7'den 77 Nedir ?

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, sadece CİDDİ ve GÜNCEL konuların konuşulabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

BARIŞ_CEM_BARIŞ

7'den 77 Nedir ?

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cum Tem 04, 2008 12:23 pm

arkadaşlar 7'den 77 yeciler;

viewtopic.php?t=5664

bu konuda da dediğim gibi açılımı Barış mançoyu Anlayanlar Grubu'dur ve böyle bir ad koymamın sebebi aktüel forumda bir proje başlattım umarım katılacaksınız herkez kendi şehrinin 7'den 77 ye konusunu açıcak örnek olarak İstanbul 7'den 77 ye böyle bir konu açtım ileride umarım daha çok böyle şehirlerin bah konuları olur neyse bu istanbul 7'den 77 konusunda istewdiğiniz buluşma konularını konuşabileceksiniz isterseniz barış abimiz adına bağış yaparsınız topalnıp toplanıp derken istanbuldaki barışcılarla istanbul 7'den 77 ye sadece istanbuldaki barış mançocular için bir konu olucak bende samsunluyum bende kendi şehrimin 7'den 77 ye gruubunu açıcam ileride çok üye girince samsun 7'den 77 ye konusunda da bende kendi şehrimdeki samsunlu barışcı kardeşlkerimle buluşma vs konularını konuşucam bunlar aktüel forumda önemli konular unutmayım lütfen neyse işte 7'den 77 ye böyle bişi olucak tamam şimdi bunlar olunca ne olucak diceksiniz nemi olucak çoğu üye bizler yani hatırlarsanız bir süre önce buluşmayı düşünüyorduk ne oldu herkez ben oraya o kadar yolu gelememe çok uzak veya zamanımı dankleştiremiyorum dedi neden çünkü hem çoğumuz ayrı şehirden hemde zaman dengesi yok ama aynı şehirden buluşsak kolay olur ve bu 7'den 77 ye projsinide uygulaya bilirsek hepimiz bir düzen içinde olucaz ben bu kadar çok yazıp çiziyorum ama çoğu kişi ya görüyo bişi demiyo yada görmüyo admin değilimki sitede duyara bilim sesimi buda adminimizin düşüncesizliği halen daha siteye hiç bir değişiklik yapmadı bir kaç bölüm açmöak dışında her neyse dsiceklerim bu kadar umarım bana katılırsınız
En son BARIŞ_CEM_BARIŞ tarafından Pzr Tem 13, 2008 19:49 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Cum Tem 11, 2008 14:29 pm

(: katılırız tabe
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cum Tem 11, 2008 15:40 pm

rapin_kizi__ yazdı:(: katılırız tabe

Saol Sen bitanesin zaten :) Bitanem :D

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Cum Tem 11, 2008 18:53 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:
rapin_kizi__ yazdı:(: katılırız tabe

Saol Sen bitanesin zaten :) Bitanem :D
:oops: :saskin:

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cum Tem 11, 2008 20:42 pm

kız pınar noluyo :D gelmim oraya abinden gizli napıon sen burda
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Cmt Tem 12, 2008 17:19 pm

jonturk_emre yazdı:kız pınar noluyo :D gelmim oraya abinden gizli napıon sen burda

yok emrecım napcam ben gzlı gzlı snden gzlm saklımmmı var cnm ya (:

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzr Tem 13, 2008 19:51 pm

Sohbet Güzel :) :D

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzr Tem 13, 2008 20:56 pm

eyw.... (:

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Çrş Eyl 17, 2008 13:32 pm

Barış bu proje tutmayacak gibi duruyor ya hadi hayırlısı

Sabır ile olacagına inanıyorum. trabzon 7 den 77 yediyecileri kurduk ama siteye üye olmalarını bekliyorum. Üniv.. vakit kalırsa gelecekler :)
ÖMRÜMÜN SONBAHARINDA SİZLERLEYİM

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Eyl 18, 2008 10:53 am

Biraz öle abicim ama zamanla çoğalacAĞIZ YADA BURADAN GİDENLER ZAMANLA TEKRAR KALKINDIĞIMIZda gelecekler ve o zaman fazlasıyla üye olduğunda inan bu proje olmasa bile herkez bu proje gibi hareket edecektir yada bu proje gibi etkinlikler yapacaktır şimdi bu proje tutmicak gibi gözüküyo ama bir 5 sene sonrasında ben tutucağıondan eminim yorumunu söylemende yeter abicim :)

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Sal Kas 18, 2008 07:49 am

BIZ DE BAKU 7'DEN 77'YE MI KURALIM? BI DE TOPLANIP TA NAPICAZ? :) :(

Kullanıcı avatarı
mirze
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen mirze » Sal Kas 18, 2008 23:13 pm

grub kurmak fena degil ama, ne yapacagiz merakli soru

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Sal Kas 25, 2008 08:33 am

Ne mi yapıcaz arkadaşlar bakın şuan sadece büyümeye çalışlım çünkü ben samsundanım ama burada kimse samsunda oturmuyo bu yüzden zaman geçmesi gerekiyo ve zamanla bir çok kişi girmeye başlarsa o zaman tek tek konu açarız samsundan istanbuldan izmirden 7'den 77'yeciler grubu diye ama şuan açmayalım çünkü tek bir kişi olunca konu açmanın bi anlamı kalmaz ama bir şehirden bir çok kişi olursa açılıp şu gibi etkinlikler yapılabilir ki ben bunu baştada anlattım tekrarda anlatıyorum

Barış manço adına etkinlikler yapılarbilir bunlar;

1- Barış manço adına Hangi şehir grubundaysa o şehirde ki barış mançocu arkadaşlarıyla toplanıp sohbetler gerçekleştirebilirler ve fotoraflar çekip burada paylaşabilirler.

2-Barış manço adına toplanıp ne tür etkinlikler yapabiliceklerini düşünebilirler

3-Barış manço adına bir çok etkinlik yapabilirler.Örneğin;Barış manço adına lösemili çocuklara az da olsa yardım edebilirler.

4-Barış manço adına onu anmak için etkinlikler düzenlerler

ve Daha bir çok şey var onlarda zamanla olur :) ve işte zamanlada burada ki üyeler daha sık girerse o zaman bir çok aynı şehirden arkadaşlar şehir gruplarının bu bölümde konusunu açıp o konu başlığı altında birbirleriyle toplantılarını sohbetlerini yapabilirler Ama adminimiz ve modlarımız zaman içerisinde tekrar üyeleri buraya girmeleri için bir şey yapmazlarsa o zaman ya başka bir yerden bu proje sürdürülür yada yakın zamanda yeni bir forum kurulur lütfen beni yanlış anlamayın arkadaşlarım kardeşlerim ama farkındaysanızda sitenin hali hiçte iyi değil neyse

Sorunuz olursa sorun ben açtığım konu adına vede bu Projem adına size bilgi veririm :)