BARIŞ MANÇO YU NASIL TANIDINIZ

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

barışkolik
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

BARIŞ MANÇO YU NASIL TANIDINIZ

Mesajgönderen barışkolik » Prş Haz 16, 2005 00:12 am

;) ;) BEN BARIŞ MANÇO YU 12 SENEDİR SEVİYORUM AİLAEM FE SEVİYOR ORDAN GELİYOR ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
ÜYELİĞİ KABUL EDİLMEYEN YA DA İHRAÇ EDİLEN ÜYE

Mod
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesajgönderen Mod » Prş Haz 16, 2005 00:18 am

SAYIN ÜYEMİZ;

SİZİ SON KEZ UYARIYORUZ.

BİR KEZ DAHA BU ŞEKİLDE İÇİ BOŞ BİR TOPIC AÇTIĞINIZ TAKDİRDE, FORUMUMUZDAN İHRAÇ EDİLECEKSİNİZ.

SAYGILARIMIZLA...
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

baris
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen baris » Prş Haz 30, 2005 18:14 pm

Ben 31.01.1992'de doğdum. Çocukluğumda her pazar saat 08:00-13:00 arası TRT'yi seyrederdik. Kovboy filmleri ve çizgi filmler vardı. Arada BM ile 7'den 77'ye programını görürdüm. Aslında o ölmeseydi. Programa katılacaktım. Mançoloji albümünü alana kadar onu hep televizyoncu sanırdım. Bir sunucu, bir spiker, bir belgeselci zannederim. Onu iyice tanımama : www.anadolurock.com ve www.barismanco.4t.com bir de tabii ki www.barismancomix.com yardımcı oldu. Şimdi Nane ve Limon şarkısını dinlerken bile gözyaşlarım akar.
KENDİ İSTEĞİ ÜZERİNE İHRAÇ EDİLEN ÜYE

Kullanıcı avatarı
All Soul's Night
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye

Mesajgönderen All Soul's Night » Cum Tem 08, 2005 20:18 pm

''AYI'' ŞARKISIYLA TANIDIM!

İLKOKUL 1 VE 2'DE BÜTÜN SINIF BAĞIRARAK BU ŞARKIYI SÖYLERDİ.

barışizm

Mesajgönderen barışizm » Cum Tem 22, 2005 13:28 pm

ben şuan ondokuz yaşındayım O büyük insanı doksanlı yılların başında
tanıma şerefine vardım yani hepimizin büyüdüğü ogüzel proğramlarında
tanıdım ve onun coooooooook sevdim

lony man
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen lony man » Sal Kas 28, 2006 16:22 pm

ailem de ciddi baris hayranidir babam ve amca oglum asiladi diyebilirim :)
''SANA UZANAN BU ELLERI GORMEK ISTEMESEN DE BIRGUN BU ELLER USTUNDE BU DUNYADAN GOCMEK VAR YA...''

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Sal Kas 28, 2006 18:22 pm

Annem ile Babam Barış Abi'i çok sevdiklerimden adımı da Barış koymuşlar...
Barış Manço'yu küçüklüğümde çok dinlettiler bana...

Barışsever olmamın en parlak başlangıcı Okuma Bayramında El salla şarkısını sahnede sınıftan arkadaşlarla söylememdir...müsamereye gelene kadar kıyafet provaları,şarkı provaları derken Barış Manço'nun tarzı o kadar hoşmuma gitmişti ki...hele o yüzükleri...Çok harikaydı... :gozyasi: :gozyasi:

Umarım ben de çocuguma bu sevgiyi aşılarım tüm barışseverler gibi...

Kullanıcı avatarı
worldgive
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen worldgive » Pzr Ara 24, 2006 22:23 pm

benim tanımamda aslında benzer şekilde oldu çocukluğumdan beri kendime benzetirim onu komuşaması mimikleri ile o yüzdenmidir nedir öle başladı ona ilgim tanıdıkça daha yakın hissettim.ve mahşere kadar seveceğim
seni sevmek senin gibi düşünebilmekle başlar

Kullanıcı avatarı
canocanan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen canocanan » Cmt Ara 30, 2006 01:23 am

Ben adam olacak cocuk programıyla tanıdım ve ondan sonrada onun güzel sarkılarını dinleyerek bu yasa geldim. Tabi sinema filmini de unutmayalım ya ne kadar güzel bir karakteri canlandırmıstı "Mahir" hala da severek izlerimm televizyonda yayınlandııgnda.. Aslında onemli olan nasıl tanıdıgımız degil, onu anlayıp anlamadıgımız cünkü o her yaptıgıyla her sözüyle örnek bir insandı. O hep kalbimizde ve beynimizdeee... :)
Adam Olacak Cocuk... BaRıŞ MaNÇo:)

Kullanıcı avatarı
GSimge
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen GSimge » Pzt Oca 08, 2007 13:05 pm

Ailem barış hayranıdır.Evin içinde başka bişi çalmayınca insan haliyle tanıyor.İlk gittiğim konser onun sinema 74 teki konseriydi.o zamanlar çok küçüktüm.Daha sonra adam olacak çocuk gibi programlarını hiç kaçırmadım.24 yaşındayım şimdi.İleride çocuğum olursa anne karnında Onun şarkılarını dinleyecek...Dinleyecek ki adam olsun
ıspanağımı yedim,arka koltukta oturuyorum,dişlerimi fırçalıyorum imza:adam olan çocuk

Kullanıcı avatarı
alp1985alp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen alp1985alp » Pzt Eki 15, 2007 23:22 pm

küçüklükten gelme bi alışkanlık diyelim:D alışkanlıklar insanın karakterini oluşturduğu için iyi bir alışkanlık bize Barış'çıl ve insancıl bir yapı bağışladı:D

gerçek anlamda Barış abiyi keşfetmem ve tanımam 2002 yılında gerçekleşti eski şarkılarını bulmak istedim ki ilk bulduğum kaydıda Mazhar-Fuat Kaygısızlar ikilisiyle çaldığı Karanlıklar İçinde şarkısıydı hayatımda dinlediğim en duygusal şarkılardan biridir mesela sonra cem Karacanın zeynosu gelir...

daha sonra İngilizce Albümlerini parça parça buldum dedemin elinde bi tane Lonely Man/Nick the Chopper 45'liği vardı onu dinledim pikapta..

en güzel düzenlediği türkü yine kaygısızlarlaydı Nenni Bebek her dinleyişimde ağlarım zaten gerisi çorap söküğü gibi geldi bu olaylardan sonra