Önemli Bir konudur Bakarmısınız Değerli Üyeler...

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, sadece CİDDİ ve GÜNCEL konuların konuşulabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Önemli Bir konudur Bakarmısınız Değerli Üyeler...

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Haz 28, 2008 18:35 pm

Arkadaşlarım kardeşlerim artık bizler üyeler burdan birleşip buluşmalar yapmak istiyoruz ama bu neden zorlaşıyor biliyomusunuz çünkü kimse kendi 7'den 77 ye konusunda değil 7'den 77 ye nedir ?

7'den 77 ye : 7'den 77 yenin Açılımı Bize göre ''Barış mançoyu Anlayanlar Grubu'' Şimdi bu aktüel bölümü neden açılmış önemli konuların konuşulacağı bir konu diye şimdi bizlerde buluşmalar yapmak istiyoruz bu önemlidir herkezce ve buluşmalar içinde herkezin kendi şehri var vede aynı şehirden bir çok üye vardır bvurada bunun içinde şöle bir şey yapğmayı istiyorum konular açılsın şöyle İstanbul 7'den 77 ye Samsun 7'den 77 ye bunların açılımı samsun barış mançoyu anlayanlar grubu olur ve bu başlık yani ''Samsun 7'den 77 ye'' Adında bir konu açılır içinde samsundan olan üyeler girip oradaki samsunlu kişilerle kaynaşır belki buluşurlar bu sözlerim her şehir için geçerli istanbul 7'den 77 ye olsun samsun 7'den 77 ye olsun başka 7'den 77 ye şehirleri gibi her neyse bu sayede herkez bir birini yakından tanıyıp buluşmak istediklerinde kararlaşıpğ nerede olduklarını daha düzgün bir biçimdse buluşabilirler ve ileride ise her şehirde ki 7'den 77 ye grupları toplandığında barış abimiz için bir çok bağış veya değişik etkinlikler yapıp barış abimize öldüğünden sonra bile sevap işletebiliriz bunun içinde grublara şehir gruplarımıza ayrılıp çoğalmamız gerekir böyle aparsak daha hızlı vede daha düzenli bir biçimde buluşuruz eğper daha toplu şekilde buluşmak isteyenler olduğunda olurda bu seferde en büyük şehir İstanbulda Büyük Buluşmalar yaparız Her sene sonlarında her şehirden 7'den 77 yeciler gelir daha sonrasında da başka 7'den 77 ye grupları kendi aralarında buluşur ben böle bir etkinlik yapıyorum kardeşlerim şuanda da aktüel foruma ilk açıcağım konu 7'den 77 ye olarak İstanbul 7'den 77 ye konusunu açıcam sonrasdında eminolun çaoğalır bu şehirler neyse artık bewn böle bir şey olsa diyorum ki gördüğümüz gibi bir konu var toplanıp bir şeyler yapoalım konusu orada gördüğünüz üzre herkez karman çorman başka şehirlerde olduğu için çoğpu kişi herkezi sanki istanbulda sanıyo benim bir çok kursum var ama ben gelicektim buluşmaya ama çok az kişi geliyo çünkü istanbulda da olmayan bir çok kişi var bende onlara dahilim ama ben her yaz belirli bir zamanda ordayım bunu diyorum şehir gruplarımıza ayrıldıktan sonra herkezde şehrinin konularında olunca çok güzel düzenli bir barış manço fanları olup her zaman buluşabiliriz neyse bu etkinliğimi ben sürdürmeyi düşünüyorum umarım katılanlar olur olmazsade bu etkinliğimi bitiririm neyse hoşcakalın
En son BARIŞ_CEM_BARIŞ tarafından Pzr Tem 06, 2008 17:17 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cmt Haz 28, 2008 22:04 pm

bag :S
Emre başkaya

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Tem 03, 2008 20:11 pm

Emre Abicim anlattım ya açılımını Barış mançoyu Anlayanlar Grubu ne olur biraz da olsa anlamaya çalış olurmu çünkü bu site böle giderse hiç bir düzelme olmicak bundan eminim.

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Cum Tem 04, 2008 03:00 am

Çok anlamlı bir çalışma olacagından eminim.
ÖMRÜMÜN SONBAHARINDA SİZLERLEYİM

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cum Tem 04, 2008 12:15 pm

tekinim01tekinim yazdı:Çok anlamlı bir çalışma olacagından eminim.

saol abicim bu etkinlik yani bu projeye katılan arkadaşlarımız olunca emin olun biz üyeler daha düzenli bir barış sever üyeler olucaz vede bir çok şeyler karışmicak hatırlarsanız en son bi buluşma düşünüyorduk bu buluşma ne oldu herkez başka şehirde oldğuğundan kimse gidemedi gidenlerde az kişi idi ama bu bag şahirlerine ayrıldığımızda herkez kendi bag grubunda buluşma konularını konuşup yada barış abimiz adına bağış gibi türlü etkinlikleri düşünebilirler eğer büyük bir buluşma istiyorsak da bu sefer yaz aylarına doğru kararlaştırıp kaç bag şahrinden kaç kişi geliyosa kararlaştırıp toplanırız sizce bu düzenli bir bag topluluğu olmazmı ?

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Cmt Tem 05, 2008 23:52 pm

sitede 4/ 5 kayserili gördüm..bi kaçı ile msjlaştım..iki kişi buluşamadıkki onlarca kişiyi nasıl bulacam..bu benim değil diğerlerinin kaypaklığından ...
KAYSERİDE TEK B.A.G VAR ODA BENİM :D
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Pzr Tem 06, 2008 02:16 am

kadir 2023 yazdı: sitede 4/ 5 kayserili gördüm..bi kaçı ile msjlaştım..iki kişi buluşamadıkki onlarca kişiyi nasıl bulacam..bu benim değil diğerlerinin kaypaklığından ...
KAYSERİDE TEK B.A.G VAR ODA BENİM :D

:geberdim:

Kullanıcı avatarı
Ben Bilirim
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen Ben Bilirim » Pzr Tem 06, 2008 12:27 pm

BAG Barış Akarsu'nun grubu lütfen özentilik yapmayın.Barış abiye daha ciddi ve daha güzel bir kısaltma kullanalm mesela 7den 70e unutamayanlar

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Pzr Tem 06, 2008 13:39 pm

Ben Bilirim yazdı:BAG Barış Akarsu'nun grubu lütfen özentilik yapmayın.Barış abiye daha ciddi ve daha güzel bir kısaltma kullanalm mesela 7den 70e unutamayanlar

Evet bu fikirinize katılıyorum. Bencede böylesi daha etkili ve güzel olacaktır.

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzr Tem 06, 2008 17:12 pm

bilmeme evet güzelk bir tabir ama birazda uzun mesela ''İstanbul 7'den 77 ye '' ''Samsun 7'den 77 ye'' bakın bence güzel fikir tamam ben o zaman bag olan yterleri yediden yetmişyediye şehirleri olarak yazarım ben bilirim arkadaşım çok saol güzel fikir bu sefer hemde barış akarsu sitesinde ki isim gibi özenti gibi olmayız< saolun :)

Kullanıcı avatarı
Ben Bilirim
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen Ben Bilirim » Pzr Tem 06, 2008 21:44 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:bilmeme evet güzelk bir tabir ama birazda uzun mesela ''İstanbul 7'den 77 ye '' ''Samsun 7'den 77 ye'' bakın bence güzel fikir tamam ben o zaman bag olan yterleri yediden yetmişyediye şehirleri olarak yazarım ben bilirim arkadaşım çok saol güzel fikir bu sefer hemde barış akarsu sitesinde ki isim gibi özenti gibi olmayız< saolun :)
;)

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzt Tem 07, 2008 13:57 pm

umarım böyle bir projede siz değerli barışsever kardeşlerimi görürüm :)

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Sal Tem 08, 2008 19:17 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:umarım böyle bir projede siz değerli barışsever kardeşlerimi görürüm :)
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Tem 10, 2008 22:56 pm

rapin_kizi__ yazdı:
BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:umarım böyle bir projede siz değerli barışsever kardeşlerimi görürüm :)

teşekkür ederim pınar hem kendini bana tanıttığın için hemde anlaşabi,ldiğimiz için :)

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Cum Tem 11, 2008 14:22 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:
rapin_kizi__ yazdı:

teşekkür ederim pınar hem kendini bana tanıttığın için hemde anlaşabi,ldiğimiz için :)

((: :oops:
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Çrş Tem 16, 2008 22:49 pm

kadir kayserili hemşerim seninle buluşamadık evet bu benim hatam ama ben kaskide çalışıyorum senin evinin karşısında mevlana da eğer pm atarsan seninle buluşuruz hatta gel bi çayımı iç yav mançoyu seven benim canımdan ötedir
artık yokum sağlıcakla kalın

Kullanıcı avatarı
mirze
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen mirze » Prş Tem 17, 2008 15:01 pm

baris akarsunun oyle bir grubu oldugunu ilk kez duydum

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

ss

Mesajgönderen manco halil » Cmt Tem 19, 2008 11:06 am

güzel ve emek verılen hersey güzeldır sevgı ve barışla ..
halil

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Re: ss

Mesajgönderen com » Sal Kas 18, 2008 08:08 am

manco halil yazdı:güzel ve emek verılen hersey güzeldır sevgı ve barışla ..

:alkis:

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

ss

Mesajgönderen manco halil » Cum Kas 21, 2008 14:05 pm

teşekkür ederim..azerbaycana sevgi ve barış dolusu güzelliklerle..
halil

Kullanıcı avatarı
mirze
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen mirze » Cum Kas 21, 2008 16:46 pm

sizlere de :)

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cum Ara 19, 2008 23:20 pm

arkadaşlar bence daha çok aktif olmayızki daha çok kaynaşalım helede birbirlerimizle daha çok görüşmemiz gerekiyor :)