DOGUKAN MANCO, BARIS MANCO ICIN OZEL PROGRAM HAZIRLIYOR

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

FTR
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen FTR » Pzt Oca 28, 2008 11:03 am

DOGUKAN MANCO, www.floridaturkradyosu.com da BARIS MANCO ICIN OZEL PROGRAM HAZIRLIYOR.

3 SUBAT 2008 TARIHINDE BABASI ADINA DUNYANIN HER KOSESINDEN BIRCOK KISININ KATILACAGI CANLI OLARAK YAYINLANACAK OLAN COK OZEL BIR PROGRAM HAZIRLAMAKTADIR.

HAYDI ARKADASLAR FLORIDA TURK RADYOSUNU DINLEYEREK DOGUKANI DESTEKLEYELIM

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Pzt Oca 28, 2008 11:14 am

Güzel ama amaç doğukanı desteklemek değil barış mançoyu anmak....

FTR
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen FTR » Pzt Oca 28, 2008 11:45 am

Sanirim mesajin icerigini okumamissin..!
Dogukan ozel bir program ile babsini anacak, sayet bu sana gore Baris Mancoyu anmak degilse???
AMERIKA BIRLESIK DEVLETLERI TOPRAKLARINDAN FM BANDI UZERINDEN TURKCE YAYIN YAPAN ILK VE TEK RADYO ISTASYONU www.floridaturkradyosu.com

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Pzt Oca 28, 2008 13:07 pm

sen kendi yazdıgını okusana kardeş hadi hep beraber d.kanı destekleyelim yazıyor da ona yazdım ben cevabını

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Pzt Oca 28, 2008 20:46 pm

ogulcan yazdı:sen kendi yazdıgını okusana kardeş hadi hep beraber d.kanı destekleyelim yazıyor da ona yazdım ben cevabını

Haklısın kardeş, galiba arkadaş kendi yazdığından habersiz. Amaç florida türk radyosu reklamımı yapmak, yoksa barış manço yumu anmak, ayrıca oğlu mezarı başında bizimle ansa daha samimi olmazmı ?

FTR
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

DOGUKAN MANCO, BARIS MANCO ICIN OZEL BIR PROGRAM HAZIRLIYOR

Mesajgönderen FTR » Pzt Oca 28, 2008 21:09 pm

Yapmayin be Arkadaslar bu kadarda insafsiz olmayin, oncelikle cocugun yaptigi sey inanilmaz guzel babasi icin ozel bir anma programi hazirliyor ve dunyanin heryerinden bircok unlu kisi canli yayina katilip Baris Manco icin dusuncelerini dile getirecek onu anacaklar ve siz hala mezarinin basinda olsa daha iyi olmazmi diye elestiriyorsunuz, "Unutmayin Baris Manco Dogukan Manconun Babasiydi" benim veya sizin degil.
Sonra radyo reklamini yapiyorlar diye baska bir konu acmissiniz, Florida Turk Radyosu bir kurus kar etmeyen ve tamamen gonullu kisilerin ceplerinden para harcayip Turk milletinin sesini duyurmak icin Amerikada kurulan bir radyo istasyonu ve cok guzel programlar yapiyor, sizlere tavsiyem once bir kez inceleyin sonra olumlu veya olumsuz fikibeyan edin.
su fikrayi hepimiz biliriz..
"olup de cehenneme giden bir kisi kayanayan uc kazan gorur uc kazanin ikisinin basinda nobetci vardir birinde yoktur, yeni misafir Azraile sorar neden o kazanin basinda nobetci yok diye, Azrail cevaplar "O Kazan Turklere ait birisi cikmaya calisirsa diger bir Turk onu asagi ceker diye"..

Simdi bizde bu duruma dusurmayelim kendimizi guzel birseyler yapiliyorsa birbirimizedestek olalim lutfen, umarim dediklerimi yine yanlis anlamazsiniz.
Saygilarimla
AMERIKA BIRLESIK DEVLETLERI TOPRAKLARINDAN FM BANDI UZERINDEN TURKCE YAYIN YAPAN ILK VE TEK RADYO ISTASYONU www.floridaturkradyosu.com

Kullanıcı avatarı
ladyoftheseventhsky
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen ladyoftheseventhsky » Pzt Oca 28, 2008 21:38 pm

Bu konu hersene gundeme geliyor niye mezara gelmiyorlar diye :saskin: Plaknetin Ayin Konugu Bolumunde Dogukan bunu yanitladi dediki `batikanda bende bazen ozel anlarikimseyle degilde tek basimiza yasamak istiyoruz diye`Arkadaslar onlarin hissetigini icinde kopan firtinayi bilemeyiz belki paylasmak istemiyorlar hatta sorulan diger bir soruyada mix foruma giriyorum ordaki yazilanlar bazen cok uzun capli huzune mal oluyor ben bildigimi kendi icimde yasiyorum orada yazilanlarida kendi haline birakiyorum demisti`onyargi cokk ama biraz hafiflemeli hayat devam edio Baris Manco Onun babasi nasil insafsiz olabilirki bu sene ilk defa bir anma programi yapicakmis :) eminim iyi bir program olucak iymser olalim onlar Baris abinin evlatlari bize emanetleri :alkis:

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Re: DOGUKAN MANCO, BARIS MANCO ICIN OZEL PROGRAM HAZIRLIYOR

Mesajgönderen fairground » Sal Oca 29, 2008 21:02 pm

FTR yazdı:DOGUKAN MANCO, www.floridaturkradyosu.com da BARIS MANCO ICIN OZEL PROGRAM HAZIRLIYOR.

3 SUBAT 2008 TARIHINDE BABASI ADINA DUNYANIN HER KOSESINDEN BIRCOK KISININ KATILACAGI CANLI OLARAK YAYINLANACAK OLAN COK OZEL BIR PROGRAM HAZIRLAMAKTADIR.

HAYDI ARKADASLAR FLORIDA TURK RADYOSUNU DINLEYEREK DOGUKANI DESTEKLEYELIM

haber için teşekkürler dostum
Tanrı Türkiye'yi, yönetenlerinden korusun!

Kullanıcı avatarı
manga13
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen manga13 » Pzr Şub 03, 2008 22:03 pm

Arkadaşlar Doğukan şimdi canlı yayında babasını anıyor.
Artık lütfen Barış abimizin çocuklarına laf söylemekten vazgeçin. Kaç yıl oldu hep aynı konuları tartışıyorsunuz. Mezarı başında anamıyorlar belki de babalarını ama yaptığı Programda anıyor sonuçta amaç ; ANMAK . nasıl ve nerde olduğu önemli değildir.

Kullanıcı avatarı
manga13
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen manga13 » Pzr Şub 03, 2008 22:16 pm

ayrıca şimdi siz mezarı başında anılmanın önemini vurgularsınız bana sevgili arkadaşlar (!) . hemen açıklamasını yapayım ki Barış abimizin çocuklarının babalarını mezarı başında anamama sebepleri de babalarının istediği iyi eğitimi almak için sizinde bildiğiniz gibi amerika da olmaları ...

Şu an Doğukan yayında ve babasını anarken ki üzüntüsünü anlayabilmenizi isterdim. Çocukları , onlara sarfettiğiniz hiçbir sözü hakketmiyorlar. Onlar evlatları , sırf mezarı başında ANAMADIKLARI için yargılama hakkına sahip değilsiniz. çok yazıkki siz o bırakmadığınız önyargılarınızla onların duygularını üzüntülerini anlayamazsınız !!!

Kullanıcı avatarı
ladyoftheseventhsky
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen ladyoftheseventhsky » Pzr Şub 03, 2008 22:56 pm

kesinlikle katiliyorum Batikanin sesi ne kadar titriyordu babam olsaydi simdi biz nerede olurduk derken ne kadar buyuk firtina yasiolar farkindamisiniz Dogukanda zorlaniyor bisey soylerken helal olsun cocuklara :alkis: :alkis: :alkis: ben onlarla gurur duyuyorum onlar BARIS MANCO EVLATLARI SAHIP CIKALIM bu agir sozlerle yaralamak yerine :saskin: baris severlerin bi kismida gelemiyor herkes istanbulda degilki gelebilsin
BATIKAN VE DOGUKAN MANCO SONSUZ TESEKKURLER BIZIMLE DUYGULARINIZI PAYLASTIGINIZ ICIN