blunish
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye
İletişim:

Mesajgönderen blunish » Çrş Eyl 06, 2006 21:33 pm

samanci yazdı:
blunish yazdı:ya hepiniz hakılısınız bende çok sinirleniyorum bu tiplere kayıt tarihi mesela 2005 adamın mesajı yok!...ama tüm şarkıları ve videoları paşalar gibi indiriyor!..bi tşk.'ü bile çok görüyor :kizgin:

walla başka bir forum sitesinde üyeliğim vardı mod son bir ayda mesaj atmadığım için beni silmiş sonra modla görüştüm tekrar kayıt olmak zorunda kaldım resmen zorunlu olarak adam oldum bence son bir ay mesaj atmayanlar silinsin ama önce uyarmak lazım
katılıyorum! ve bu video ve şarkı foto paylaşımı için belli bi mesaj sayısı koymak lazım!
bir insan ancak adı unutulduğunda ÖLÜR!

http://www.youtube.com/watch?v=ZFHfgDA7 ... e=related&

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Pzr Eyl 10, 2006 13:06 pm

AEKADAŞLAR ŞİMDİ ANLIYORUM BU MİX SAHİPSİZ KALMIŞ KİMSE İLGİLENMİYO BAKSANIZA KİMSE BİZE Bİ CVP VERMİYOR NE MOD LAR NE ADMİNLER LUTFEN ARKADAŞLAR HERKEZİN SORUNU AYNI AYNI ŞEYİ TARTIŞIYORUZ :kizgin: :kizgin: :kizgin:
artık yokum sağlıcakla kalın

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Pzr Kas 26, 2006 12:23 pm

Benimyaw yazdı:
samanci yazdı:
gurbetcimanço yazdı:bana geçenlerde üye olduğum bi forumdan mesaj geldi
falanca tarihe kadar forumda hiç mesajı olmayan kişinin üyleiği silinecektir diye
bu uygulama burda da olabilir
o şifresini kullanıcı adını bu forumu unutanlarda buraya bi daha girişinde atıldınız diye bi mesajla karşılaşırlarsa belki bi daha yapmazlar

gerçekten işe yarayabilir denemek lazım

Güzel fikir , Katiliyorum....

evet yaa...!
neden biz sinir olalım ki.adamlar üye oluyor,sonra da aklına gelirse giriyor...!
bura zaten Barış Abi'nin ölümsüzleştirilmesi için kurulmuş bir anlamda...
Bir konuya en azından bir "teşekkür" edemeyen adam,yarın bir gün "hadi arkadaşlar Barış Abi için şurda şunu yapacaz ya da şu etkinlik var burda.Hepinizi bekliyoruz" dediğimizde,o teşekkürü bile çok gören "insanlar",bizimle mi hareket edecek?
üye sayısının çokluguna sevinemiyorum artık...
Sevindiğim tek şey sizler gibi duyarlı arkadaşlarla fikir üretmektir...
ney yazık ki bu kişilerin oranı da çook düşük :(

MatuR

Mesajgönderen MatuR » Prş Kas 30, 2006 17:50 pm

Tesekkur etmek bır emegın karsılıgındakı nezakettır...dostum katılıyorum sonuna kadar...

Kullanıcı avatarı
ayça özdemir
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen ayça özdemir » Pzt Ara 11, 2006 05:52 am

Arkadaşlar hakikaten şaşıp kaldım. Ne yazacağımı şaşırdım? bu nasıl bir tutumdur Allah aşkına?? İnsanlar üye olmuşlardır fakat yazma fırsatı bulamıyorlardır nereden bileceksiniz?? Ne kadar çabuk dolup insanları yakıp yıkmayı başarıyorsunuz hayret ediyorum?? Herkes sizinle aynı koşullar altında yaşamıyor! Kiminin okulu, kiminin işi var,kiminin evinde bilgisayarı, interneti yok!! Ayrıca buraya alakasız smileyleri kondurup her yere sizi seviyorum sevgi pıtırcıkları teşekkür ederim sevgi pötürcüklerim yazıp "forum duayeni" olacağıma yıllardır üyesi olup gerçekten yazmam gerken yerlerde yazıp "gelişmekte olan üye" olmayı tercih ederim. Lütfen kendinize gelin!! Herkes haddini bilsin!! Barış ve sevgi dileklerimle...

Kullanıcı avatarı
Asım
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen Asım » Pzt Ara 18, 2006 16:04 pm

ayça özdemir ,bu kadar tepkiye gerek yok

sizde bir noktada haklısınız ama gurbetçimanço kardeşimde haklı

o kadar uğraşıpta paylaştığı birşeyin konusuna 1000 defa görüntülenip 2-3 mesaj atılmasına kızması normal

insanın şevkini kırıyor bu tarz şeyler

biz millet olarak teşekkür etmeyi bilmiyoruz malesef...

smileysiz olarak bile sadece "teşekkürler" dense yeter galiba...

ubeyt
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ubeyt » Cmt Ara 23, 2006 22:29 pm

bravo gurbetçi bende seni bu davranışından dolayı kutluyorum.devamları polur inşallah.

drfth
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen drfth » Prş Ara 28, 2006 06:37 am

yazanında canı sağolsun yazmayanında canı sağolsun
hepinizin canı sağolsun

Kullanıcı avatarı
ride on miranda
Yeni Üye
Yeni Üye

YETEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRR

Mesajgönderen ride on miranda » Pzr Şub 04, 2007 00:32 am

BARIŞ MANÇO'YU SEVİYORSAN YORUM YAP
BARIŞ MANÇO MİSYONU'NA BİR KATKIN OLSUN!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Re: YETEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRR

Mesajgönderen baris_onsel » Pzr Şub 04, 2007 15:44 pm

ride on miranda yazdı:BARIŞ MANÇO'YU SEVİYORSAN YORUM YAP
BARIŞ MANÇO MİSYONU'NA BİR KATKIN OLSUN!!!!!!!

Değil mi ya en azından bir yorum...3-5 kelimelik...ama işte dünyanın en zor işi oluyor nedense bu!! :kizgin:

Kullanıcı avatarı
USTA
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye
İletişim:

Mesajgönderen USTA » Çrş Şub 14, 2007 18:24 pm

Forumları düzenli takip edenlerin,yazılan başlıklara Güzel şeyler yazması görgü meselesidir.Evet,bencede,haklısın,katılıyorum vs.gibi cevaplar ise ben yazdım oldu cinsindendir.Aranızda yeniyim ama forum yönetme tecrübesi olan birisi olarak diyorum ki Arkadaşlar sitenin devamı için güzel şeylerle katılımcı olun.Saygılar.

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzr Şub 18, 2007 19:58 pm

evet ama ben birsey anlamadım foruma mesaj atmaz ama dıger bolumlerde gezer barıs manco mıx ın sadece bır bolumu forum dıger taraflarda gezen arkadaslarda var..

Kullanıcı avatarı
hzllll
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen hzllll » Pzr Şub 18, 2007 21:06 pm

örnek şu anda burda 2200 bilmem kaç görüntüleme var ama cvp 38 :amanin:

aytac
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen aytac » Sal Şub 20, 2007 16:38 pm

Ya arkadaşlar hemen tepki göstermemek lazım mesela ben de geçen sene kayıt oldum ve ne yalan söyleyeyim geçen sene hiçbirşey yazamadım.çünkü çekiniyordum ne yalan söyleyeyim ama şimdi paşalar gibi yazıyorum.Yani ne biliyim belki diğer arkadaşlar da çekiniyorlardır olamaz mı?hee birde yazmamalarının sebebi olarak sitedeki gereksiz tartışmalar da örnek gösterilebilir.Bunlardan da korkup kaçıyorlardır belki de.Tabi ki benim bu söylediklerimin hepsi birer varsayım...

Kullanıcı avatarı
satellite
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen satellite » Sal Şub 20, 2007 17:10 pm

aytac yazdı:Ya arkadaşlar hemen tepki göstermemek lazım mesela ben de geçen sene kayıt oldum ve ne yalan söyleyeyim geçen sene hiçbirşey yazamadım.çünkü çekiniyordum ne yalan söyleyeyim ama şimdi paşalar gibi yazıyorum.Yani ne biliyim belki diğer arkadaşlar da çekiniyorlardır olamaz mı?hee birde yazmamalarının sebebi olarak sitedeki gereksiz tartışmalar da örnek gösterilebilir.Bunlardan da korkup kaçıyorlardır belki de.Tabi ki benim bu söylediklerimin hepsi birer varsayım...

AYTAC AYNEN SANA KATILIYORUM BENDE 2005 DEN BERİ ÜYEYİM AMA BU SENE DAHA Bİ AKTİF OLDUM FORMLARA NEYSE GİDEN GİTMİŞTİR ARTIK KALAN SAĞLAR BİZİMDİR :saskin: :!:
Gamzedeyim deva bulmam...

Kullanıcı avatarı
yar_ola
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen yar_ola » Çrş Şub 21, 2007 02:22 am

merhaba arkadaşlar önemli olan barışı içimizde yaşatmak tabiki sizlerde haklısınız bende isterim burasının dolup taşmasını .... siz gencler daha iyisini yapacağınıza inanıyorum ,bizlerden sonra barış ın ismini unutturmamak barışın şu sözünü unutmayın { ben :gozyasi: öldüğümde değil ismim unutulduğunda işte o an ölmüşüm demekdir} :gozyasi:
ben bilirim

Kullanıcı avatarı
yar_ola
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen yar_ola » Çrş Şub 21, 2007 02:34 am

merhaba arkadaşlar önemli olan barışı içimizde yaşatmak tabiki sizlerde haklısınız bende isterim burasının dolup taşmasını .... siz gencler daha iyisini yapacağınıza inanıyorum ,bizlerden sonra barış ın ismini unutturmamak barışın şu sözünü unutmayın { ben öldüğümde değil ismim unutulduğunda işte o an ölmüşüm demekdir} saygılarımla
ben bilirim

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Çrş Şub 21, 2007 13:59 pm

yar_ola yazdı:merhaba arkadaşlar önemli olan barışı içimizde yaşatmak tabiki sizlerde haklısınız bende isterim burasının dolup taşmasını .... siz gencler daha iyisini yapacağınıza inanıyorum ,bizlerden sonra barış ın ismini unutturmamak barışın şu sözünü unutmayın { ben öldüğümde değil ismim unutulduğunda işte o an ölmüşüm demekdir} saygılarımla

bence bu konu burda kapanmıstır :alkis: :alkis:

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Çrş Şub 21, 2007 20:06 pm

dimi ya...biz kendimizi biliyoruz...yaşatacak olanlar da bizleriz... :alkis:

havvanur
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen havvanur » Sal May 29, 2007 00:31 am

tamam yaa ne kızıon yazarız al bak yazdım
barış manço hayatımda konserine gitmek istediğim tek sanatçıydı nasip değilmiş onun gibi başka bir sanatçı daha yok bence

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Sal May 29, 2007 02:17 am

ya bende bu konudan şikayetciyim.yorum yazıldımıda saçma sapan şeylere yazılıo.buraya paylaştıgın emeğin karşılığını zor alıoruz

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Cum Haz 08, 2007 19:38 pm

efemanco yazdı:
Benimyaw yazdı:Dedimya , bunlar sadece Sömürme pesindeler ``AAAAA burda MP3 varmis üye olayimda yükleyeyim bari`` gibisine..... Böylelerini Takip altinda tutup yeri geldigi zaman Uyarmak gerekiyor .
aynen katılıyorum.burası sömürü formu değil gönül formu

ÇOK DOĞRU !!!
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Cum Haz 22, 2007 16:24 pm

BU KONU HAKKINDA O KADAR ÇOOOK ŞİKAYETLERİMİZİ DİLE GETİRDİK Kİ ARTIK YORULDUK ....HEPİNİZE SAYGILAR KADERDAŞLARIM ;)
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"