Mezara Giden Yol

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Prş Nis 12, 2007 01:01 am

valla kardeş gitmiş gibi olduk.allah kısmet ederse bende bi gidecem

Selim-B.A
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Selim-B.A » Prş Nis 12, 2007 13:46 pm

Cok tsk ederim ben zaten gitmeyi dusunuyordum ama nerde kaldini falan bilmiyordum simdi biliyorum cok sagolun, biraz daha bir buyum hele iyi bir isim olsun arabam falan sonra insallah Allah icin verirse aramaya ve bulmaya deniyecem :D

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Çrş Nis 18, 2007 14:45 pm

sizlerin bu hevesini görünce ben de çok mutlu oluyorum

Kullanıcı avatarı
ırmak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ırmak » Pzt Nis 23, 2007 14:53 pm

arkadaşlar ben de bir kadıköy yolundn anlatayım :)
kadıköyde üsküdar sarı dolmuşların kalktıgı bi yer var onun karsısındaki durak (türkiye iş bankasına gelmeden önce) o duraktan kanlıcaya giden otobüse yani 15-f ye binerseniz kanlıcada mihribad korulugunda da inmek istediğinizi söylerseniz şöför yada ordakiler muhakkak yardım eder ama yinede yardım eden çıkmazsa kalnlıcada barış manço caddesinde inip o duraktan mıhrıbad sultan korulugu yazısını goreceksınızdır tabelalar sizi mezarlığa ulaştıracaktır mezara girdiğinizde görevliye sorun onlar barış abinin mezarını tarif edecektir ama kimse yoksa onuda anlatımm mezara girişten aşşagı inin sol kolunuzun üstünde bi çeşme var o çeşmeyi bulun ordan merdıvenlerden aşşşagı inin barış abinin mezarını göreceksiniz...
şimdiden tüm gidecek olan arkadşlara tesekkur edıorum...
barış babayı unutmamak için herşei yapmalııız o bizi çok sevmişti bizde onu ve sevmeee devem edelim

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Prş Nis 26, 2007 12:28 pm

O sarı Kırmızı Çiçekler Senin miydi ?
Barış ve Sevgi Dileklerimle
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
Gökhan Karaduman

0535 744 78 68
http://www.barismanco7-77dd.com
www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Prş Nis 26, 2007 18:11 pm

arkadaşım seni çoook ama çok tebrik ediyorrum...barış abime bizden selam götürseydin.....
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Cum May 18, 2007 16:24 pm

Tekrarlıyorum sadece selam götürmedim duanızı da ettim.Ordaki eller sizin de ellriniz gözler sizin de gözleriniz dualar sizinde dualarınız...Yakında olupta Gidemeyenler UTANSIN

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen km_manco1325 » Çrş Eki 17, 2007 09:13 am

Petek G�k yazdı:ilk defa g�r�yorum bu yolu.. payla�t���m i�in saol :) :gozyasi:
bende ilk defadir ki goruyorum ama ben azerbeycandayim turkiyeye hic gitmedim ki goreyim :( :( :( :( :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: INSALLAH gelirsem mutlaka urarim beykoz BARIS MANCO caddesine
Ben Bar�� Man�oyu �ok Seviyorum
http://www.kurtlarvadisi.az

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Pzt Oca 28, 2008 11:16 am

mezara nasıl gidecem diyenler için bu konuyu biraz yukarı almak istedim gerçi moda kasdav gönüllülerinin önünde 3 şubatta 930 toplanıp beraber de gidebiliriz ama ben tek gidecem diyosanız yardımcı olmaya çalışıyorum...

Kullanıcı avatarı
ali TİTAN
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen ali TİTAN » Sal Mar 04, 2008 15:32 pm

BARIŞ ABİYİ YAŞARKEN YAKINDAN GÖRMEK NASİP OLMADI. ÖLÜNCE DAHA İYİ ANLADIM DEĞERİNİ.EŞSİZ SESİ EŞSİZ KİŞİLİĞİ...ONUN MEZARININ MERMERİNE DOKUNMAK TOPRAĞINA DOKUNMAK BİLE BENİM İÇİN BİR ŞEREFTİR...AMA UZAKTAYIM .BU SENE ÖSS 2008 DE İSTANBUL HEDEFİM.BARIŞ ABİNİN YANINA GİDEBİLMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ DERS ÇALIŞIYORUM.BEKLE BENİ BARIŞ ABİ GELİYORUM BU SENE,SAĞOLASIN KARDEŞ BU RESİMLERİ ÇEKTİĞİN BİZE YOL GÖSTERDİĞİN İÇİN.EYVALLAH ÇOK SEVİYORUM BARIŞ MANÇO YU ÇOK...ENİNDE SONUNDA GİDİCEM YANINA ALLAH IN İZNİYLE...

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Sal Mar 04, 2008 23:01 pm

ben de en kısa sürede gideceğim... :alkis:

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen manco_mania » Prş Eyl 25, 2008 18:35 pm

Bende bu seneki anma töreninde oradaydım arkadaşlar gittigimde içimden dedim ki; geldim bak bende burdayım Barış Abicim seni seven herkes gibi...Allah rahmet eylesin...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

Kullanıcı avatarı
elanur
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen elanur » Çrş Eki 15, 2008 15:43 pm

şuan istanbuladyım..memlekete dönmedenn bi aksilikk çıkmazsaa bariş abimi ziyarete gitcemm...en büyük hayallerimdenn biri gerçekleşecek... :)