TRT Arşivlerini açıyor

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, sadece CİDDİ ve GÜNCEL konuların konuşulabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
serk@n
Profesyonel
Profesyonel

TRT Arşivlerini açıyor

Mesajgönderen serk@n » Cum Ağu 15, 2008 21:53 pm

Arkadaşlar merhaba, şuan TRT2 televizyonunda boğaziçinden isimli programı takip ediyorum, konuk KALAN MUZİK yöneticilerinden Hasan Saltık konuk olmuş.

TRT ile yapılan anlaşma sonucunda TRT arşivlerini telif hakları çerçevesinde album, kitap şeklinde nostalji sevenlere ulaştıracaklar..

Bu güzel haberi sizlerle paylaşmak istedim, fiyatlarının yüksek olcağını sanmıyorum Hasan Saltık daha onceden arşiv çalışması yapmış biri olarak bukadar buyuk kapsamlı bir arşiv açılımı ilk defa gerçekleşiyor bence çok güzel olcak başta BARIŞ MANÇO olmak üzere Bu güzel projeyi sonuna kadar destekliyorum. ve siz arkadaşlarımdan bu güzel projeyi desteklemeye teşvik etmek istiyorum.

ARŞİVLERİMİZ ÇÜRÜMEDEN KURTARDIKLARI İÇİN, HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ İÇİN TÜM KALAN MÜZİK VE TRT ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM...
Resim

serk@n adlı üyemiz, forum düzenini bozmaya yönelik davranışlarından dolayı 1 hafta mesaj yazamama cezası almıştır.

Bitiş tarihi:

Kullanıcı avatarı
mançofur
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mançofur » Cmt Ağu 16, 2008 01:35 am

bu değerli bilgiyi bizle paylaştığın için bende sana teşekkür ederim kardeş :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: acaba bu dediğin olay tam olarak ne zaman gerçekleşir ve müzik marketlerde satılırmı :?:

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Cmt Ağu 16, 2008 03:08 am

mançofur yazdı:bu değerli bilgiyi bizle paylaştığın için bende sana teşekkür ederim kardeş :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: acaba bu dediğin olay tam olarak ne zaman gerçekleşir ve müzik marketlerde satılırmı :?:

inş satılır yaa :S tşkler arkadsm
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Cmt Ağu 16, 2008 15:57 pm

:alkis: :alkis: :alkis:
ÖMRÜMÜN SONBAHARINDA SİZLERLEYİM

ergunoz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ergunoz » Sal Ağu 19, 2008 14:35 pm

arkadaşlar yeni üye olarak çalışmalarınızda başarılar dilerim. bu güzel ve özel haber için teşekkürler. manço nun arşivlerine ulaşabilirsek çok sevinirim. benim için çok önemli olan barış abimize yazdığım 60 metrelik mektup da keşke benim arşivimde olsaydı. sahi istanbulda yaşayan arkadaşlar sizin belki haberiniz vardır.. bir kopyasını almadığıma o kadar pişmanım ki..

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Sal Kas 18, 2008 07:51 am

HOS GELDIN ERGUNOZ KARDESIM.

AYRICA BU GUZEL HABERI PAYLASTIGINIZ ICIN TESEKKURLER.