Dikkat - Savcılık Uyarısı

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Dikkat - Savcılık Uyarısı

Mesajgönderen harlemci » Prş Tem 19, 2007 17:35 pm

Merhabalar;

Arkadaşlar burada üye olan birisi bana ve aileme alalen küfürler etti, daha sonra sistemimi ele geçirebileceğini, inanmıyorsam mix'teki herkese kendinin ne kadar bilgisayar korsanı olduğunu v.s iddia etti.

Elimde kendisine ait 4 tane mail var ve bugun itibariyle savcılığa suç duyurusunda bulundum. Forum yönetiminden ricam savcılığın uygun gördüğü bir zamanda sitenizin ip kayıtları ve ilgili kişinin maili v.s bilgileri vermesidir.

Unutmayın biri size küfür,tehdit,şantaj v.s ediyorsa, sisteminize kalıcı yada geçici hasar verdiyse www.iem.gov.tr yada www.155.gov.tr 'de gerekli bilgiler mevcut, gencecik bir arkadaş fakat ne yapalım.

Artık tek kelime konuşmuyorum. konunun kapatılıp burda kalmasını rica ediyorum.

Avukatım bundan sonra muhattap olacaktır.

Dilekçemi geri alıyorum, umarım arkadaş bir daha ağzından çıkanı duyacaktır. Sadece bugünün çok mübarek bir gün olmasından dolayı geri alıyorum. Bunun altında başka bir anlam aranmasın