çok değerli savaş manço'ya

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
volkandincol
Gelişen Üye
Gelişen Üye

çok değerli savaş manço'ya

Mesajgönderen volkandincol » Pzr Ağu 19, 2007 20:54 pm

arkadaşlar ben savaş mançonun kayıtlı olduğunu yeni öğrendim ve bu siteyi takip edeceğini bilmiyordum, neyse sözüm syn. savaş mançoya barış manço adına çıkarılan albümlerin rant için kullanıldığını ve barış manço'ya bir getirisi olmadığını düşünüyorum, sizde benim gibi mi düşünüyorsunuz düşünüyorsanız da neler yaptınız, çünkü ben barış manço adının çıkar amaçlı kullanıldığına inanıyorum, cevabınızı hararetle bekler saygılarımı sunarım.. [email protected].

Kullanıcı avatarı
turkerr
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen turkerr » Pzr Ağu 19, 2007 23:25 pm

manço prodüksiyona ait ne varsa video klip belgesel aklınıza gelen barışla ilgili ne vasra lütfen yayınlansın orjinal dvd formatında biz almaya hazırız yeterki cıksın piyasaya :!:
KAYGISIZDA OLSA TÜRKER DERTLİDİR

Kullanıcı avatarı
nrd
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen nrd » Pzt Ağu 20, 2007 03:53 am

aa bende bilmiyodum bunuuu :amanin: :amanin: :amanin:
Resim

Kullanıcı avatarı
alp1985alp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen alp1985alp » Sal Eki 16, 2007 00:40 am

2004te emre plak 2023 albümü yayınladı felaket yani sırf Barış abiyi sevdiğim için aldım albümü özensiz baştan savma bir albüm olmuş..

tanıdığım bütün Barışseverler nefret etti albüm kapağından fotoshopla dandik bi albüm şarkılar demo gibi..

Barış abiye vefasızlık ve saygısızlık bu yaşamındada rantiyeciler vardı demekki ölmesini bekliyolarmış yazıklar olsun