arkadaşlar şükür ki ne şükür lütfen bakın arkadaşlar ben ba

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

BARIŞ_CEM_BARIŞ

arkadaşlar şükür ki ne şükür lütfen bakın arkadaşlar ben ba

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Mar 08, 2008 09:32 am

slm ben barış ben barış manço ve cem karaCA barış akarsu hayranıyım siteyi o kadar zamandır gitremiyorum ki aktivitasyon kodu denilen şey nedense tam bir seneye yakındır gelmedi ben gerçek birt barış manço hayranıyım vede ilerde üçü gibi olucam onları her zaman anıcam sesimi barış akarsuya benzetiyolar ama ben sadece onları anıyorum benzetmeleride güzel yaşım 16 ama küçüklüğümden buyna barış mançoya özenmşimdir her şeyimle vede barış akarsuyuda seviyorum çünkü oda cem karaca barış mançoyu şarkılarıyla anıyodu nese artık burdayım ya oda yetiyo bana bende burda moderatör olmak istiyorum çünkü barış manço için elimden ne geliyosa yapmaya hazırım barış akarsunun resmi web sitesinde modluk yaptım burda da yapmak istiyorum lütfen yetkililer ilgilensin olurmu artık burdayım çok güzel bişi

Kullanıcı avatarı
onxGS
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen onxGS » Cmt Mar 08, 2008 11:34 am

onlara karşı olan sevginden bir şüphemiz yok ancak eğer seni moderatör yaparlarsa burada yıllardır yüzlerce mesaj atan ve bir sürü paylaşımda bulunan diğer üyelere çok büyük haksızlık olur kanaatindeyim.
Galatasaray,İstanbul

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cmt Mar 08, 2008 14:41 pm

bu siteye ne emeği geçen insanlar var daha onalr mod olamıyorda seni mi yapacaklar ki...tamam seviosun bizde sevioruz daha dur bismillah :) yolun başındasın :)
Emre başkaya

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Mar 08, 2008 19:47 pm

kardeşlerim ne yolun başı ben küçüklüğüğmden buyana hayranıyım cem karaca ve barış mançobnun vede kaç aydır buraya sadece üye olarak bakıpta mesaj yazamamak içimi yakıyodu en sonundada üyeliğim aktive edilmiş şükürki burdayım ama ben mod olursam elimden bir çok şey gelebilir emin olun aradan seneler geçicek ben hala burda olucam siz emin olun kardeşlerim ilerde onları çok iyi şekilde anıcam sırf onlar rahat uyusun diye arkadkalarından bir çok kötülükte yapıldı ama kimse ses çıkarmadı :(

Kullanıcı avatarı
kadirsekerli_bm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen kadirsekerli_bm » Cmt Mar 08, 2008 23:54 pm

mod luk yada userl olamn fark etmez onemlı olan ortak sey ok takma fazla kafaya
barıs abım bu dunyadan gelmıs gecmıs bır sure sanatcının babası allahım nur ıcımde yatırsın barıs abı senı asla unutmayacaz

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Pzr Mar 09, 2008 02:00 am

kadirsekerli_bm yazdı:mod luk yada userl olamn fark etmez onemlı olan ortak sey ok takma fazla kafaya

:alkis: :alkis:

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzr Mar 09, 2008 02:43 am

saolun kardeşlerim burda olmakta yetiyo gerçekten :) ben bunu da anladım bişi sorucam siteye barış abininde oğlu giriyomu bilmediğim için bağışlayın

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Çrş Mar 12, 2008 22:59 pm

HOŞGELDİN ARAMIZA... :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Prş Mar 13, 2008 02:04 am

hoşgeldin kardeşim aramıza...
BİR GÜN GELECEK DÖNENCE BİLİYORUM...

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen km_manco1325 » Prş Mar 13, 2008 19:34 pm

Ali Kaan yazdı:HOŞGELDİN ARAMIZA... :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
+1 :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Prş Mar 13, 2008 21:10 pm

ya kemal + 1 ne acıklarmısın ????????????????????????
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Prş Mar 13, 2008 22:54 pm

aslında ben arkadaşımızın moderatör olma fikrine karşı degilim yeni geldin demişsiniz fakat kaç senedir burda olupta hiçbir şey yapmayan ve mesaj sayısı 50yi bile geçmeyen birsürü insan var ve modlarımızında siteyle ne kadar ilgilendigi ortada işte bu yüzden arkadaşımız gerçekten ilgilenecekse ben moderatör olmasına karşı degilim

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Prş Mar 13, 2008 23:15 pm

jonturk_emre yazdı:ya kemal + 1 ne acıklarmısın ????????????????????????
istersen kemalin yerine ben cevap vereyim emre.bu şu demek bence:......'ın dediğine aynen katılıyorum...gibi algılıyorum.saygılar :) :)

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Prş Mar 13, 2008 23:18 pm

hadi bişey yazmayıp alıntı yapsa onu anlayacam da ne bu saçmalık +1 falan gecende forumda dolaşırken + 1905 gördüm :geberdim:
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Prş Mar 13, 2008 23:20 pm

jonturk_emre yazdı:hadi bişey yazmayıp alıntı yapsa onu anlayacam da ne bu saçmalık +1 falan gecende forumda dolaşırken + 1905 gördüm :geberdim:
onu bilemem doğrusu... :D :D

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Mar 15, 2008 18:53 pm

batubey yazdı:aslında ben arkadaşımızın moderatör olma fikrine karşı degilim yeni geldin demişsiniz fakat kaç senedir burda olupta hiçbir şey yapmayan ve mesaj sayısı 50yi bile geçmeyen birsürü insan var ve modlarımızında siteyle ne kadar ilgilendigi ortada işte bu yüzden arkadaşımız gerçekten ilgilenecekse ben moderatör olmasına karşı degilim

arkadaşım kardeşim bakın ben bu siteyi seneler geçsede bırakmama inanın ben barış sever biriyim burda olmak bile barış abimin sanki ruhunun yanımda benim yanımda durup beni izlediğini düşünüyorum gerçekten ben mod olsam bişi farketmez ama ben burda saatlerce dururum bunu kast ediyorum evet mod ve admin bişiler yapamıyo olabilkir onlara hak tanıyorum ne yapıyolar kaç yaşındalar bilmiyorum belkide işleri var her gün işdeler bilemem ama bende mod olursam hep burda olmuş olucam her zaman yeni gelenlerede destek olurum eminim olun buraya herkez sanki tek tke giriyo topğlu giren göremedim hiç şu saattede benden başka bir allahın kulu sitede değil saatte 17 : 54 cumartesi lütfen adminimizden vede moderatörümüzden yanıt bekliyorum

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cmt Mar 15, 2008 19:05 pm

kardeşim sen barış abiyi bizden çok sevdiğini ispat ediosun ? daha dur bismillah ya sitede kalmak bişey getirmez sana paylaş resim video olmayanları oldur hak et modlugu hem bunu cümle aleme mod olacam die yazmana gerek yok ki yaz mod ve admın e özel mesaj mod olmak istiorum de onlar sana cevabı verirler. :)
Emre başkaya

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Mar 15, 2008 19:15 pm

kardeşim bak ben sadece kendi slm verdiğim konunun içinde hem kendimi belirttim hemde söliceklerimi sölerdim bu cümla alme diye diyemezsin cümla alem demek konunu açarsın duyurulara bu cümla alemlik bi konudur senin dediğin kelimede benim sölediklerimle hiç cümla alemlik göremedim

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Mar 15, 2008 19:16 pm

he bu arada tamam o zaman mdluğu hak etmnekten bahsediyoruz ok tamam bundan bir kaç yıl sonra bakalım kim nerde hala burda bu sitede lcakmı ok karderşim

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cmt Mar 15, 2008 19:27 pm

Yani demek istediğim site kuruldugu andan itibaren burada olanlar var demirbaş üyeler falan onlar olmadı diyorum. ama sen genede özel mesajla isteğini diler getir adminle modlara ;)
Emre başkaya

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Mar 15, 2008 20:29 pm

ya tamam bende bişi demiyorum ama kardeşim başındada şu dediğin kelime dur daha bismillah yenisin demen zoruma gitti çünkü ben çocukluğumdan 6 yaşımdan buyana barış manço şarkılarıyla büyüdüm vede şimdide tam bir seneye yakındır üyeliğimin adı başkaydı ve 1 senedir ben aktivitasyon kodu bekledim gelmeyince dedin yeni bi üyelik alim dedim bunu aldım buda bir kaç ay sonra açıldı yani anlican ben o kadar da yeni bir barış manço sever değilim yıllardır olanlar demir baş olabilir ama benim kadar onları yani dedim üçünü aynı şekilde büyük bir sevgiyle sevemez burdaki hiç kimse benim sevdiğim sanatçıların başında eskiden araştırdım barış manço ve cem karaca çok iyi iki dostmuş işte burda
Resim
vede ondan sonra cem karacayıda sevdim ıslak ıslağı deniz üstü köpürür'ü namus belasını yaşımın anlamayacağı şarkılarını bile dinledim onların sonra barış akarsu çıka geldi ilerde benim yapıcağımın bir değişiğini yaptı şarkılarıyla onların şarkılarıyla onları andı sesiyle ama o bir tek şunu demedi ben onları seviyorum dedi onları anmak güzel beni onlara benzetmelerinden gurur duyuyorum dedi ama onları anmak için böle oldum vede kendi yolumu çizmeye çalışıyorum demedi bense allahım inşallah o günleri gösterir onlar gibi bir sanatçı olduğumda onları hep anıcam şarkılarımla bazen barış mançonun şarkısını alıp sölerim bazense kendi şarkılarımı ama ben şunuda derim onları anmalk vede yaşatmak için onların unutulmadıklarını belirtmek için kliplerimde onların görütülerinden onları andığıma dair yazılar filan hepsi olucak barış akarsuyu neden sevdim onları sesiyle andığı için birde iyi vede güzel insanlara yardım etmeyi seven biri olduğu için sevdim şimdi benim kim olduğumu neden burda olduğumu herkez anlamıştır umarım vede bazıları düşünür acaba mod olup siteyimi dağıtıcak diye ama benim bu anlattıklarımda hikaye olamaz dimi.

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Sal Mar 18, 2008 00:30 am

benden 1 oy sana kardeşim.
mod ol..
Tanrı Türkiye'yi, yönetenlerinden korusun!

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Çrş Mar 19, 2008 03:25 am

bundan öncede küçükken sitelere çok takılmadığım için burayıda bilmiyodum ama şimdi biliyorum inanın ben bir mod olursam site dahda çok kalkınır şimdide sadece uyumaktayız vede bu sitede yetkinin olmamasındfan kanaklanıyo bakın bi yetkili kişilere tamam işleri olabilir ama birazcık zaman ayırıp iki üç grup daha koysalar süper modluk vede co - adminlik gibi o zaman bir kaç kişide mod olsa vede biri daha admin olsa ondan sonra siteye gene fazla paylaşımlar gene güzel yapılan resimler gene güzel şiirler gene onun adına güzel şeyler daha bir çok şey her geçen gün barış severler artıyo bunun farkına varın adminimiz belki bu mesajıma hiç rastlamıyo ama bari sizler rastlayın rastlayında dediklerime kulak verin
jonturk_emre nickli kardeşim senide bu dediklerime davet ediyorum senin mod dediğin nedirki önemli olan bilgilerin vede yapabildiklerindir mesaj sayıarımn değil bunu hiç aklından çıkarma bilmiyorum acaba benden büyükmüsün ama ben her gün barış manço şarkıları dinlerim hemde her gün peşinede cem karaca vede barış akarsu şarkıları bi gün bile dinleyemesem kendimde olamıyorum hep dua etmişimdir keşke sabah kalktığım da yaşım 20-25 olsa yıllardanda 1878 filan olsa diye o zaman ne güzel barış abimide cem abimide görmüş olurdum onlardan öğütler dersler alırdım ama işte allah kısmet şuan yaşım 16 ama bunu bile düşünüyorum her yattığımda bu duayı ediyorum ama hep küçük biri olarak uyanıyorum ve onlarsız uyanıyorum :( lütfen dediklerimi çoğu kardeşlerim düşünsün lütfen

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Çrş Mar 19, 2008 08:50 am

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:bundan öncede küçükken sitelere çok takılmadığım için burayıda bilmiyodum ama şimdi biliyorum inanın ben bir mod olursam site dahda çok kalkınır şimdide sadece uyumaktayız vede bu sitede yetkinin olmamasındfan kanaklanıyo bakın bi yetkili kişilere tamam işleri olabilir ama birazcık zaman ayırıp iki üç grup daha koysalar süper modluk vede co - adminlik gibi o zaman bir kaç kişide mod olsa vede biri daha admin olsa ondan sonra siteye gene fazla paylaşımlar gene güzel yapılan resimler gene güzel şiirler gene onun adına güzel şeyler daha bir çok şey her geçen gün barış severler artıyo bunun farkına varın adminimiz belki bu mesajıma hiç rastlamıyo ama bari sizler rastlayın rastlayında dediklerime kulak verin
jonturk_emre nickli kardeşim senide bu dediklerime davet ediyorum senin mod dediğin nedirki önemli olan bilgilerin vede yapabildiklerindir mesaj sayıarımn değil bunu hiç aklından çıkarma bilmiyorum acaba benden büyükmüsün ama ben her gün barış manço şarkıları dinlerim hemde her gün peşinede cem karaca vede barış akarsu şarkıları bi gün bile dinleyemesem kendimde olamıyorum hep dua etmişimdir keşke sabah kalktığım da yaşım 20-25 olsa yıllardanda 1878 filan olsa diye o zaman ne güzel barış abimide cem abimide görmüş olurdum onlardan öğütler dersler alırdım ama işte allah kısmet şuan yaşım 16 ama bunu bile düşünüyorum her yattığımda bu duayı ediyorum ama hep küçük biri olarak uyanıyorum ve onlarsız uyanıyorum :( lütfen dediklerimi çoğu kardeşlerim düşünsün lütfen

yaşım 20 seni bilmiıyorum.Biraz bahset neler yapacaksın mod olunca ne gibi yenilikler göreceğiz?
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Prş Mar 20, 2008 00:20 am

Helal olsun kardeşim sana adminlik yakışır. Bu yolda dümdüz devam et, kesin yaparlar.