BARIŞ MANÇO MIX FORUM KURALLARI

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Mod
Moderator
Moderator
Mesajlar: 318
Kayıt: Sal Mar 25, 2003 20:18 pm
İletişim:

BARIŞ MANÇO MIX FORUM KURALLARI

Mesajgönderen Mod » Pzr Tem 24, 2005 15:17 pm

Değerli Üyelerimiz;

Barış Manço Mix Forum'da artan üye sayımızla birlikte, sizlerin ilgi ve desteği arttıkça, bizlerin de sorumluluğu artmakta, forum düzenini sağlama konusunda sıkı önlemler almak zorundayız. Bu yüzden, sizlerin en iyi şekilde küfürsüz, temiz bir ortamda yazışmasını sağlamak, gereksiz tartışmaları önlemek ve Barış Manço'nun adına yakışır bir düzen kurmak amacıyla aşağıdaki kuralları koymuş bulunuyoruz. Barış Manço Mix Web Team olarak gerekli görüldüğünde, bu kurallara eklemeler yapılabilecektir.

Hakaretin kime yapıldığı önemli değildir. Kendinize sarfedilmesini hakaret olarak gördüğünüz, eşiniz, çocuğunuz, anneniz, babanız ve dostlarınız arasında kullanmadığınız kelimeleri forumda da kullanmayınız. Forumda cezaları yalnızca Moderatorler verir. Kullanıcıların hepsi eşittir. Hiç bir kullanıcı, bir diğer kullanıcıyı cezalandıramaz.

1. Barış Manço Mix Forum'a kayıtlı olan her üye, aşağıdaki kuralların tamamını kabul etmiş sayılır.

2. Aynı forumda, içeriği boş, gereksiz, sadece tek bir kelimeden oluşan ve fikir paylaşmakla ilgisi olmayan topic açarak, forum düzenini bozmaya çalışmak ve bunu alışkanlık haline getirmek önce uyarı ile, devam edildiği takdirde ihraç ile cezalandırılır.

3. Özel mesaj yoluyla başka bir üyeyi rahatsız etmek, küfür ve ağır ithamlarla hakaret etmenin cezası önce uyarı, devamı halinde süresiz özel mesaj gönderememe cezasıdır. Bunun üzerine başka bir nick ile aynı kullanıcı, aynı kişi tarafından rahatsız edilmeye devam edilirse hem ilk nicki, hem de yeni aldığı nick ihraç edilir. (NOT: Özel mesaj yoluyla rahatsız edilen üye, moderatörlere özel mesaj atarak şikayet etmelidir. Bunun üzerine o kullanıcının özel mesaj kutusu incelenecek ve buna göre karar verilecektir. Şikayetin yalan olduğu anlaşılırsa, şikayeti yapan üyeye özel mesaj gönderememe cezası verilir.)

4. Forumda her kime olursa olsun hakaret ve küfür etmek, ikili tartışmaya girmek, kişisel tartışmaların forumlara taşınması durumunda üyeler önce uyarılacak, uyarılara kulak asılmadığı takdirde 1 hafta mesaj yazamama cezası alacak, tekrarı halinde bu ceza 1 aya çıkarılacaktır. Cezalı olduğu halde, başka bir nick alarak forumda aynı tarzda ve ceza gerektirecek şekilde yazı yazdığı belirlenen üyenin ikinci nicki ihraç edilir ve son bir uyarı yapılır. Devamı halinde siteden tamamen ihraç edilecektir. Mesajların içeriğine göre UYARI YAPILMAKSIZIN 1 ay veya daha fazla ceza verilebilir.

5. Forumda BarışSeverler'i bölebilecek nitelikte siyaset, dini ve spor konularında topik açarak bunun tartışmasını yapmak ve/veya bu konularda mesaj yazmak önce uyarı, devamı halinde 1 hafta mesaj yazamama cezası gerektirir. Bunun alışkanlık haline getirilmesi ve uyarılara rağmen bu davranışların devamı hâlinde söz konusu üye ihraç edilir. Barış Manço Mix, siyasi, dini ve spor/futbol konularında propaganda yapılabilecek bir yer değildir. Mesajların içeriğine göre UYARI YAPILMAKSIZIN 1 ay veya daha fazla ceza verilebilir.

6. Barış Manço'ya yönelik hakaret içerikli mesaj yazmak, hiç bir kanıt olmadan hakkında asılsız iddialarda bulunmak, kanıt olsa bile BarışSeverler'in kafasını bulandırabilecek ve O'nu yanlış tanınmasına sebep olacak mesajlar yazmak önce uyarı, devamı halinde ihraçtır. Unutmayınız ki; Burası Barış Manço'yu yaşatmak ve BarışSeverler'i bir araya toplamak için kurulmuş bir platformdur. Barış Manço Mix adını taşıyan bir sitede, Barış Manço'ya karşı saygısızlık yapılması tahammül edilemeyecek bir davranıştır.

7. BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM admin ve moderatörlerine gerek açık, gerek e-mail, gerekse de özel mesaj yoluyla hakaret içerikli mesaj yollamak önce uyarı, ardından ihracı gerektirir.

8. Barış Manço Mix'e yakışmayacak nitelikte siyasi, dini ve spor, futbol içerikli avatarlar, imzalar kullanmak yasaktır. Bu durumda kullanıcı uyarılacak, avatarı ve/veya imzası değiştirilecek, tekrarı halinde üyenin avatar kullanması engellenecektir. Söz konusu üye ısrarla bu davranışlara devam ettiği takdirde ihraç edilecektir.

9. Üyelerin gözünü yoracak, kamaştıracak ve rahatsız edecek şekilde gereksiz yere büyük puntolarla, renkli harflerle yazı yazıldığı takdirde, önce uyarı yapılacak, uyulmaması halinde kullanıcının elinden bu hak alınacaktır. Lütfen büyük ve renkli puntoları, yalnızca gerekli ve vurgulamak istediğiniz yerlerde kullanınız. Mesajlarınızın tamamını büyük puntolarla yazmayınız.

10. Tüm üyeler, şikayetlerini moderatörlere [email protected] e-mail adresinden, ya da moderatörlere özel mesaj yoluyla yapmalıdırlar. Forumda topic açarak provakasyona sebep olunması halinde, topic kilitlenecektir.

11. Herhangi bir nedenle ihraç edilmiş olan üye, sonradan başka bir nick ile tekrar üye olabilir. Barış Manço Mix'de hoşgörü esastır. Ancak daha önceden ihraç edilmesine neden olan suçları işlemeye devam ederse ve bunu alışkanlık haline getirmişse, bir daha affedilmeyecek ve her yeni aldığı nick tespit edilir edilmez ihraç edilecektir.

12. Bir kullanıcının aynı anda iki nick birden kullandığı tespit edilirse, sonradan almış olduğu nick süresiz no-post cezasına çarptırılacaktır. Bu durumda esas kullanıcıdan 3 gün içinde açıklama beklenecektir. 3 gün içinde gerekli açıklama/savunma yapılmadığı takdirde ikinci alınan nick ihraç edilecektir.

13. Tüm bu kurallara rağmen, mesajların içeriğine göre UYARI YAPILMAKSIZIN 1 ay veya daha fazla ceza verilebilir. Bu kural tüm kuralları kapsamaktadır.


BARIŞ MANÇO MIX - KAYIT ANLAŞMASI

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyali mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler göndermeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında 3. şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir 'hack' olayı sonucunda bu bilgiler 3. şahıslara dağılırsa bundan webmaster, moderatör ya da adminleri sorumlu tutamazsınız.

Barış Manço Mix Forum'a kayıt olan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Saygılarımızla,
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM
En son Mod tarafından Çrş Kas 02, 2005 01:50 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Cum Tem 29, 2005 18:19 pm

kerim artık misafirr mi olacak sitede.... 8) 8)

7 den 77 ye
İHRAÇ EDİLMİŞTİR
Mesajlar: 73
Kayıt: Cmt Tem 30, 2005 13:38 pm
Konum: Barış Manço ile 7 den 77 ye adlı TV programından
İletişim:

Mesajgönderen 7 den 77 ye » Sal Ağu 23, 2005 15:12 pm

Bu kuralları bizimle paylaştğınız için teşekkürler.
KENDİ İSTEĞİ ÜZERİNE İHRAÇ EDİLEN ÜYE

Kullanıcı avatarı
All Soul's Night
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
Mesajlar: 1773
Kayıt: Pzt Haz 06, 2005 10:42 am

Mesajgönderen All Soul's Night » Sal Ağu 23, 2005 19:58 pm

samet ahmet purdaş yazdı:kerim artık misafirr mi olacak sitede.... 8) 8)


Kerim'in misafir değil, ''Admin'' olması gerekir hatta...

Kullanıcı avatarı
nehir taşçı
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
Mesajlar: 1883
Kayıt: Prş Tem 14, 2005 15:18 pm

Mesajgönderen nehir taşçı » Sal Eki 18, 2005 17:41 pm

PAYLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...
O'nu anlayabilmek, dünyaya O'nun gözüyle bakabilmektir...

Kullanıcı avatarı
avara
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
Mesajlar: 320
Kayıt: Sal Oca 11, 2005 21:17 pm
Konum: |ZiNDåN Ş£HiR|
İletişim:

Mesajgönderen avara » Prş Eki 20, 2005 00:41 am

nehir taşçı yazdı:PAYLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...


Neyi? Forum kurallarını mı? :saskin:
Leyleğin Ömrü İki Laklak, Değerler Oldu Tepetaklak!

Resim

Kullanıcı avatarı
All Soul's Night
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
Mesajlar: 1773
Kayıt: Pzt Haz 06, 2005 10:42 am

Mesajgönderen All Soul's Night » Prş Eki 20, 2005 02:13 am

nehir taşçı yazdı:PAYLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...


:geberdim: :geberdim:

avara yazdı:Neyi? Forum kurallarını mı? :saskin:


;) 8)

Kullanıcı avatarı
nehir taşçı
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
Mesajlar: 1883
Kayıt: Prş Tem 14, 2005 15:18 pm

Mesajgönderen nehir taşçı » Prş Eki 20, 2005 14:56 pm

Moderatörümüz bize forum kurallarını hatırlatmış fena mı??Saygı duyarım...
O'nu anlayabilmek, dünyaya O'nun gözüyle bakabilmektir...

Kullanıcı avatarı
avara
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
Mesajlar: 320
Kayıt: Sal Oca 11, 2005 21:17 pm
Konum: |ZiNDåN Ş£HiR|
İletişim:

Mesajgönderen avara » Prş Eki 20, 2005 18:21 pm

İyi güzel de senin teşekkür etmen biraz garip. Yani her forumda aşağı yukarı bu kurallar geçerlidir. Yani bana biraz garip geldi ama kusura bakma...
Leyleğin Ömrü İki Laklak, Değerler Oldu Tepetaklak!Resim

Kullanıcı avatarı
nehir taşçı
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
Mesajlar: 1883
Kayıt: Prş Tem 14, 2005 15:18 pm

Mesajgönderen nehir taşçı » Prş Eki 20, 2005 22:24 pm

Tamam arkadaşım.O zaman fikrini kendine sakla ok?BARIŞ DOLU GÜNLERE :)
O'nu anlayabilmek, dünyaya O'nun gözüyle bakabilmektir...

Kullanıcı avatarı
avara
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
Mesajlar: 320
Kayıt: Sal Oca 11, 2005 21:17 pm
Konum: |ZiNDåN Ş£HiR|
İletişim:

Mesajgönderen avara » Cum Eki 21, 2005 00:33 am

Nehir kardeşim burası madem ki forum ben de forum kuralları çerçevesinde fikrimi yazmakta özgürüm. Bu konu da diğerleri gibi gereksiz yere böyle uzayıp gider işte... ;)
Leyleğin Ömrü İki Laklak, Değerler Oldu Tepetaklak!Resim

Kullanıcı avatarı
nehir taşçı
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
Mesajlar: 1883
Kayıt: Prş Tem 14, 2005 15:18 pm

Mesajgönderen nehir taşçı » Cum Eki 21, 2005 00:44 am

Tartışmak yerine,neden konuyu değiştirmiyoruz??Mesela ben sana Barış abimizin bir parçasını armağan edeyim.Ne dersin?

Barış Manço - Gibi Gibi :) BARIŞ DOLU GÜNLERE :)
O'nu anlayabilmek, dünyaya O'nun gözüyle bakabilmektir...

bal böceği
Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajlar: 8
Kayıt: Cmt Oca 14, 2006 13:41 pm
Konum: esk

ilginç!

Mesajgönderen bal böceği » Pzt Oca 23, 2006 01:24 am

ne ilginç insanlarsınız vesselam konu nerdeeeeeeeeen nereye geliyo

anbal
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye
Mesajlar: 144
Kayıt: Prş Şub 09, 2006 12:23 pm
Konum: ist-mugla

Mesajgönderen anbal » Cum Şub 10, 2006 18:29 pm

bence burda sevıyenın dusmemsı ıcın sonderece gereklı kurallar :amanin:
_MeSuT_

Kullanıcı avatarı
cetin445
Profesyonel
Profesyonel
Mesajlar: 348
Kayıt: Çrş Kas 03, 2004 19:59 pm
Konum: ankara

Mesajgönderen cetin445 » Cmt Mar 04, 2006 15:36 pm

bence de seviyenin düşmemesi gerekir. arkadaşlar birbirimize karşı daha saygılı ve anlayışlı olabilirsek ne mutlu bize...
ÇeTiN!!!

Kullanıcı avatarı
bigbossman
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye
Mesajlar: 193
Kayıt: Cum Nis 21, 2006 10:31 am
Konum: hong konk

Mesajgönderen bigbossman » Cum May 05, 2006 13:00 pm

yukarda ki mesjlar herhalde üyelik kurallarında 4. maddeyi vurgulamak için hoş bir parodi :D :D :D :geberdim: :geberdim: :geberdim: :geberdim:
çok uzaktayım...ama kalbim sizinle....

Kullanıcı avatarı
scubi
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
Mesajlar: 896
Kayıt: Cmt Mar 18, 2006 20:54 pm
Konum: İZMİR

Mesajgönderen scubi » Cmt May 20, 2006 13:39 pm

:saskin:

yigitus
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Mesajlar: 58
Kayıt: Pzt Tem 31, 2006 10:35 am
Konum: İst

Mesajgönderen yigitus » Pzt Tem 31, 2006 10:38 am

kardeşlerim ben yeniyim hepimixin ortak noktası olan barış abi sewgisini beraber yaşatacğız
Her zmn her yerde Barış abi yaa herkes farkına warsın bunun artık

Kullanıcı avatarı
memet59
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
Mesajlar: 3306
Kayıt: Cmt Nis 09, 2005 13:52 pm

Mesajgönderen memet59 » Pzt Tem 31, 2006 12:51 pm

yigitus yazdı:kardeşlerim ben yeniyim hepimixin ortak noktası olan barış abi sewgisini beraber yaşatacğız


aramıza hoş geldin dostum... :)

yigitus
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Mesajlar: 58
Kayıt: Pzt Tem 31, 2006 10:35 am
Konum: İst

Mesajgönderen yigitus » Pzt Tem 31, 2006 12:56 pm

eyw kardeşim barış abi için can feda
Her zmn her yerde Barış abi yaa herkes farkına warsın bunun artık

yigitus
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Mesajlar: 58
Kayıt: Pzt Tem 31, 2006 10:35 am
Konum: İst

Mesajgönderen yigitus » Pzt Tem 31, 2006 12:58 pm

[email protected] tüm barış severler eklesin
Her zmn her yerde Barış abi yaa herkes farkına warsın bunun artık

Kullanıcı avatarı
gurbetcimanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
Mesajlar: 1020
Kayıt: Sal May 16, 2006 00:20 am
Konum: Dudullu :)

Mesajgönderen gurbetcimanço » Çrş Ağu 02, 2006 22:56 pm

yigitus yazdı:[email protected] tüm barış severler eklesin

ekledim

Furkan0606
Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajlar: 2
Kayıt: Çrş Kas 22, 2006 00:05 am
Konum: arama

beyhude geçti yıllar klibini bulamıyorum.

Mesajgönderen Furkan0606 » Çrş Kas 22, 2006 12:33 pm

beyhude geçti yıllar klibini bulamıyorum. o klibi mutlaka bulmam gerek. nişanlımla aramızda çok özel bir anlama sahip ve şimdi barış manço muzun o klibine ihtiyacım var. elinde o klip olan veya bulabilceğim bir link verebilceklerden msj bekliyorum. [email protected]

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
Mesajlar: 514
Kayıt: Cum Ağu 03, 2007 16:44 pm
Konum: www.kurtlarvadisi.az
İletişim:

Re: beyhude geç´© y?klibini bulam?.

Mesajgönderen km_manco1325 » Sal Ara 25, 2007 20:28 pm

Furkan0606 yazdı:beyhude geç´© y?klibini bulam?. o klibi mutlaka bulmam gerek. ni?a aram?ok ? bir anlama sahip ve ?ar?篠muzun o klibine ihtiyac?. elinde o klip olan veya bulabilceğ©­ bir link verebilceklerden msj bekliyorum. [email protected]
BANADA LAZIM O KLIP BULAN VARSA EGER [email protected] a gondersin

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel
Mesajlar: 316
Kayıt: Pzr Haz 11, 2006 15:09 pm
Konum: BARIŞ"IN VE SEVGİNİN BOLCA OLDUĞU YERDEN..

sdf

Mesajgönderen manco halil » Çrş Ara 26, 2007 16:08 pm

merhaba sevgı ve barış dolu günler olsun ama bır sey belırmek ıstıyorum hersey ıyı güzzel kurallar tabıkı gereklı sey yoksa basa cıkılmaz bu ısıle olmassa kurallar ..ama benım demek ıstedıgım bırsey ler var sunu belırtmek ıstıyorum neden bu güzel sıtemız bızden bıraz daha kıdemlı uyuler tarafından bazı ıyı arkadaslarımızı sogutmak amacında vede agızlarını bozma cabalarında ..sevgı ve barışla kalın..
halil