Barış Manço Projelerim

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
ahmetyalcinkaya1992
Gelişen Üye
Gelişen Üye
İletişim:

Barış Manço Projelerim

Mesajgönderen ahmetyalcinkaya1992 » Çrş Tem 16, 2008 16:56 pm

RADYO PROJELERİ

1-Manço Fm
2-Karaca Fm
3-Dönence Fm
4-Akarsu Fm
5-Yol Fm
6-Rüya Fm
7-Zehra Fm
8-Anahtar Fm

Tv Projeleri

1-Barış TV
2-Karaca Tv
3-Manço Tv
4-Gülpembe Tv
5-Mançoloji Tv

Dernek Projeleri

Barış Manço Yaşam Derneği
Barış Manço Amasra Kalkındırma Derneği
Barış Manço İstanbul Müzeleri Koruma Derneği
Barış Manço Müze Ve etkinlik Derneği

barışmançokolik
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen barışmançokolik » Çrş Tem 16, 2008 17:24 pm

inşallah en kısa zamanda hepsi gerçek olur

barışmançokolik
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen barışmançokolik » Çrş Tem 16, 2008 23:11 pm

bir de barış manço,cem karaca ve barış akarsu adına bir dergi çıksa hiç fena olmaz.

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen DERSİMLİ » Prş Tem 17, 2008 15:39 pm

Arkadaşım bu istediklerin yüreğinizde gerçekten geçiyorsa bu temenniniz gerçekleşir... :)

kaanmanco
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Çok ciddi masraf

Mesajgönderen kaanmanco » Prş Tem 17, 2008 21:32 pm

Bunlar çok deli para tutar yalnızca hayal olarak kalır yani. En basit bir Tv kanalı 5 milyon dolar civarı, radyo kanalı ise 1 milyon dolar. Yayın hakkı, RTÜK v.s.

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Prş Tem 17, 2008 22:06 pm

barışmançokolik yazdı:bir de barış manço,cem karaca ve barış akarsu adına bir dergi çıksa hiç fena olmaz.

cem ve manço tamam da barış akarsu dergisi ne oluyor?
Tanrı Türkiye'yi, yönetenlerinden korusun!

BM

Mesajgönderen BM » Cum Tem 18, 2008 00:03 am

fairground yazdı:
barışmançokolik yazdı:bir de barış manço,cem karaca ve barış akarsu adına bir dergi çıksa hiç fena olmaz.

Evet ya. Mahşerin dört atlısı Barış Manço, Cem Karaca, Erkin Koray ve Fikret Kızılok dururken o zibidi de ne oluyor?

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen DERSİMLİ » Cum Tem 18, 2008 01:08 am

Hey hey ''BM''adlı üye arkadaşım kelimelerimizi seçereken daha dikkatli olalım tamammı?Ne o öle zibidi falan...Barış Akarsu yeni çağın gençliği anlamında gerçek bir idoldür....Sizi Barış Akarsu ve Barış Akarsu sevenleri adına özür dilemenizi temenni ediyorum....

Kullanıcı avatarı
ahmetyalcinkaya1992
Gelişen Üye
Gelişen Üye
İletişim:

Barış Akarsu Ölmedi.

Mesajgönderen ahmetyalcinkaya1992 » Cum Tem 18, 2008 11:16 am

bm arkadaşımı şiddetle kınıyorum Barış Akarsu gibi bir gençle kötü konuşmaktan mel ediyorum gerçek sanatçılar asla unutulmaz biz burda bir topluluk kurduysak bunu koruyalım ben bir barış akarsu hayranı olarak sizi şiddetle kınıyorum.

Barış Manço`muzun dediği gibi gerçek sanatçılar uutulma korkusu yoktur.Barış Akarsu bir genç sanatçı olabilir yeteneksiz olabilir ama bizim gibi sürekli Barış Manço ile konuşurdu.Sizi siddetlekınıyorum

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Re: Barış Akarsu Ölmedi.

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Cmt Tem 19, 2008 00:09 am

ahmetyalcinkaya1992 yazdı:bm arkadaşımı şiddetle kınıyorum Barış Akarsu gibi bir gençle kötü konuşmaktan mel ediyorum gerçek sanatçılar asla unutulmaz biz burda bir topluluk kurduysak bunu koruyalım ben bir barış akarsu hayranı olarak sizi şiddetle kınıyorum.

Barış Manço`muzun dediği gibi gerçek sanatçılar uutulma korkusu yoktur.Barış Akarsu bir genç sanatçı olabilir yeteneksiz olabilir ama bizim gibi sürekli Barış Manço ile konuşurdu.Sizi siddetlekınıyorum

bence yeteneksızde degıldi.. yok iyi bılıosa bazı ınsanlar bazı ıslerı cıkıp kendılerı yapsınlar.. ben cok saygı duyuyorum yapıtıgı ıse en azından bı emek var bende ahmet abı gıbı kınıyorum senı
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Re: Barış Akarsu Ölmedi.

Mesajgönderen km_manco1325 » Pzr Tem 20, 2008 09:36 am

rapin_kizi__ yazdı:
ahmetyalcinkaya1992 yazdı:bm arkadaşımı şiddetle kınıyorum Barış Akarsu gibi bir gençle kötü konuşmaktan mel ediyorum gerçek sanatçılar asla unutulmaz biz burda bir topluluk kurduysak bunu koruyalım ben bir barış akarsu hayranı olarak sizi şiddetle kınıyorum.

bence yeteneksızde degıldi.. yok iyi bılıosa bazı ınsanlar bazı ıslerı cıkıp kendılerı yapsınlar.. ben cok saygı duyuyorum yapıtıgı ıse en azından bı emek var bende ahmet abı gıbı kınıyorum senı

Evet bencede en azında buraya Barış Akarsu ve Barış Akarsu severlerden özür dilediyini yazmalı bence Barış Akarsu yeni çağın çok iyi genc şarkıcılarındandır
Ben Bar�� Man�oyu �ok Seviyorum
http://www.kurtlarvadisi.az

Kullanıcı avatarı
mirze
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen mirze » Pzr Tem 20, 2008 12:45 pm

evet arkadasimiz hakli.Baris Akarsu yeteneksiz degildi,tam aksi Baris Manconun en layikli devamcilarindandi.Rocku bana yeniden sevdiren isimlerden biri o ve onun da ayri bir ideal zevki vardi.Bence turk muziginde yeni bir rock stilinin temelini koydu.Allah rahmet eylesin

Kullanıcı avatarı
worldgive
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen worldgive » Pzt Tem 21, 2008 14:23 pm

barış akarsu için zibidi demek çok büyük bir gaftır,ömrü yetmedi ve yüreğince sanatını icra edemedi ama barış manço ve diğer büyük sanatçılarımızın yolunda ilerliyordu,ve bence kendi şarkılarında da gayet başarılıydı,günümüz sanatçı! larından çok farklıydı lütfen anısına saygılı olalım..
seni sevmek senin gibi düşünebilmekle başlar

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Çrş Tem 23, 2008 21:34 pm

eğer barış akarsu da sağ olsaydı ve barış manço gibi 50'li yaşlara vardığında barış manço kadar ünü olabilirdi...

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Prş Tem 24, 2008 02:08 am

Ali Kaan yazdı:eğer barış akarsu da sağ olsaydı ve barış manço gibi 50'li yaşlara vardığında barış manço kadar ünü olabilirdi...

önemli olan ünlü olmak degıl bence ünlü olmak yanlıs bı kelıme..

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Prş Tem 24, 2008 10:00 am

rapin_kizi__ yazdı:
Ali Kaan yazdı:eğer barış akarsu da sağ olsaydı ve barış manço gibi 50'li yaşlara vardığında barış manço kadar ünü olabilirdi...

önemli olan ünlü olmak degıl bence ünlü olmak yanlıs bı kelıme..

haklısın ayrıca manço sadece bir şarkıcı (sanatçı) değildi.

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Prş Tem 24, 2008 10:02 am

bu arada ahmetyalcinkaya1992'nin açtığı topik bambaşka konulara girdi, şahsım adına özür dilerim kendisinden..

Kullanıcı avatarı
onxGS
Profesyonel
Profesyonel

Re: Barış Manço Projelerim

Mesajgönderen onxGS » Prş Tem 24, 2008 14:38 pm

ahmetyalcinkaya1992 yazdı:RADYO PROJELERİ

1-Manço Fm
2-Karaca Fm
3-Dönence Fm
4-Akarsu Fm
5-Yol Fm
6-Rüya Fm
7-Zehra Fm
8-Anahtar Fm

Tv Projeleri

1-Barış TV
2-Karaca Tv
3-Manço Tv
4-Gülpembe Tv
5-Mançoloji Tv

Dernek Projeleri

radyo ve tvleri gerçekleştiremezsin. dernekleri bilemeyeceğim
Galatasaray,İstanbul

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Cmt Tem 26, 2008 10:49 am

hadi cem karaca ve barış manço radyosu olabilir ve ilerlerlerse eğer barış akarsu ve onun izinde gidenler içinde bir radyo açılabilir fakat anahtar fm radyo fm falan ne için gerekli olcak merak ettim ayrıca 1 tv kanalı açmak dünya para site olarak birleşsek bile açamayız sen gülpembe tv bile açmışsın :D

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzr Tem 27, 2008 01:06 am

batubey yazdı:hadi cem karaca ve barış manço radyosu olabilir ve ilerlerlerse eğer barış akarsu ve onun izinde gidenler içinde bir radyo açılabilir fakat anahtar fm radyo fm falan ne için gerekli olcak merak ettim ayrıca 1 tv kanalı açmak dünya para site olarak birleşsek bile açamayız sen gülpembe tv bile açmışsın :D

. . . ((:

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Re: Barış Manço Projelerim

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzr Tem 27, 2008 23:38 pm

ahmetyalcinkaya1992 yazdı:RADYO PROJELERİ

1-Manço Fm
2-Karaca Fm
3-Dönence Fm
4-Akarsu Fm
5-Yol Fm
6-Rüya Fm
7-Zehra Fm
8-Anahtar Fm

Tv Projeleri

1-Barış TV
2-Karaca Tv
3-Manço Tv
4-Gülpembe Tv
5-Mançoloji Tv

Dernek Projeleri

Ahmet abicim siteden de daha yeterli bilgi vardı buraya az bilgi vermişsin açıkca olrak daha fazla bilgi verirmisin çünkü sitemizde site ismi vermek yasak ben siteden de çok güzel şeyler okudum onlarında okumasını isterim bu projeler inşallah gerçekleşecek arkadaşlar. :)

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzr Tem 27, 2008 23:38 pm

batubey yazdı:hadi cem karaca ve barış manço radyosu olabilir ve ilerlerlerse eğer barış akarsu ve onun izinde gidenler içinde bir radyo açılabilir fakat anahtar fm radyo fm falan ne için gerekli olcak merak ettim ayrıca 1 tv kanalı açmak dünya para site olarak birleşsek bile açamayız sen gülpembe tv bile açmışsın :D

Bunu sorgulamak güzel birşey değil arkadaşım sen buna takma kafanı sen bu güzel prjelere yorumunu kat yeter.

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzr Tem 27, 2008 23:41 pm

fairground yazdı:

fairgroun nası ne oluyor sen galiba barış akarsunun yaşadığı zamanalrda barış manço ve cem karaca şarkılarını söyleryip onları yaşattığını bir kez daha ispatladığını bilmiyorsun çünkü obunu yaptı ve onları yaşattı onu şimdi onların yanında anmamak çok kötü vede günah olur haksızlıktır bunu nasıl düşünemiyosun anlamadım pes doğrusu.

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzr Tem 27, 2008 23:44 pm

BM yazdı:
fairground yazdı:

Evet ya. Mahşerin dört atlısı Barış Manço, Cem Karaca, Erkin Koray ve Fikret Kızılok dururken o zibidi de ne oluyor?

ya sen ne diyosun ya ne diyosun sen kimsin ya barış akarsu yaşadığı zamanlarda şarkılarıyla barış mançoyu cem karacayı anmış bir kişi vede onları hep sevdiğini söylemiş bir kişi sende kalkmışsın şimdi ne dediğini bilmeden o zibidi diyosun sen ilk önce adam ol kardeşim adam ilk önce olan bir şeyi söyliğim mi sana ölmüş bir sanatçının vede sevilen bir sanatçının ardından zibidi denilmez asıl zibidi sensin allahım girer girmez ağlatıyosun insanı :( :gozyasi: offf yaa

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzt Tem 28, 2008 00:04 am

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:
BM yazdı:
fairground yazdı:

ya sen ne diyosun ya ne diyosun sen kimsin ya barış akarsu yaşadığı zamanlarda şarkılarıyla barış mançoyu cem karacayı anmış bir kişi vede onları hep sevdiğini söylemiş bir kişi sende kalkmışsın şimdi ne dediğini bilmeden o zibidi diyosun sen ilk önce adam ol kardeşim adam ilk önce olan bir şeyi söyliğim mi sana ölmüş bir sanatçının vede sevilen bir sanatçının ardından zibidi denilmez asıl zibidi sensin allahım girer girmez ağlatıyosun insanı :( :gozyasi: offf yaa

tamam daha ne uzuyor bu konu?
Emre başkaya