hindistan olayı

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

UMUT YASAM CAN
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

hindistan olayı

Mesajgönderen UMUT YASAM CAN » Pzr Şub 03, 2008 21:48 pm

barış mançonun yıllar yılı kader bırlıgı yapmış menajerı tamer sahın barış mançonun bır program cekımı için gıttıgı hındıstan gezısı sırada ekıbıyle bırlıkte yururkenlerden bır falcıya fal baktırmıslar.falcı falını bakınca barış manço hakkında 99 yılı için pek iç acıcı olmayacagına kanaat getırmış derken barış manço tum olgunluguyla ve kendı sahsına yakısır bır tavırla bunu gecıstırmeye calışmış....
dogukanla biçilmiş kaftan programında canlı yayına baglanan tamer sahın bızzat bu olayı anlattı.sevgılı dogukanda ılk defa duydugunu dıyerek bu olaydakı saskınlıgını dıle getırdı
BARIŞ MANÇO BİR YAŞAM BİÇİMİDİR

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzt Şub 04, 2008 00:51 am

devamında 99 lu birşeyin iyi olmayacagını söyleyen falcının dediklerinden sonra barış abimizde menajerıne dönüp ''bakın 99 sene yasayacam kurtulamazsınız benden'' gibi şeyler söylemiş halbuki nerden bilebilirdi ki herkes 99 senesının bızım ıcın acı kayıp olacagı ...
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
barışmania
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen barışmania » Pzt Şub 04, 2008 00:58 am

:gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi:
keşke o yıl hiç olmasaydı 98den 2000e gecseydi de zaman :!: :!: :!: barış abi de şimdi bizimle olsaydı :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi:

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen km_manco1325 » Pzt Şub 04, 2008 16:23 pm

barışmania yazdı::gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi:
keşke o yıl hiç olmasaydı 98den 2000e gecseydi de zaman :!: :!: :!: barış abi de şimdi bizimle olsaydı :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi:
:gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: keşke :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi:

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Sal Şub 05, 2008 14:43 pm

Tamer Şahin geçen Tv net'te katıldığı programda Barış Manço 'nun Baba bizi eversene filminde fabrikatörün oğlu olduğunu söyledi anlatırken, daha bi çok hatasını gördüm. Keşke o yayında bende olsaydım bi rezil etseydim :geberdim: