arkdasla ne güzel söylemiş degil mi

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
kadirsekerli_bm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

arkdasla ne güzel söylemiş degil mi

Mesajgönderen kadirsekerli_bm » Pzr Mar 30, 2008 16:56 pm

arkadslar gecenler youtube gezınırken bıde ne goruyum zara ve can bedenden cıkmayınca konulu baslıgı ve vıdeoyu gordum tabı once dedım kesınlıkle sarkıyı mahvetmıstır dıye cunku bu sarkı barıs abımızden baska kımse yurekten ve ıcten soyleyemez!!!!!tabı sonra vıdeo ızleyınce gördüm ki gercekten barış mançodan sonra en guzel soyleyen ve yorumlayanlardan bırı oldugunu gordum bılırsınız kı muazez ersoy sarkıyı mahvetmıstı tabı bu en azından benım ıcın boyleyedı ve emınkı bır cok arkadasım benımle aynı fıkırde sımdı yorumu seız sevgılı saygı deger arkadaslarıma bırakıyorum ızlemeye ve dınlemeye deger....arsıb-vnızde bulunması gerekn bı yorun bence dinleyın bakalım iste link.....
http://www.youtube.com/watch?v=yLmtphE_gRY
barıs abım bu dunyadan gelmıs gecmıs bır sure sanatcının babası allahım nur ıcımde yatırsın barıs abı senı asla unutmayacaz

Kullanıcı avatarı
kadirsekerli_bm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen kadirsekerli_bm » Pzr Mar 30, 2008 16:58 pm

keman ve baglamanın super uyumunuda goreceksınız ıcınızı ısıtacak emın olun
barıs abım bu dunyadan gelmıs gecmıs bır sure sanatcının babası allahım nur ıcımde yatırsın barıs abı senı asla unutmayacaz

Kullanıcı avatarı
kadirsekerli_bm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen kadirsekerli_bm » Pzt Mar 31, 2008 11:26 am

neler oluyor arkadas konuyu acalı 2 gun oldu ama hıc kımseden yorum gelmıyor ne hale geldık ??????

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzt Mar 31, 2008 16:03 pm

izledim zaranın sesi güzel zaten türkü modunda okumuş begendim yorumu.o videonun yan tarafındada tsm sanatcısı söylemiş oda güzel
Emre başkaya

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Sal Nis 01, 2008 02:13 am

evet zara güzel sölemiş eline sağlık sesine sağlık evet müzik çok güzeldi ben çok öle dinlemedim ama güzeldi nede olsa kimin şarkısı :)

lony man
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen lony man » Sal Nis 01, 2008 18:34 pm

tabi baris abi'nin sarkilarini ondan daha iyi yorumlayabilecek bir insan yoktur fakat yeni nesle aktarilmasi icin bu bir kaidedir.herkes kendi tarzi ve ses rengine gore okuyacaktir dogal olarak.mesela yurt disinda konserler veren ''kisiler'' muhakkak repertuarina en az iki parca almali diger olumsuz ustatlarin parcalari da dahil. zarayi da tebrik ediyorum baris abi icin birseyler yapan diger insanlari da... paylasimin icin tesekkurler :)
''SANA UZANAN BU ELLERI GORMEK ISTEMESEN DE BIRGUN BU ELLER USTUNDE BU DUNYADAN GOCMEK VAR YA...''

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Çrş Nis 02, 2008 21:13 pm

ben pek beyenmedim..ama zara nın sesine asla lafım yok ..olamazda..ALLAH VERGİSİ HARİKA ...
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

Kullanıcı avatarı
yakuza_777
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen yakuza_777 » Prş Nis 03, 2008 03:19 am

emeğin için teşekkür.ama ne kadar da olsa barış abimiz kadar hiç kimse olamaz . türkiyede ve dünyada bir numara.seni çooookkk seviyorum barış abim seni çok özledim.yaaaaaa :gozyasi:

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Nis 03, 2008 03:23 am

bende özledim kardeşim bende :( ama allah onu eminim yanına aldı artık o cennetten her zaman bizleri izliyo vede görüyo :( her zaman kalbimiz de onunla cennette buluşucaz :(

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Prş Nis 03, 2008 23:28 pm

HİÇ KİMSE BU ŞARKIYI BARIŞ MAÇO ABİMİZ KADAR İYİ SÖYLEYEMEZ AMA ZARA YİNE DE GÜZEL SÖYLEMİŞ. :)

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Pzr Nis 06, 2008 12:35 pm

Ali Kaan yazdı:HİÇ KİMSE BU ŞARKIYI BARIŞ MAÇO ABİMİZ KADAR İYİ SÖYLEYEMEZ AMA ZARA YİNE DE GÜZEL SÖYLEMİŞ. :)
pardon BARIŞ MANÇO OLACAK YANLIŞ OLMUŞ :D

Kullanıcı avatarı
darkkphonix
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen darkkphonix » Pzt Nis 14, 2008 17:39 pm

Bence Muazzez Ersoy daha gür ve iyi bir şekilde okumuş...Barış Manço'nun Barış abimizin eserleriniz iyi okucak fazla birini tanımıyorum...Sertap Erener güzel okumuştu...Bir de Barış Akarsu dan dinledim bir kaç şarkısını gerçekten güzeldi...
(siteye yeni katıldım hayırlı olsun :) )

iicop
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen iicop » Pzt Eki 27, 2008 21:56 pm

arkadaşlar evet herkes şarkı okur ama biraz da sesinin tizliği önemli degilmi sizce bir türk sanat müzksenin rock söylediğini düşüne biliyormuusunuz.evet söyler ama ifadeleri okadar etkili olmayabilir yanlışsam düzeltin. saygılar.

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Sal Eki 28, 2008 18:31 pm

yok yav olmamış o hüznü alamadım
artık yokum sağlıcakla kalın

Kullanıcı avatarı
yar_ola
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen yar_ola » Cum Eki 31, 2008 02:14 am

selam barışın şarkılarını barışdan dinleyeceksin bence
ben bilirim

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen manco_mania » Cum Eki 31, 2008 20:41 pm

Zara güzel yorumlamış şarkıyı ama yar ola arkadaşımızın dediği gibi Barış Abi nin parçaları Barış abinin dilinde güzel :)
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Çrş Kas 12, 2008 15:16 pm

COK GUZEL SOYLEMIS GERCEKTEN. PAYLASIMIN ICIN TESEKKURLER KARDESIM...