Barış Manço Öldü Mü?

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
ahmetyalcinkaya1992
Gelişen Üye
Gelişen Üye
İletişim:

Barış Manço Öldü Mü?

Mesajgönderen ahmetyalcinkaya1992 » Çrş Tem 16, 2008 14:36 pm

Toplumumuzda yer almayan bissürü sorunlarımız var.Mesala Barış Manço Meselesi ortada bir mesele yok Barış Abi`nin ortak olduğu şirket yüzüne bütün mal varlığı gitti.Neden gitsin Biz barışseverler neden bir şeyler yapamıyoruz.Başbakanlık buna bir çözüm getirsin.Gerçekten Barış Manço şimdi öldü.Bütün antika eşyala arabaları evi gitti.Ve bitmek bilmeyen bir yığın borç kaldı.Barış Manço Bu devlete emeğini sanatını verdi.Yüzbinlerce ülkeyi gezip 300 tane ödül aldı.vebiz şu millet olarak bir şey yapamıyoruz.
Ben Barış Manço için 7`DEN 77`YE MODA 81300 projesi hazırladım belkide bu proje sizi kızdıracak ama ben bu projeyi değiştirdim projesin asıl ismi Barış Manço 7`den 77`ye moda 81300 Bu Proje Barış Abimizin evini herşeyini Anlatan proje
Ve benim 40`a yakın özel projem var radyo projeleri festival projeleri vb. projeler
ben buraya Gerçek Barış Manço için üye oldum.sahte Barışseverler var.Bu barışseverler İler ki yıllarda çıkacak ama daha değil

ben kimin diye soran olursanız ben bir fanatik barışseverlerden biriyim.9 yıl önce barış manço sayesinde müzikle tanıştım.Onun sayesinde Bilmiyorum adlı şarkıyı yazdım işte hayatım beni sürekli eleştiriyorsunuz ama hiç proje yapmıyorsunuz benim 40`a yakın özel projem var.7`den 77`ye Barışsever dememiz için Barış Manço`muzu koruyalım.

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Çrş Tem 16, 2008 14:41 pm

abıcım sana sonuna kadar katılıyorum ve desteklıyorum.. bugune kdar gercektende elle tutulur cok sey yapamadık abım adına.. bu yuzden eger benım yapabılcegım herhangı bırsey olursa ne zaman nerde hıc farketmez yardım etmek ıcın elımden gelenı yaparım... degerlı dusuncelerını bızımle paylasırsan dahada mutlu oluruz.. emınım bı cok arkadassımda bu dusunceme katılacaktır.. haberlerını beklıyoruz
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM