selam arkadaşlar

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

samet ahmet

selam arkadaşlar

Mesajgönderen samet ahmet » Cmt Nis 23, 2005 18:55 pm

arkadaşlar herhalde barış abimiz ile hulusi kentmenin daha önceden de bi yakınlıkları vardı.gerçekten de flimde çok iyi anlaşıyorlar(anlaşamıyorlar ama o benim düşüncem)size ketılıyorum.ya zaten barış abimizde olağan üstü bir şey var.onu yakından tanımayanların bile kanı çabuk ısınıyo BARIŞ MANÇO ya...

ben de geri dönücem...

Kullanıcı avatarı
Tuncay Güneş
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Tuncay Güneş » Pzt Nis 25, 2005 09:33 am

Evet çok doğru. Barıış Manço sıcak kanlı ve cana yakın bir insan olduğu için herkes Barış Mançoy'a hayranlık duyuyor. O sadece bir sanatçı değil, aynı zamanda bir lider.
:o

Kullanıcı avatarı
yasemin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen yasemin » Prş Nis 28, 2005 13:50 pm

Hayatımda onun kadar güleryüzlü bir insan daha tanımadım.keşke onunla yakından tanışabilme fırsatım olsaydı.ama beni en çok ne üzüyor biliyormusunuz?bazı insanlar onun hakkında bilirbilmez konuşuyorlar.medyada çıkan bazı dedikoduları baz alıp onun hakkında atıp tutuyorlar.zaten onun yokluğu yeterince acı,birde bu yorumları duymak gerçekten beni çok üzüyor.başınızı şişirdiysem kusura bakmayın ama bu konuda çok dertliyim.

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Prş Nis 28, 2005 15:40 pm

öncelikle barış manço sitemize hoşgeldin.arkadaşım o müthiş insanla kim yakından tanışmak istemez ki..sana katılıyorum.kim ne derse desin o bizim kalbimizde yerini bulmuş zaten.

SENİ UNUTMAYACAĞIZ... :!:

barışkolik
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen barışkolik » Sal Haz 14, 2005 23:46 pm

ARKADAŞLAR BARIŞ MANÇO İÇİN EN DEĞERLİ NEYİNİZİ VERİRSİNİZ
ÜYELİĞİ KABUL EDİLMEYEN YA DA İHRAÇ EDİLEN ÜYE

barışkolik
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen barışkolik » Sal Haz 14, 2005 23:47 pm

BEN CANIM HERŞEYİMİ :sapka: :sapka: :sapka:
ÜYELİĞİ KABUL EDİLMEYEN YA DA İHRAÇ EDİLEN ÜYE