BARISDAN VEFASIZ LALEYE SURPRIZ DOGUMGUNU

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

UMUT YASAM CAN
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

BARISDAN VEFASIZ LALEYE SURPRIZ DOGUMGUNU

Mesajgönderen UMUT YASAM CAN » Prş Eyl 20, 2007 20:29 pm

Arkadaslar 1998 yılında barıs manconun katıldıgı star tvde yayınlanan o donemkı yasemının penceresınden edındıgım bu anıyı begenırsınız umarım.

lale hanımcıgın bır gun dogumgunuymus.sevgılı barıs mancodan bellı bı takım yaklasımlar bekleyen lale ıstemedıgı tavırlar takınan manconun onun dogum gununu unumasını dusundugu ıcın bıraz kırgındr.aslında barıs unutmamısdr ama unutmus gıbı gorunup o gunu oyle gecırmeye calısır. zaman ılerler barısdan halen bı ses soluk yoktur lale hanım cık herseyı olmamıs kabul eder barısın dogumgununu unuttugunu sanarak. barıs laleyı apar topar dısarıya gıtmek ıcın teklıf sunar.lalenın bı kere umıdı kırılmısdr ıstemeyerekde olsa barıs laleyı dısarıya cıkarır,bu cıkmanın altında gorkemlı barsa yakısan bı dogum gunu yatmaktadr.barış ozel bı yerı kıralar ve laleyı oraya goturur ıcerıde son derece her ınsanın hak edecegı bı ortam yaratılmıstır,kemanların o essız muzıgımı dersınız barısın buyuk jestımı.her neyse barıs laleyı dansa kaldırı ve kulagına egılerek dogumdogununu unuttum sandın demı demıs

boyle bı adama nasıl yanlış yapılır syın lale ahıskalı hıc vıcdan azabıyla bogusmuyorsun,
bnm ıcım acıyo bu yapılanlara ve arkadaslarımın sabrı tukenmıs durumda. bazen senı tvlerde laıla cıkısı goruyorum
halen o sereflı soy adını kullanmaktanda vazgecmemıssın
egerkı o soyadını magazıncıletr yazıyosa sende ıtıraz et bn ahıskalıyım de

bızı barısımızla yanlız bırak oldumu

ARKADASLAR SIZ NE DOSUNUZ BU ANI VE SOYADI OLAYINA CVP VERINIZ LUTFEN

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Prş Eyl 20, 2007 20:31 pm

anı çıok güsel ama lale ahıskalı bunu umursamaz şu anda...

UMUT YASAM CAN
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen UMUT YASAM CAN » Prş Eyl 20, 2007 20:33 pm

EVET ARKADASIM DOGRUSUN BU KONUDA

McFly

Re: BARISDAN VEFASIZ LALEYE SURPRIZ DOGUMGUNU

Mesajgönderen McFly » Prş Eyl 20, 2007 20:35 pm

UMUT YASAM CAN yazdı:Arkadaslar 1998 yılında barıs manconun katıldıgı star tvde yayınlanan o donemkı yasemının penceresınden edındıgım bu anıyı begenırsınız umarım.

lale hanımcıgın bır gun dogumgunuymus.sevgılı barıs mancodan bellı bı takım yaklasımlar bekleyen lale ıstemedıgı tavırlar takınan manconun onun dogum gununu unumasını dusundugu ıcın bıraz kırgındr.aslında barıs unutmamısdr ama unutmus gıbı gorunup o gunu oyle gecırmeye calısır. zaman ılerler barısdan halen bı ses soluk yoktur lale hanım cık herseyı olmamıs kabul eder barısın dogumgununu unuttugunu sanarak. barıs laleyı apar topar dısarıya gıtmek ıcın teklıf sunar.lalenın bı kere umıdı kırılmısdr ıstemeyerekde olsa barıs laleyı dısarıya cıkarır,bu cıkmanın altında gorkemlı barsa yakısan bı dogum gunu yatmaktadr.barış ozel bı yerı kıralar ve laleyı oraya goturur ıcerıde son derece her ınsanın hak edecegı bı ortam yaratılmıstır,kemanların o essız muzıgımı dersınız barısın buyuk jestımı.her neyse barıs laleyı dansa kaldırı ve kulagına egılerek dogumdogununu unuttum sandın demı demıs

boyle bı adama nasıl yanlış yapılır syın lale ahıskalı hıc vıcdan azabıyla bogusmuyorsun,
bnm ıcım acıyo bu yapılanlara ve arkadaslarımın sabrı tukenmıs durumda. bazen senı tvlerde laıla cıkısı goruyorum
halen o sereflı soy adını kullanmaktanda vazgecmemıssın
egerkı o soyadını magazıncıletr yazıyosa sende ıtıraz et bn ahıskalıyım de

bızı barısımızla yanlız bırak oldumu

ARKADASLAR SIZ NE DOSUNUZ BU ANI VE SOYADI OLAYINA CVP VERINIZ LUTFEN

Köprüyü gecene kadar hersey ondan sonrası faso fıso bozulacak ınsan bozulur bozulmaya nıyetı olmayanda adam gıbı yerınde oturur! ıcınde bır cıg sut emmıslık var kı bu duruma dusmus ama unutmasın para dedıgın nedır kı bıter bıter ama lale hanımda bıtmez arkadasında saglam kocası var o ona yardımcı olur ne de olsa lale hanımın kalbınde ıkı kısı var sevdıgı olarak bır kalpte ıkı sevgı nasıl oluyorsa anlamadım gıttı sımdı sen gerı kafalısın dıyen cok olacak emınım

UMUT YASAM CAN
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen UMUT YASAM CAN » Prş Eyl 20, 2007 20:59 pm

DEDIGIN BI NEVI DOGRU OLABILIR ASLINDA

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Prş Eyl 20, 2007 21:14 pm

oncelikle baris abimizin yaptigi supriz cok gusel bi sey begenerek okudum umut

soyadina gelince seninde dedigin gibi baris abimizi oldukten sonra yaptiklariyla o soyadina pek layikiyla kalamadi gibi belki baris abimize evliyken iyi bi es oldu sozum yok ona ama baris abiyi kaybettikten sonra onu yasatmak adina pek sey yurutmedi diye dusunuyorum
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Pzt Eki 15, 2007 00:13 am

BU ANIYI PAYLASTIGIN ICIN COK TESEKKURLER UMUT.

AMA BU KONUDA YORUM YAPMAYACAGIM, CUNKI TANIMADIGIM, BILMEDIGIM BIRINI SUCLAMA YETKISINI KENDIMDE BULAMIYORUM. LUTFEN YANLIS ANLAMAYIN, KIMSEYE SUCLUYORSUN FILAN DEMIYORUM. SADECE KENDI ADIMA SOYLUYORUM.

SAYGILAR...

Kullanıcı avatarı
alp1985alp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen alp1985alp » Pzt Eki 15, 2007 22:26 pm

gün olur devran döner insanlar değişik yüzlerini göstermeye başlıyolar..

burda aileyle ilgili görüşlerimi aktarmak isterdim istisnai durumları ama başka bi konu başlığı altında inşallah..

sonuç itibariyle Lale Barışı haketmedi ha kendince nedenleri olabilir mi? vardır elbet ben LaLe Çağlar hanfendinin Barışın Mega popülaritesinden yararlandığını ve bunu çok iyi kullandığını düşünüyorum..

medyayıda arkasına aldı zaten şu an kozlarını gayet yerinde kullanıyo ama dedimya..

gün olur devran döner

Kullanıcı avatarı
DERSİMLİ
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen DERSİMLİ » Pzt Ağu 18, 2008 18:23 pm

Barış Manço bu güne dek hakkında yapılan ağırt ve can alıcı ithamları hiç hak etmedi.Vefatı için söylenenler evinde yarı çıplak bulundu,yok efendim u resımler gazetelrde çarşaf çarşaf yayınlandı.Moderatör Tarafından Düzeltilmiştir. denılen zaatte bunu doğrulacasına olayların bumesıne neden oldu.Birde yok neymış aldığı Moderatör Tarafından Düzeltilmiştir. ilacından vefat etti.Yahu yazıktır gunahtır!!Ya sonrası sonramı yıllarını geçirdiği ünlü köşk Mançoların elınden alınıp haczedıldı buda yetmıdı üstüne üstlük.Eşyalarıda haraç mezat satıldı.Gerçi bunlar olsa yıne ıı ama canından çok sevdiği eşi lale hanımda ahıskalı sıfatına eristi...bitmeyen bılmeyen borclar göçüp gidilmesıne nden olan hayatlar kaldı gerye baktığımız zamandada...

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzt Ağu 18, 2008 19:46 pm

jonturk_emre yazdı:oncelikle baris abimizin yaptigi supriz cok gusel bi sey begenerek okudum umut

soyadina gelince seninde dedigin gibi baris abimizi oldukten sonra yaptiklariyla o soyadina pek layikiyla kalamadi gibi belki baris abimize evliyken iyi bi es oldu sozum yok ona ama baris abiyi kaybettikten sonra onu yasatmak adina pek sey yurutmedi diye dusunuyorum
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen manco_mania » Prş Eki 30, 2008 15:13 pm

Herkes kendi hayatını yaşar arkadaşlar lale ahıskalı Barış Abi nin vefatından sonra böyle bir yok seçti kendine ve çogu Barışseverde bunu uygu bulmadı tabiki biz uygun bulmadık diye kadın hayatını degiştirmez ama bence gerçekten aşık bir insan sevdigini kaybetse bile bu yaştan sonra yeniden evlenmez hele birde Barış Abi gibi mükemmel bir eşe sahipse benim düşüncelerim bunlar paylaşım için sagol kardeşim...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....