Tüm sorular için

Barış Manço'nun efsane grubu Kurtalan Ekspres ve üyelerine ilişkin görüş ve gelişmeleri paylaşabileceğiniz forum.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

kaanmanco
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Tüm sorular için

Mesajgönderen kaanmanco » Çrş Tem 09, 2008 19:11 pm

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Prş Tem 10, 2008 00:27 am

pardon abi senin barış abiyle akrabalığınmı var
BİR GÜN GELECEK DÖNENCE BİLİYORUM...

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Prş Tem 10, 2008 00:30 am

efemanco yazdı:pardon abi senin barış abiyle akrabalığınmı var

?????
ÖMRÜMÜN SONBAHARINDA SİZLERLEYİM

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Prş Tem 10, 2008 00:35 am

kaan mançoya o yüzden sordum...
BİR GÜN GELECEK DÖNENCE BİLİYORUM...

kaanmanco
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Hayır

Mesajgönderen kaanmanco » Prş Tem 10, 2008 01:11 am

Hayır yok sadece ailesini ve eski ve yeni tüm Kurtalan Ekspresi çok iyi tanırım.

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Tem 10, 2008 23:03 pm

saol kardeş paylaşımın için bir soru olduğunda seninle iletişime geçeriz :)

BM

Mesajgönderen BM » Cum Tem 11, 2008 15:48 pm

efemanco yazdı:pardon abi senin barış abiyle akrabalığınmı var

Arkadaş Barış Manço'ya olan hayranlığından dolayı öyle bir rumuz kullanıyor. Gerçek adı Kaan ÇAĞLAYANGÖL.

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

.

Mesajgönderen jonturk_emre » Cum Tem 11, 2008 20:41 pm

..
En son jonturk_emre tarafından Cum Tem 18, 2008 09:01 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen DERSİMLİ » Cum Tem 18, 2008 01:24 am

ya kusura bakmada kardeş Barış Manço'nun aile fertleri konuşmak yada onunla ilgili detayları bilgileri bilmekle mi Manço sever olunuyorda siz yazdığınız her mesajın sonuna iletişim bilginiz olan msn adresinizi yazmaya gereği duyuyorsunuz anlamış değilim hakikaten.

Benim şahsi fikrimi soracaksanız Barış Mançoyu sevmek illaki onunla ilgili detaylı bilgilere arşivlere sahip olmamaklada alakalı olabilir...Ne yani şimdi benim yada bizim arşivimiz yetersizse onun hakkında bilgi paylaşımında bulunamıyorsak boşunamı kurldu bu site...Barış Manço'nun değer yargılarına haykırı davranışlar bunlar bence..Arşiviniz varsa (resim-yazı vs gibi şeyle)onu paylaşırsınız.Gerekenleri zaten değerli dostlar yazılarıyla mükafatlandırırlar...
Bu ayrımın olduğunu forumda okuduğum diğer mesajlarlada gördüm çok ayıp ve çok mantıksızlık dışı....

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cum Tem 18, 2008 09:03 am

DERSİMLİ yazdı:ya kusura bakmada kardeş Barış Manço'nun aile fertleri konuşmak yada onunla ilgili detayları bilgileri bilmekle mi Manço sever olunuyorda siz yazdığınız her mesajın sonuna iletişim bilginiz olan msn adresinizi yazmaya gereği duyuyorsunuz anlamış değilim hakikaten.

Benim şahsi fikrimi soracaksanız Barış Mançoyu sevmek illaki onunla ilgili detaylı bilgilere arşivlere sahip olmamaklada alakalı olabilir...Ne yani şimdi benim yada bizim arşivimiz yetersizse onun hakkında bilgi paylaşımında bulunamıyorsak boşunamı kurldu bu site...Barış Manço'nun değer yargılarına haykırı davranışlar bunlar bence..Arşiviniz varsa (resim-yazı vs gibi şeyle)onu paylaşırsınız.Gerekenleri zaten değerli dostlar yazılarıyla mükafatlandırırlar...
Bu ayrımın olduğunu forumda okuduğum diğer mesajlarlada gördüm çok ayıp ve çok mantıksızlık dışı....

çok doğru
Emre başkaya

kaanmanco
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Sığ tartışmalar

Mesajgönderen kaanmanco » Cum Tem 18, 2008 13:29 pm

Arkadaşım ben sizin merak ettiklerinizi cevaplamak için buraya geldim bu foruma zaten dergide yazılarımı yazıyorum. Ben sizlere faydam olması için geldim yanlış değerlendiriyorsun.

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Re: Sığ tartışmalar

Mesajgönderen DERSİMLİ » Cum Tem 18, 2008 16:36 pm

kaanmanco yazdı:Arkadaşım ben sizin merak ettiklerinizi cevaplamak için buraya geldim bu foruma zaten dergide yazılarımı yazıyorum. Ben sizlere faydam olması için geldim yanlış değerlendiriyorsun.

Yoo yanlış düşündüğümü sanmıyorum,Öyle olsaydı zaten bu cevabı vermeye bile değer bulmazdım.Kaile bile almazdım.Kimse burda Manço'yla alakalı bişey merak etmiyor merak etmeyin siz...Sizin içinizden yüreğinizden geçen duyguları yazın ozaman biz değerlendirelim.Ama gözümüze sokar gibi bende şu izlenimi bıraktınız yazılarınzla...Ben Barış Mançoyu ince detayına kadar biliyorum bişey sorulcaksa bir konuda fikir alınacaksa benden alınacak gibi Bir ''ALAKASIZLIK''la karşılaştım....Bakın bana hak veren bir kardeşimde var...... :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Cum Tem 18, 2008 21:03 pm

ben merak ediyorum kaanmanco, barış manço ile ilgili ne kadar detay ve bilinmeyen varsa bilmek öğrenmek isterim (bkz. forumun adı).

kaanmanço'ya karşı olan bu tepkiyi anlamış değilim. kıskançlık mı var acaba? herhangi bir saygısızlığını mı gördünüz (çok evvelden benimle tartışması olmuştu ama yıllar önceydi).

manço ile ilgili benden bir dirhem fazla bilgisi olanın başımın üstünde yeri vardır ve yazdıklarını merak eder, okur, varsa katılmadığım noktalar eleştiririm. lütfen biraz daha hoşgörü..

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen DERSİMLİ » Cum Tem 18, 2008 21:20 pm

fairground yazdı:ben merak ediyorum kaanmanco, barış manço ile ilgili ne kadar detay ve bilinmeyen varsa bilmek öğrenmek isterim (bkz. forumun adı).

kaanmanço'ya karşı olan bu tepkiyi anlamış değilim. kıskançlık mı var acaba? herhangi bir saygısızlığını mı gördünüz (çok evvelden benimle tartışması olmuştu ama yıllar önceydi).

manço ile ilgili benden bir dirhem fazla bilgisi olanın başımın üstünde yeri vardır ve yazdıklarını merak eder, okur, varsa katılmadığım noktalar eleştiririm. lütfen biraz daha hoşgörü..

Ama neden her konuda sanki Manço hususunda sevgili arkadasımızın olmadığını ispatlarmış gibi yazılar yazmasınaydı benim bu sitemim.Tamam paylaşım yapılır ama illada gözümün içine sokulurrcasına gibi hal ve tavırla yok bilmem her türlü konuda yardım almak ısteyenler bılmem su msnden benle ırtıbata geçebilir.....Yapılacaksa paylaşım yapılır yapılmayacaksa ozaman kişinin bileceği iştir bu...Bu gibi olaylar insani soğutur çok bilmişlikten

kaanmanco
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Konunun özeti

Mesajgönderen kaanmanco » Cum Tem 18, 2008 22:56 pm

Dersimli nickli arkadaşım tamam sustum hiçbirşey sorulmasın bana. Gerek yok o zaman, madem sen böyle düşünüyorsun hiçbirşey yazmayacağım sadece sizleri dinlemek istiyorum. Bilgim var elbet yoksa burada arkadaşlara yardımcı olmak adına mail adresime kadar yazmazdım. Ama madem bu şekilde rahatsızlık verdim birşey sorulmasına gerek yok bana.
Forumdaki tüm arkadaşlara sesleniyorum, arkadaşlar bana Anadolu Pop yada Barış Manço hakkında birşey sormanız manasız çünkü arkadaşlar rahatsız oldular çünkü kimse birşey merak etmiyormuş.
Herkese sevgiler.
Bu arada Serbülent arkadaşımıza bir teklif yapmıştım kendisi kabul etti sağolsun, anasayafa yazılatım ve roportajlarımın yayınlanmasına. Arzu edenler okuyabilirler.
Özür dilerim Dersimli arkadaşım bunu özürü ciddi olarak diliyorum.

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Re: Konunun özeti

Mesajgönderen DERSİMLİ » Cmt Tem 19, 2008 00:45 am

kaanmanco yazdı:Dersimli nickli arkadaşım tamam sustum hiçbirşey sorulmasın bana. Gerek yok o zaman, madem sen böyle düşünüyorsun hiçbirşey yazmayacağım sadece sizleri dinlemek istiyorum. Bilgim var elbet yoksa burada arkadaşlara yardımcı olmak adına mail adresime kadar yazmazdım. Ama madem bu şekilde rahatsızlık verdim birşey sorulmasına gerek yok bana.
Forumdaki tüm arkadaşlara sesleniyorum, arkadaşlar bana Anadolu Pop yada Barış Manço hakkında birşey sormanız manasız çünkü arkadaşlar rahatsız oldular çünkü kimse birşey merak etmiyormuş.
Herkese sevgiler.
Bu arada Serbülent arkadaşımıza bir teklif yapmıştım kendisi kabul etti sağolsun, anasayafa yazılatım ve roportajlarımın yayınlanmasına. Arzu edenler okuyabilirler.
Özür dilerim Dersimli arkadaşım bunu özürü ciddi olarak diliyorum.

Özür dilemenizi gerektiren hiç bişey sadece ben dikkatimi çeken olayı sana anlatmaya çalıştım.Siz paylaşımlarınızı yapın ama zoraki bir yaklaşımla tavır takındınız yada takınmadınız onu bilemem ama siz paylaşımlarınızıyaptıktan sonra bizlere bırakın istedim ben.değerlenme konusunu ok...Olayı başka taraflara çekmeyelim....

kaanmanco
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Paylaşım

Mesajgönderen kaanmanco » Cmt Tem 19, 2008 11:34 am

Gerek yok paylaşıma, ben sadece arkadaşın yazıklarını mesaj yazmayı yeğliyorum.

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Re: Paylaşım

Mesajgönderen DERSİMLİ » Cmt Tem 19, 2008 17:43 pm

kaanmanco yazdı:Gerek yok paylaşıma, ben sadece arkadaşın yazıklarını mesaj yazmayı yeğliyorum.

eee ii siz bilirsiniz ne diyeyim ki..