Hatıra Defteri

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili yazıları, fotoğrafları ve çeşitli dökümanları paylaşabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Hatıra Defteri

Mesajgönderen manco_mania » Prş Eki 30, 2008 15:32 pm

Arkadaşlar ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ümüz için , Paşa mız için ben nacize 85. Cumhuriyet yılımız olması nedeniylede , Anıtkabir'dekine benzer bir hatıra defteri bölümü açtım.Forumdaki arkadaşlarımız Ata'mız hakkındaki düşüncelerini ve söylemek istediklerini buraya yazsınlar teşekkürler...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen manco_mania » Prş Eki 30, 2008 15:38 pm

Sevgili Atam;bize emanet ettigin Cumhuriyeti canımız pahasına koruyacagımıza sana söz verdik.Sözümüzü kanımızın son damlasına kadar tutacagız ve tutuyoruz , bayrağımızın sancaklarda dalgalanması için şehitler veriyoruz ruhları şaad olsun , vatan sagolsun...ve emin ol ki;sırası geldiginde her TÜRK genci şanlı bayrağımız ve vatanımız için canını , kanını ve varlıgını vermeye hazırdır.Mekanın cennet ruhun şaad olsun ATAM...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

Kullanıcı avatarı
yar_ola
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen yar_ola » Cum Eki 31, 2008 01:50 am

selam manco öncelikle teşekkürederim sana birde lütven can dündarın yön MUSTAFA filimini seyiretsinler mükkemmel MUSTAFA KEMAL ATATÜRK için söyleye bileceğim tekkelimeyle GECMİŞ DE VE GELECEK yüzyılda boyle bir DAHİ MÜKKEMMEL bir varlık gelmedi ve gelmeyecekde biz çok ŞANSLIYIZ bir ASKER annesi olarak VATANIMLA gurur duyuyorum SAYGILARIMLA
ben bilirim