Uzun Saçlı Dev Bir Adamı Daha Kaybettik.

Barış Manço'nun efsane grubu Kurtalan Ekspres ve üyelerine ilişkin görüş ve gelişmeleri paylaşabileceğiniz forum.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
Osman Taşkıran
Yeni Üye
Yeni Üye

Uzun Saçlı Dev Bir Adamı Daha Kaybettik.

Mesajgönderen Osman Taşkıran » Cum Ağu 07, 2009 11:51 am

Yıllar önce bir sabah haberleri açtığımda öğrenmiştim Barış Ağabeyin vefat ettiğini.Yine bir sabah ve yine kara bir haber.Mekanın cennet olsun Bahadır Ağabey.Güle Güle.Gittiğin yerde Barış a selam söyle.Onu çok özlediğimizi ve ikinizide unutmayacağımızı söyle.

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Cum Ağu 07, 2009 22:35 pm

ALLAH RAHMET EYLESIN...

Kullanıcı avatarı
emre_evren
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen emre_evren » Cum Ağu 07, 2009 23:57 pm

Sevgili Barış severler;

Yaşım daha genç olsada sevdiklerimi bir bir uğurlamak, güzel insanların bir daha gülümsemelerini göremeyeceğimi bilerek tanrıya yürüyüşlerine şahit olmak çok acı...

Gitarı ile gülpembeyi çalarken gönlümüzün bam teline masaj yapan, sevgili Bahadır ağabeyimizi de uğurlayacağımızı duyduğumda; göklerde Barış ağabeyimiz ile buluşacağı için Bahadır ağabey'e hem imrendim hemde onun da yokluğunu duyacağımızı anlayınca içim cız etti.

Yarın Ataköy 5. kısım camiinde, onu göklerdeki yolculuğuna sevgili Barış ağabeyimizin yanına uğurlayacak Barış severler, birliğime teslim olmadan önce, Bahadır ağabey'i uğurlayabilmek isterdim.

yıllar önce sevgili Barış ağabey'e son görevini yapan milyonlara katılamadığım için içimde kalan sızıya biraz merhem olur diye belki...

Barış severlerin başı sağolsun..

Emre Evren
7 yıl olmuş sen Tanrıya yürüyeli
7 den 77 ye biz dağlara bakıp
kozan yaylasının ılık rüzgarında
arar olduk sensizliği şimdi
o kadar boş o kadar anlamsız bir uğultu ki
göklerden daha mavi denizlerden daha derin topraktan güzel kokan...