"Live in Tarsus"dan sonra bir korsan plak daha!

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
onxGS
Profesyonel
Profesyonel

"Live in Tarsus"dan sonra bir korsan plak daha!

Mesajgönderen onxGS » Cmt Ara 15, 2007 02:59 am

Gittigidiyor.com sitesinde bir korsan plak daha türemiş ve üstelik fiyatı da maşallah 75 YTL gibi küçümsenemeyecek bir fiyat. Plakın özeti ise şu; Barış Manço'nun Les Mistigris ve Kaygısızlarla 1962-1972 yılları arasında yaptığı kayıtları kapsıyor ve kapağın ön ve arka kısmında Barış Manço resimleri bulunuyor.

Satıcının rant sağlamaması için satışın linkini buraya vermiyorum, ancak isteyen gittigidiyor.com da "Barış Manço Kaygısızlar" gibi anahtar kelimeleri aratıp bulabilir.

TEKRAR SÖYLÜYORUM: EĞER BU SİTEDEN ALIŞ-VERİŞ YAPAN PLAK KOLEKSİYONCULARI VARSA, BİLİN Kİ BU PLAK KORSANDIR VE BANA GÖRE TAMAMEN BARIŞ MANÇO ÜZERİNDEN PARA KAZANMAK ADINA YAPILMIŞTIR! LÜTFEN BU PLAĞI VE BU SATIŞI YAPAN KULLANICININ DİĞER ÜRÜNLERİNİ ALMAYINIZ!

Saygılar.
Galatasaray,İstanbul

Kullanıcı avatarı
turkerr
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen turkerr » Cmt Ara 15, 2007 13:20 pm

bende tarsusu bi başlıkta bildirmiştim ama pek ses cıkmadı sadece o değil aynalı kemer-sari çizmeli mehmet ağa adında korsan 45likte cıkarmışlar busarkıları bulmak gercekten zor ama gidipte 75ytl fiyat yazmak tamamen barış mançodan para kazanmak anlamına geliyor yasal olarak ne yapılabilir acaba telih haklarına sahip olanlar ilgilensinler
KAYGISIZDA OLSA TÜRKER DERTLİDİR

Kullanıcı avatarı
AHMET SEZGİN ÖZKAN
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen AHMET SEZGİN ÖZKAN » Cmt Ara 15, 2007 20:12 pm

turkerr ve onxgs arkadımı tebrik ediyorum :alkis: :alkis: :alkis: barıs severleri bilgilendirdikleri icintelif haklılıarının ilgilenmeleri lazım ama pek zannetmiyorum haksız kazanc elde edip etmemesi de bizim elimizde bilen arkadaslar yazarsa diger barıs abiyi sevenler olarak da biz onlara rant kapısı acmayız tekrar tesekkürler :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
SENİ UNUTMAYACAGIZ BARIS ABİ

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Cmt Ara 15, 2007 20:15 pm

fiyatından belli para için yapıldıgı tebrikler onx

Elif_Akaydeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Elif_Akaydeniz » Pzt Ara 17, 2007 14:47 pm

Tebrikler :alkis:

sinaay

Mesajgönderen sinaay » Pzt Mar 23, 2009 23:49 pm

ya kardesim, tamamda, bize ne ya, birakin cikarsinlar, ne guzel Manço plaklari cikariyorlar. Hiç cikarmamalarindan daha iyi bence :D

Kullanıcı avatarı
allbyrock
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen allbyrock » Cum Nis 17, 2009 19:52 pm

ne alaka şimdi.ha korsan cd ha korsan kaset ha korsan plak.hepsi aynı şey.
allbyrock