Barış abi ile unutamadığınız bir anınız

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
Dolphinss
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Dolphinss » Pzt Haz 04, 2007 02:10 am

bende adam olacak cocuk programina katilmis biriyim.6 yasindaydim kusadasindan katilmistim..igne nasil yapilir bundan korkmamiz gerektiginden konusmustuk cunku soledigim sarki doktor sarkisiydi..tum barisseverler gibi onu cok osledim..

lony man
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen lony man » Cmt Haz 09, 2007 19:35 pm

tanisma imkanim olmadi ama Rabbime sukurler olsun ki bu gozler onu gordu :) 93 yilinda gulhane konserine gitmistik ailece ve dostlarimizla birlikte...bir genc bagirarak Baris Abi'ye sesini ulastirmaya calisyordu.Baris Abi duyamadigni ifade etti fakat o gencin ne soyledigi af buyurun suan hatirimda degil;belki bir sarki adi olabilir...hasili ordan bir grup yuksek sesle bagirdi Baris Abi tekrar duyamadigini ifade edince bu sefer hepimiz tum agizdan seslendik.bu sefer de Baris Abi ''-ne bagiriyorsunuz sagir mi var burda!''demisti gulmekten katilmistik :D
''SANA UZANAN BU ELLERI GORMEK ISTEMESEN DE BIRGUN BU ELLER USTUNDE BU DUNYADAN GOCMEK VAR YA...''

Kullanıcı avatarı
hatice zuhal pala
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen hatice zuhal pala » Pzt Haz 18, 2007 01:28 am

küçükken tek hayalim adam olacak çocuğa katılıp ıspanağı severek yediğimi söylemekti ama maalesef olmadı... :( :( :( :(

ama şükürler olsunki babam sayesinde şarkılarıyla büyüdüm..

AHMET KOÇAK
Yeni Üye
Yeni Üye

BARIŞ MANÇO İLE TANIŞMAK...

Mesajgönderen AHMET KOÇAK » Prş Şub 14, 2013 01:18 am

Uzun süredir siteye girmiyordum;tesadüf eseri forumun konusuna rastladım....Genç arkadaşlarım...Sene 1992..Yaş 18..Sırım gibi delikanlı..Eskişehir deyim...Bahar ayları..Barış abi Eskişehir e halk konseri vermeye gelmiş...Üniversitedeki arkadaşlarımla doğru konserin verileceği Eskişehir Atatürk stadyumuna...Bahar ayları diyorum;hava kapalı..Hafif yağmur çiseliyor..Bizler tedirgin;konser iptal olabilir diye...Barış abiyi illaki görmek istiyoruz...Neyse ki,konser malzemeleri,araç gereçleri sahanın tam ortasına santra çizgisi etrafına yerleştiriliyor..Sonunda ''kurtalan ekspres'' geliyor..Ve Barış abi :) ...Konser başladı...Bir ara biz birkaç arkadaşla Barış abimizi yanımıza çağırdık..''ELER HAVAYA,BARIŞ ABİ BURAYA''diyerek..Çok geçmeden bizi duydu ve hemen o enerjik koşmasıyla ellerini kollarını sallayarak yanımıza geldi...Aramızda sadece tel örgüle kaldı..Biz de O na mümkün mertebe yaklaşmaya çalışarak en yakın noktaya koştuk..Bizlere gayet sempatik elleriyle öpücükler gönderdi...İşte o an ''Benliğimde bir şimşek çaktı''..Dedim:''Örnek alacağım kişi bu işte''..Ardından ünlü Gülpembe şarkısını tam 3 defa söylettik ona..Hayatımın en unutulmaz anısını yaşattı bana bu güzel insan...Ve ben onu örnek aldım hayatımda,model oldu bana...Ölmeden tüm kasetlerin aldım(o dönemlerde kasetler vardı),O nu takip ettim yaşamında...Sonra da cd lerini....İşyerimde,işyerimi açtığımdan beri kesintisiz duvarımda ATATÜRK,BARIŞ MANÇO VE BEN...Fazla söze gerek var mı genç arkadaşlarım? :) ...Sevgilerimle....

Selim-B.A
Profesyonel
Profesyonel

Barış abi ile unutamadığınız bir anınız

Mesajgönderen Selim-B.A » Cmt Eki 30, 2021 17:56 pm

Ben Baris abiyi gercekden gormek isterdim :elsalla: .