yeteeeeeerrrrrrrrr!!!!!!!!

Sitemiz hakkındaki tüm soru, öneri, düşünce ve görüşlerinizi ortaya koyup, tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Cum Haz 22, 2007 23:33 pm

öyle arkadaşlar ya bende bazen önemli bi konu açıyorum ama fazla yorum yazan olmuyo mesela size soruyorum 1den 2023e kadar sayan arkadaşlar ya da o an hangi şarkıyı dinledigini söyleyen arkadaşlar o süre içinde bakanlıga mesaj atsa ne kaybederler hangisi daha faydalı acaba 15,16,17 diye saymak mı daha önce TRTde başardıgımız bişeyin aynısını tekrarlayıp bakanlığa mail atmak mı bu arada görsel şeylerede teşekkür edilmeli bence ya da önemli konulara ben gördügüm önemli konulara ve görsel şeylere yorum atıyorum bi arkadaşımında dedigi gibi abuk subuk konulara yorum yazacagıma önemli konulara yazarım bu arada elbette atladıgım önemli konular olmuştur onun içinde özür diliyorum :)

COBAN YILDIZI

Mesajgönderen COBAN YILDIZI » Cmt Haz 23, 2007 05:45 am

Hangi sarkiyi dinliyorsunuz veya Su an Baris Manco'nun hangi sarkisini dinliyorsunuz bolumu hosunuza gitmiyorsa bunu modlara iletin lutfen..Gereksiz ise kaldirilir zaten. Basliklara cevap yazilmiyor diye oraya yazan kisileri suclamayin. O kisilerin gerekli yerlere mesaj atmadigini nerden biliyorsunuz :!:

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Cmt Haz 23, 2007 13:02 pm

Kaç kere onların kaldırılması için ö.m. attım çoban

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Cmt Haz 23, 2007 14:27 pm

samanci yazdı:öesaj atmayanları bir kenara bırakalım siteye son bir sene hiç girmeyenleri tarihi katmak lazım gelir bunuda şu şekilde kısa vade çözüm getirilebilr
emailine mesaj atılır mesajda profilini düzelt denir ilgilenmezse 1 ay gibi bir sürede son mesajla üyeliği sonlandırılabilir

Bence yeni bir oluşum şart !!!

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cmt Haz 23, 2007 23:51 pm

ya ilgisizliğin sorunlarından biride millet üye olduktan sonra hemen aktif olamıyo.benim bir çok arkadasım üye oldu ama aktif olamadı.bundan şikayetciler.tabi ister istemez bi soğuma oluyo

kesinlikle bi olusum sart

COBAN YILDIZI

Mesajgönderen COBAN YILDIZI » Pzr Haz 24, 2007 08:14 am

ogulcan yazdı:Kaç kere onların kaldırılması için ö.m. attım çoban

Iyi ya, sen gerekeni yapmissin ogul.

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Sal Ağu 21, 2007 14:45 pm

ah ah bu konuya hiç çare bulunmayacak ben umutsuzum..yani biz boşuboşuna kendimizi üziyoruzz...ne yapalım bizde katılımcı olanlarla yola devam ederiz bu kadar basit :alkis:
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

Kullanıcı avatarı
yar_ola
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen yar_ola » Sal Ağu 21, 2007 23:00 pm

selam bütün barışseverlerin elerine ve yüreklerine sağlık hepinize teşşekkür ediyorum saygılarımla
ben bilirim

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Prş Eyl 20, 2007 01:22 am

modlar bı care bulalım el bırlıgınce ılgıyı nasıl attırabılırız kı :?:
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Prş Mar 27, 2008 20:04 pm

Bal_Böceği yazdı:

Görüşlerinize katılmamak mümkün değil.Ancak kimseyi zorlayamayız ki ...

sonuçta buraya girenler barış abi için
onu yaşatmak anımsamak için giriyorsa zaten elinden geldiğince yazar paylaşır tartışır.

tabiki bütün üyeler ilgili olsa forumumuz çok daha yapıcı olur.ama sadece teşekkür yazmalarından taraf değilim.

ille teşekkür edilecekse BARIŞ ABİYE teşekkür edin.onun sayesinde burdayız onun sayesinde müzikte kalitenin ayrındına vardık onun sayesinde kahvaltı yapmayı önmesedik arabada çocukların ön koltuğa oturması gerektiğini anımsadık onun sayesinde diş fırçalama alışkanlığımız gelişti....

tartışacaksak konuşacaksak Barış abiyi konuşalım.böle şeyler içinde konu başlığı açmayalım.

yazan yazar yazmayan kendi bilir.
biz bize yetriz bence

COK HAKLISINIZ. BENCE DE ZORLA HİC KİMSEYE HİC BİR SEY YAPTIRILAMAZ...

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Cmt Mar 29, 2008 19:52 pm

com yazdı:
Bal_Böceği yazdı:

Görüşlerinize katılmamak mümkün değil.Ancak kimseyi zorlayamayız ki ...

sonuçta buraya girenler barış abi için
onu yaşatmak anımsamak için giriyorsa zaten elinden geldiğince yazar paylaşır tartışır.

tabiki bütün üyeler ilgili olsa forumumuz çok daha yapıcı olur.ama sadece teşekkür yazmalarından taraf değilim.

ille teşekkür edilecekse BARIŞ ABİYE teşekkür edin.onun sayesinde burdayız onun sayesinde müzikte kalitenin ayrındına vardık onun sayesinde kahvaltı yapmayı önmesedik arabada çocukların ön koltuğa oturması gerektiğini anımsadık onun sayesinde diş fırçalama alışkanlığımız gelişti....

tartışacaksak konuşacaksak Barış abiyi konuşalım.böle şeyler içinde konu başlığı açmayalım.

yazan yazar yazmayan kendi bilir.
biz bize yetriz bence

COK HAKLISINIZ. BENCE DE ZORLA HİC KİMSEYE HİC BİR SEY YAPTIRILAMAZ...
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

sercan55
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen sercan55 » Prş May 15, 2008 18:05 pm

arkadaşlar valai bnim derslerimin yoğunluğundan dolayı uzun süre aranızdan ayrı kaldım tüm barış sevenlerden özür dilerim ama vakit buldukça sitemize görüşlerimizi bldircem
güneş elbet birgün doğacak

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Pzr May 18, 2008 12:28 pm

sercan55 yazdı:arkadaşlar valai bnim derslerimin yoğunluğundan dolayı uzun süre aranızdan ayrı kaldım tüm barış sevenlerden özür dilerim ama vakit buldukça sitemize görüşlerimizi bldircem
benim de aynı durumum söz konusu.Ama bence 3 ay içerisinde hiç mesaj yazmayan eski veya yeni üyeler siteden direk ihraç edilebilir.

Kayaların Oğlu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Kayaların Oğlu » Pzr May 18, 2008 14:16 pm

Arkadaşlar ben yeni mesaj yazdım başlık attım , yazdıma pişman oldum ! , burası Barış severleri kucaklamalı ama bazı arkadaşlar kıdem taslıyor sanki asker ocağındayız insanları küçümsüyolar hatta hakaret ediyolar , bir fikir bir yazı mesaj yazmaya korkuyoz artık :(

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş May 22, 2008 20:53 pm

Kayaların Oğlu kardeşim sana katılıyorum bazıları kendini öle sanıyo ama önemli olan burda olmak ve BARIŞ abimizi kalplerde yaşatmak biliyorum ilerde şarkılarıylada yaşatacak bir çok kişi olucak bende onlardan biriyim sadece

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Cum May 23, 2008 23:19 pm

Ali Kaan yazdı:
sercan55 yazdı:arkadaşlar valai bnim derslerimin yoğunluğundan dolayı uzun süre aranızdan ayrı kaldım tüm barış sevenlerden özür dilerim ama vakit buldukça sitemize görüşlerimizi bldircem
benim de aynı durumum söz konusu.Ama bence 3 ay içerisinde hiç mesaj yazmayan eski veya yeni üyeler siteden direk ihraç edilebilir.

kaancım onumuzdekı sene yaklasık 8 ay boyunca nete gırebılcegımı sanmıyorum.8 ay boyunca 2,5 kez benı ıhrac mı edeceksın (:

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt May 24, 2008 20:20 pm

Ali Kaan yazdı:

Allaallah Canım Burası Normal Bir Forum Sitesi Değil ki Üç Ay İki Ay Girmeyenleri Siteden Banlasınlşar Siz Biraz Burayı Forum Sitesi Sanmışsınız Sanırım Burası BARIŞ Manço'nun Hayranlartına Kalan Bir Sevgi Yuvası Kim Forum Olarak Görüyosa Görsün :)

BM

Mesajgönderen BM » Cmt May 24, 2008 21:00 pm

Öncelikle en önemli konu şu. Sitemizin kurucusu forumun admini fazla zamandır siteye uğramıyor. Önce onun buralara yeniden gelmesi gerek.

Kullanıcı avatarı
yar_ola
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen yar_ola » Cum May 30, 2008 02:07 am

selam barışı unutmadığımı göstermek için her gün siteye girmekmi lazım diye düşünüyorum arkadaşlar benim barışı düşünmediğim an yok barış manço unutullacakinsan değilki ama insanız çalışan var
okuyan var bazen sorunları olanlar vardır budemek değildir ki barışı unuttuk neden kötümser düşünüyorsunuz aslında şöyle birşey yapsak iyi olmazmı ayda birgün herkesin gelebileceği biryer toplansak daha güzel olmazmı hem tanışırız hede konuşmak istediklerimizi yüzyüze konuşuruz ama bu benim fikrim siz nedersiniz bilemem arkadaşlar saygılarımla
ben bilirim

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Cmt May 31, 2008 10:37 am

arkadaslar dısardan bı goz olarak bakarsak -kendı arkadaslarımın adına konusuyorum-Barış abimin ölümündeki sır perdesi (!) ,ki öyle birşey olmadıgını hepımız bılıyoruz,aralanmadıgı ıcın Barıs abiden soğduklarını yok efedım bu sıtenın cokta ılgı cekıcı konusulan dusunulen tartısılan bır sıte olmadıgını öyle herkesın arada bırseyler yazdıgı bı sıte olarak gormektler.1. dusunce konusunda sonuna kadar haksızlar duzeltmek ıcın elımden gelenı her seferınde yapıyorum ama ınsanların dusuncelerını degıstıremıyoruz malesef.2.dusuncede ıse kısmen haklılar bence cunku yaptıgımız seylere bakıyorum ki bunda bende sorumluyum sıteye ıkı sıır atıyoruz resım yayımlıyoruz havadan sudan konusuyoruz sonrada okadar uye olmasına karsı neden kımsenın gelmegını tartısıyoruz.demıssınız kurucu aylardır gırmıyor.ya bellı sebeplerı olabılır yada canım sıkıldı gırmedım de dıyebılır.onun bu konudakı goruslerını bılmeden yorum yapmamız cok yanlıs olur.bakıyorumda dıger bır cok fan sıtesıne hepsınde ınsanlar bırbırlerı ıle ıletısım kurup tanımak ıcın bısılerde bulunuyorlar tum albumler sozler sarkılar hakkında saatlerde konusabılıyor.başka şeylerde goruslerını belırterek kırmadan kımsenın kalbını bıryerlere gelebılıyorlar.degerlendırme yaptıgımızda yaklasık 5 aydır hiç bi aşama kaydemedik.sonrada foruma neden az gırılıyor dıye bır soru cıkıyor karsımıza.bence once kendı ıcımızdekı tum sorunlarımızı tum eksıklerımızı dusunup bulup halledip daha sonra ıse kendımızı dıs dunyaya açmalıyız..

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Haz 19, 2008 23:13 pm

rapin_kizi__ yazdı:arkadaslar dısardan bı goz olarak bakarsak -kendı arkadaslarımın adına konusuyorum-Barış abimin ölümündeki sır perdesi (!) ,ki öyle birşey olmadıgını hepımız bılıyoruz,aralanmadıgı ıcın Barıs abiden soğduklarını yok efedım bu sıtenın cokta ılgı cekıcı konusulan dusunulen tartısılan bır sıte olmadıgını öyle herkesın arada bırseyler yazdıgı bı sıte olarak gormektler.1. dusunce konusunda sonuna kadar haksızlar duzeltmek ıcın elımden gelenı her seferınde yapıyorum ama ınsanların dusuncelerını degıstıremıyoruz malesef.2.dusuncede ıse kısmen haklılar bence cunku yaptıgımız seylere bakıyorum ki bunda bende sorumluyum sıteye ıkı sıır atıyoruz resım yayımlıyoruz havadan sudan konusuyoruz sonrada okadar uye olmasına karsı neden kımsenın gelmegını tartısıyoruz.demıssınız kurucu aylardır gırmıyor.ya bellı sebeplerı olabılır yada canım sıkıldı gırmedım de dıyebılır.onun bu konudakı goruslerını bılmeden yorum yapmamız cok yanlıs olur.bakıyorumda dıger bır cok fan sıtesıne hepsınde ınsanlar bırbırlerı ıle ıletısım kurup tanımak ıcın bısılerde bulunuyorlar tum albumler sozler sarkılar hakkında saatlerde konusabılıyor.başka şeylerde goruslerını belırterek kırmadan kımsenın kalbını bıryerlere gelebılıyorlar.degerlendırme yaptıgımızda yaklasık 5 aydır hiç bi aşama kaydemedik.sonrada foruma neden az gırılıyor dıye bır soru cıkıyor karsımıza.bence once kendı ıcımızdekı tum sorunlarımızı tum eksıklerımızı dusunup bulup halledip daha sonra ıse kendımızı dıs dunyaya açmalıyız..

Katılıyorum artık bir şeylerin çoktan değişmesi gewrek ya değişicek yada kendimize başka bir yol çizicez başka derken artık bir zaman diliminde ne kadar barışcı istanbulda toplana bilirsek toplanıcaz ve kendimize bu site işleriyle ilgilenene bilgili olanlarla kendimize bir resmi site kurucaz BARIŞ MANÇO RESMİ WEB SİTESİ ben böle diyorum çünkü serbülent adlı admine bakarsak işimiz allaha kalmış artık giriyosa görür bu yazıların hepsini girdi siteye hiç bir etkinlik yapılmadı eğer bir şeyler değişmesini oda isteseydi bu sitede el verişli bilgili kişileri admin vede moderatör yapıp onlara bu sitenin değişmesinde kendisine katkı sağlamasını çoktan isterdi haksızmıyım söyleyin ben yakında çok değişik bir etkinlik yapıp bunu siteye sunucam ama eğer beni admin bey yanlış anlayıp kızmasın ben burdan bu güzel vede değeri çok büyük olan bu sitewden onları ayırmöak başka bir siteye taşımak istemiyorum benim istediğim bu sitenin kalkınmasıydı ama bunu bile önemsemedi admin ve cevap biler vermedi bana ben şimdi istediğim kaç zaman sürerse sürsün bir süre içinde yeni bir wewb site kurmak istiyorum ve bu etkinliği burayada yazıcam ve bu yaz istanbula gelebilen barışcılarlada her ne koşulda olursa olsun buluşup konuşucam artık ben yapıcamı yaptım elimden her ne geliyosada BARIŞ MANÇOcular için vede barış abim için yapıcam rapin_kızı sende demişsin başka fan sitelerde böle böyle evet onların siteleri öyle olduğu için internete giren barışcı biride direk o siteyi buluyo bu site eski vede verimsizleşmeye başladığı için burası çıkmıyo karşısına neyse herşey barış abim vede barışcılar için.