Barış Manço`nun müsizyenliği

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
ahmetyalcinkaya1992
Gelişen Üye
Gelişen Üye
İletişim:

Barış Manço`nun müsizyenliği

Mesajgönderen ahmetyalcinkaya1992 » Pzr Nis 13, 2008 13:38 pm

Barış Manço hızlı düşünen hızlı konuşan kimse ama onun ardından çok kötü konuşan kişiler var.biz barış severler olarak korumalıyız siz barışsever değilsiniz biliyormusunuz ardından konuşanları hiç umursamıyororsunuz neden orda bir evliya çelebi bir kişi dururken bir proje düşünüyorum ama siz yine karşı çıkacaksınız Cem&Barış 2008 adlı bir şov programı bu projeyi Barış Manço Rock Derneğine sundum ama cevap gelmedi bu projeyi fiziksel ve pjikolojik yönden geri çevirmeyin Barış Manço Unutuluyor farkındamısız Saygılarımla

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Çrş May 07, 2008 15:38 pm

Unutulması İmkansız Çünki O Kalplerde...

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Çrş May 07, 2008 16:43 pm

Barış abimizi ciğeri beş para etmez insanların unutup unutmamasını bir önemi yok....Önemli olan onu hep iç içe olduğu halkı unutmasın önemli olan o...
BİR GÜN GELECEK DÖNENCE BİLİYORUM...

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen DERSİMLİ » Pzt Ağu 18, 2008 18:05 pm

efemanco yazdı:Barış abimizi ciğeri beş para etmez insanların unutup unutmamasını bir önemi yok....Önemli olan onu hep iç içe olduğu halkı unutmasın önemli olan o...

:alkis: :alkis: :alkis:

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Pzr Eyl 14, 2008 01:45 am

34BM777 yazdı:Unutulması İmkansız Çünki O Kalplerde...

cadıizm
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen cadıizm » Çrş Eyl 17, 2008 22:19 pm

:geberdim: ne içtiysen ondan istiyorum :geberdim: :geberdim:

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Çrş Eyl 17, 2008 23:14 pm

cadıizm yazdı::geberdim: ne içtiysen ondan istiyorum :geberdim: :geberdim:

ramazandan sonra banada gönder :geberdim:
artık yokum sağlıcakla kalın

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Eyl 18, 2008 11:05 am

arkadaşlar lütfen dalga geçmeyin çünkü bu ne olursa olsun bi paylaşım yorum yapacaksanız bence yorumunuzu yapın ama gülüncek bir şey göremiyorum görseydim bende gülerdim kardeşlerim lütfen bence terbiye adabına göre davranalım bari burda davranalım

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Prş Eyl 18, 2008 13:05 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:arkadaşlar lütfen dalga geçmeyin çünkü bu ne olursa olsun bi paylaşım yorum yapacaksanız bence yorumunuzu yapın ama gülüncek bir şey göremiyorum görseydim bende gülerdim kardeşlerim lütfen bence terbiye adabına göre davranalım bari burda davranalım

sen çok mu terbiyelisin? saçma olan şeye gülünür.Mantıklı gelio mu sana o şeyler?
Emre başkaya

cadıizm
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen cadıizm » Prş Eyl 18, 2008 19:18 pm

jonturk_emre yazdı:
BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:arkadaşlar lütfen dalga geçmeyin çünkü bu ne olursa olsun bi paylaşım yorum yapacaksanız bence yorumunuzu yapın ama gülüncek bir şey göremiyorum görseydim bende gülerdim kardeşlerim lütfen bence terbiye adabına göre davranalım bari burda davranalım

sen çok mu terbiyelisin? saçma olan şeye gülünür.Mantıklı gelio mu sana o şeyler?
:alkis: :alkis: :alkis: Teşekkür ederim emrecim
mesele neden gelip terbiyeye dayandı ki
ayrıca cem KARDEŞ sen gülmüyosun diye ömür boyu somurtacak halim yok
samet kötü alışkanlıklar kötüdür ımmm hiç içme :)

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Eyl 18, 2008 21:47 pm

Arkadaşlar bakın emrenin bana dediğinde tamam haklıdır ama benim terbiyemi sorgulayacak kadar haklıda değildir ki ben artık emreyi hoş görüyorum benden 2 yaş büyükte olsa abi dedim olmadı kadeş dedim olmadı beni anlamak istemedi olsun yani ben artık emre kardeşimin bu davranışlarını pekte önemsemiyorum emre sana dicem şudur ki kardeşim bir insanı kendisinden tanımak gerekir benden büyükte olsan senin bu düşünceye çok ama çok ihtiyacın var biliyorum bu yazdıklarımada olumsuz cevap vericeksin keşke bi kerede beni kendimden tanımak istesende bende sana kendimi en güzel şekilde tanıtsam tamam belki konu çok ama çok saçma vede gülünülcek durumda ama şunuda demeliyimki arkadaşımız projeler konusunda güzel fikirlewr öneriler sunuyo ama bunun yanı sırada çokta argo vede saçma sözlewr sarfediyo örneğin bizim bütün barışcıların sevgisini sorgulumaya çalışıyo yani anlicanız benim için saçmaydı gülüncek değildi eğer bende ilk mesajımda saçma bir cevap verdiysem özür dilerim ama banada sen çokmu terbiyelisin denmesi çok mu iyiydi neyse.

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Prş Eyl 18, 2008 22:52 pm

ya senin ne haddinedir eleştirileri yapanlara terbiyesiz demen ! Millete atıp tutacağına önce bi ayna karsısına geç.Projeler hakkında güzel fikirler sunuluyo diyorsun.Sana mantıklı geliyor mu bu proje?Olacak şey konuş.Mesajlara teşekkür etmekle güzel fikir demekle olmuyo.Az mantıklı şeyler konuşun paylaşın.
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Prş Eyl 18, 2008 23:20 pm

cadıizm yazdı:
jonturk_emre yazdı:

:alkis: :alkis: :alkis: Teşekkür ederim emrecim
mesele neden gelip terbiyeye dayandı ki
ayrıca cem KARDEŞ sen gülmüyosun diye ömür boyu somurtacak halim yok
samet kötü alışkanlıklar kötüdür ımmm hiç içme :)

:P :geberdim:

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cum Eyl 19, 2008 19:52 pm

jonturk_emre yazdı:ya senin ne haddinedir eleştirileri yapanlara terbiyesiz demen ! Millete atıp tutacağına önce bi ayna karsısına geç.Projeler hakkında güzel fikirler sunuluyo diyorsun.Sana mantıklı geliyor mu bu proje?Olacak şey konuş.Mesajlara teşekkür etmekle güzel fikir demekle olmuyo.Az mantıklı şeyler konuşun paylaşın.

Ya Emre Niye konuyu hep kaydırıyosun bi anlasam benim atıp tutuğum yok ben emin ol aynanın karşısına geçiceksem senin dediğinden de geçmem ben sadece biraz adabında konuşun dedim.

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cum Eyl 19, 2008 19:56 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:
jonturk_emre yazdı:ya senin ne haddinedir eleştirileri yapanlara terbiyesiz demen ! Millete atıp tutacağına önce bi ayna karsısına geç.Projeler hakkında güzel fikirler sunuluyo diyorsun.Sana mantıklı geliyor mu bu proje?Olacak şey konuş.Mesajlara teşekkür etmekle güzel fikir demekle olmuyo.Az mantıklı şeyler konuşun paylaşın.

Ya Emre Niye konuyu hep kaydırıyosun bi anlasam benim atıp tutuğum yok ben emin ol aynanın karşısına geçiceksem senin dediğinden de geçmem ben sadece biraz adabında konuşun dedim.

pff bi yürü git ya seni de biliriz
Emre başkaya

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cum Eyl 19, 2008 20:00 pm

benide biliriz ama sen hep böyle beni veya bi başkasını terseledikçe eline hiç iyi bir şey geçmez sadece bu tartışmalarla kalırsın kardeşim.

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Cum Eyl 19, 2008 21:03 pm

tamam daha uzatmaya gerek yok olurbole tartışmalar emre sen olgun adamsın yakışmıyor uzatmak barış_cem sende lütfen tamam araya soğukluk girmesin

lony man
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen lony man » Sal Eki 07, 2008 15:51 pm

sizler güzel insanlarsınız... öfkeye mağlub olmayın ne olur...

Kullanıcı avatarı
elanur
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen elanur » Çrş Eki 15, 2008 15:26 pm

efemanco yazdı:Barış abimizi ciğeri beş para etmez insanların unutup unutmamasını bir önemi yok....Önemli olan onu hep iç içe olduğu halkı unutmasın önemli olan o...

ağzına sağlık be kardeşimm..ne güzell yazmışsınn...

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen manco_mania » Sal Eki 21, 2008 22:46 pm

Ahmet arkadaşım Barış Abi nin unutuldugu filan yok Barışseverlerin zaten onu unutması imkansız senin Barış Abi için birşeyler düşünmen tabiki taktire şaayan ama biz ve bizim gibi barış severler onun şarkılarını , felsefesini ve sevgisini , sevdiklerimize aktardıkça bu sevgi bitmez UNUTULMAZ , UNUTULAMAZ...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....