Baris Manco Dövmesi

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

sinaay

Baris Manco Dövmesi

Mesajgönderen sinaay » Sal Mar 03, 2009 02:18 am

Sevgili Baris sever arkadaslarim,
Son kac aydir dusunuyordum, benim bir Baris Manco dovmesi yaptirmam gerek, diye. Simdi oncelikle nasil bir dovme olmasi lazim falan filan, dusundum tasindim ve su cizimi sectim. AMA!!! bu cizim cok kucukmus. ve pek detayli bir tane lazim dediler. bunun icin:
LUTFEN, BUTUN BARIS SEVER KARDESLERIME CAGRIM VAR! BU CIZIMIN BUYUK BIR VERSIYONU OLAN VARMI.

herseyi denedim elle yeniden cizmeyi, photoshop, CAD la uzerinden gecmeyi, ama hic biri olmuyor. bu resimin neyini cok seviyorum biliyormusunuz? Bu resim bence "Baris Manco" yu simgeliyor. Bir dusunun bizim abimizi asaletli kisiligiyle, masal gibi karakteriyle, sahnesinde en kral en basarili, yildizlarin en buyugu olarak tanimiyormuyuz. bence bu cizimde su yukardakilerin hepsini ve ayni zamanda icinde yasan o cocuk yuregini simgeliyor. :( Aslina YAZ TAHTAYA BIR DAHA yazdiracaktim ama bu daha hosuma gitti. belkide hem bunu hemde altina yaz tahtaya... yaptiririm

Resim
Resim

Ve uzun yolun kisasi, bu cizimin buyuk formati hic kimsede varmi :sapka:
Simdididen sevgi ve saygilarimla
Sinan

Kullanıcı avatarı
lokmanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen lokmanço » Çrş Mar 04, 2009 14:48 pm

dostum o karikatürün büyük boyutu yok,ayrıca dövme için daha güzel çizimlerinide bulabilirsin.ya da çizim olması şartmı?sitenin girişindeki zafer uyanık arşivine bak oradan belki istediğin resmi bulabilirsin.
http://www.barismancomix.com/foto-zaferuyanikarsivi

sinaay

Mesajgönderen sinaay » Çrş Mar 04, 2009 15:45 pm

yok be dostum, fotograf olmazki. hem o fotograflar guzel degil :saskin:
o cizim benim cok hosuma gidiyor :)

Kullanıcı avatarı
lokmanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen lokmanço » Prş Mar 05, 2009 15:02 pm

sinaay yazdı:yok be dostum, fotograf olmazki. hem o fotograflar guzel degil :saskin:
o cizim benim cok hosuma gidiyor :)
son çare, al o çizimi fotoğrafçıya götür, fotoğraf olarak çıkart.daha sonra tarayıcıda büyük boyutta tarat.daha sonra yazıcıdan çıkart gerisi dövmeci :D halleder :sapka:

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt May 30, 2009 15:37 pm

Bende yeni gördüm saolun ;)

Selim-B.A
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Selim-B.A » Pzr Kas 08, 2009 19:07 pm

Bizimle paylastigin icin sagol,
ama hic benzemiyor. :(

Kullanıcı avatarı
tst
Gelişen Üye
Gelişen Üye
İletişim:

Mesajgönderen tst » Prş Oca 07, 2010 23:02 pm

Süper bir fikir ya... Keşke bende de cesaret olsa da Barış Manço dövmesi yaptırabilsem... Fakat bence kesinlikle bu çizimin yerine başka bir çizimi dövmelemelisin. Çünkü bu benzemiyor, pişman olabilirsin ileride... Bana 101 Dalmaçyalı'daki kadını hatırlattı. :saskin:
TST

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Prş Oca 07, 2010 23:19 pm

gerçek bir fotoğrafını kullan derim...illa çizim olcaksa da bu olmasın lütfen

Kullanıcı avatarı
mercanay
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mercanay » Pzt Ağu 16, 2010 21:08 pm

çizim gerçekten çok güzelmiş. ve dedigin gibi her çizgisiyle barış abimizi anlatıyor :)
"Hasretin çok yaman "GÖNÜL FERMAN DİNLEMİYOR" Bu ayrılık çok acı"

Prowl84
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen Prowl84 » Sal Mar 12, 2013 04:03 am

barış manço dövmesi yaptırılacaksa en uygun dövme yakın dönemde oglu dogukan'ın da yaptırdıgı barış manço imzasıdır. Yıllardır aklımda bu sene yaptırmayı düşünüyorum.