Trt'deki Arsiv

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

sinaay

Trt'deki Arsiv

Mesajgönderen sinaay » Pzr Şub 22, 2009 15:20 pm

Ya arkadaslar benim bir sorum var, aranizda anlayan birisi var ise lutfen cevaplasin.
Simdi,,, Baris Manco'nun bugune kadar butun kayitlari TRT'de kesin vardir degilmi. Ben baya bir zamandir dusunuyorumda, eger (kendim yurtdisindayim) bu yil Istanbuldaki TRT binasina gidip, odeme karsiligiyla bu kayitlara ulasabilirmiyim acaba?

Lutfen birisi bunu cevaplasin cunku kac aydir bu soruyla dolasiyorum :ampul:

Kullanıcı avatarı
lokmanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Re: Trt'deki Arsiv

Mesajgönderen lokmanço » Pzr Şub 22, 2009 16:49 pm

sinaay yazdı:Ya arkadaslar benim bir sorum var, aranizda anlayan birisi var ise lutfen cevaplasin.
Simdi,,, Baris Manco'nun bugune kadar butun kayitlari TRT'de kesin vardir degilmi. Ben baya bir zamandir dusunuyorumda, eger (kendim yurtdisindayim) bu yil Istanbuldaki TRT binasina gidip, odeme karsiligiyla bu kayitlara ulasabilirmiyim acaba?

Lutfen birisi bunu cevaplasin cunku kac aydir bu soruyla dolasiyorum :ampul:
ewet ödeme karşılığı ulaşabilirsin ama paran yeterse tabii,sen yinede bi dene para karşılığı alınabiliniyor kayıtlar...

Kullanıcı avatarı
rainsunster
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen rainsunster » Pzr Şub 22, 2009 17:12 pm

TRT kendi elindeki arşivleri parayla satmıyor. Çünkü zaman zaman kayıtları cd olarak piyasaya sürüyorlar.

sinemmercan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen sinemmercan » Pzr Şub 22, 2009 21:02 pm

ben bu konuda bi kaç kez mail atmıştım uzun zaman oldu ama 3 yıl kadar önce sanırım..bana ilgileneceğiz dendi ama daha sonra herhangi bir cvp verilmedi..

Kullanıcı avatarı
rainsunster
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen rainsunster » Pzr Şub 22, 2009 21:53 pm

kendileri bir elimde olan tüm arşivi özel kişilere vermek yerine daha sonra arşivleri cd olarak yapıp piyasaya sürüyorlar.

sinaay

Mesajgönderen sinaay » Pzt Şub 23, 2009 00:24 am

ama onlarda orjinalleri istemiyorumki, bi sekilde kopyalamiyorlarmi. bide LOKMANCO dostuma: kac lira civarinda konusuyoruz?

Kullanıcı avatarı
lokmanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen lokmanço » Pzt Şub 23, 2009 19:08 pm

sinaay yazdı:ama onlarda orjinalleri istemiyorumki, bi sekilde kopyalamiyorlarmi. bide LOKMANCO dostuma: kac lira civarinda konusuyoruz?
valla geçen biriyle msn de konuştum gazmzedeyim deva bulmam klibini yanlış hatırlamıyorsam 10 ile 15 dolar arasında bi fiyata almış TRTden.herhalde türk parasıyla satmıyorlar çünkü yine hatırladığım kadarıyla vizontele filmi için yılmaz erdoğanın eski görüntülere ihtiyacı varmış ve ''TRT'deki görüntüler bilmem kaç dolar'' diye veryansın ettiğini hatırlıyorum.

Kullanıcı avatarı
feritsolak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen feritsolak » Pzt Şub 23, 2009 21:08 pm

Saniyesi 10 dolar olan kayıttan tutunda; saniyesi 100 dolar olan kayıtlar bile var :) TRT 'den arşiv çıkartmak zor değildir, sadece imkansızdır.

sinaay

Mesajgönderen sinaay » Çrş Şub 25, 2009 18:30 pm

hmm, anladim, peki su msnde gorustugun arkadasin msn adresini verebilirmisin. cunku ben daha cok siyah beyaz goruntuleri dusunuyordumda. simdiden tsklr.

Kullanıcı avatarı
lokmanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen lokmanço » Çrş Şub 25, 2009 20:53 pm

sinaay yazdı:hmm, anladim, peki su msnde gorustugun arkadasin msn adresini verebilirmisin. cunku ben daha cok siyah beyaz goruntuleri dusunuyordumda. simdiden tsklr.
kendisinene sorayım,eğer isterse msn adresini yazarım;)

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen manco_mania » Prş Şub 26, 2009 00:32 am

Arkadaşlar TRT den arşiv satın almak arkadaşlarımızın dediği gibi kolay degil tabiki yüklü bir paranız yoksa ,ancak yine arkadaşlarımızın dile getirdiği gibi piyasaya çok sayıda cd olarak sürülürse elimize geçer...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

sinaay

Mesajgönderen sinaay » Cum Şub 27, 2009 09:48 am

manco_mania yazdı:Arkadaşlar TRT den arşiv satın almak arkadaşlarımızın dediği gibi kolay degil tabiki yüklü bir paranız yoksa ,ancak yine arkadaşlarımızın dile getirdiği gibi piyasaya çok sayıda cd olarak sürülürse elimize geçer...

ohoooo.. biz TRTnin manco videolarini cdye cikarmalarini beklersek daha coooook bekleriz. arkadaslarin, bi dusunun TRT bu zamandan sonra boyle bir seyi neden yapsin? ben dahada bu arsivleri yok etmelerinde korkuyorum.

setler
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

eee

Mesajgönderen setler » Pzr Mar 08, 2009 19:55 pm

bende zaar zor aldım
o 10 dolarkı klibi ben aldım o da bir tamıdık sayes,nde

tek ucuzu oydu zaten
diğerleri 700 dolardan aşağı değildi
çünkü benim ladığım klip cdye çekildi
siz d edenyin tanıdıları olan indirimli alabilir
700 dolarlı olanlrın kalitesi acayip yüksek