MANÇO TV KANALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

barışmançokolik
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen barışmançokolik » Sal Tem 17, 2007 16:54 pm

arkadaşlar uzun zamandır düşünüyorum da barış manço tv bu siteden yayın yapsa ve bütün üyeler izleyebilse güzel olmaz mı?bence eğer barış abimiz için bir tv kanalı kurulacaksa bu sitenin içinde kurulsun ne dersiniz?

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Sal Tem 17, 2007 23:02 pm

internet üzerinde zaten barış manço interaktif tv si kuruldu forum.sanalbolge.com da en altta bulabilirsiniz

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen km_manco1325 » Cmt Ağu 18, 2007 12:30 pm

insallah arkadasim

Kullanıcı avatarı
volkandincol
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen volkandincol » Pzr Ağu 19, 2007 20:37 pm

yaa arkadaşlar hayaliniz çok güzel ama gerçekçi olun barış manço çok değerli bir insan ama öleli kaç yıl oldu ve sadece yıl dönümlerinde bir iki gazete'de yayımlanıyor sürmanşet bile değil sürmanşeti bırakın manşet bile olmuyor sadece ufak bir bölüm veriyorlar yada rant sağlamak isteyen bir iki kişi onun adına kendi cebine birşeyler yapıyorlar bm tv bir yana yurt dışında ervis presley diye bir adam var bazıları hala öldüğüne bile inanmıyor o derece fanatikler ve yıl dönümünde değil devamlı o adam gibi hayat ilkesi edinmiş ve öyle yaşayan zenginler var elvis sokağı bile var adamlar akla gelmeyecek şeyler yapıyorlar amaç nedir sevgi tanrı gibi seviyorlar adamı neyse sözün özü şu elvis diye bir tv yok ki barış diye tv olsun sakın ha barış mançoyu küçümsüyorum sanmayın bence elvistende
üstün hem kültür açısından hem insanlık açısından neyse demek istediğim biz türkiyede barış mançoyu tam anlamıyla sevmiyoruz elvisle kıyas yaparsak yada menfaat için birşeyler yapıyoruz mesela sakın siz tıfıl (genç) arkadaşlar alınmayın ama kapanan bir barış sitesi vardı adamlar bir süre sonra belli bir kota koydular şimdi bakarsanız kapandı site neden kota koydular rant için nasıl rant en çok tıklanan site olup reklam almak yani para kazanmak yani hepimizde biraz menfaat var ben fazla yazı yazmıyorum yada forumsayfalarına bakmıyorum çünkü çok çocukça şeyler var sakın kusura bakmayın ve alınmayın ......[b]
[/b]

Kullanıcı avatarı
alp1985alp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen alp1985alp » Pzt Eki 15, 2007 23:00 pm

bencede olmalı Türk rock folk ve pop tarihine geçmiş 3 kulvardada müthiş eserler vermiş bir sanatçının trt4ün maaşlı "sanatkar" takımından daha az hatırlanması sinirlerime dokunuyo..

işlerine geldiği zaman TÜRK san'aaaat müziği diye zırvalarlar nedemekse hiçbiri klasik Türk müziği diyemez ama trtde malı götürürler...

Barış Mançonun kendi tv kanalı olmalı değerli müzik eleştirmenleri sanatçı arkadaşları klipleri hazırlanmalı ve ekranda olmalı..

trt her sene aynı rezilliği yapıp barışseverleri yalvatmak istiyo koca trtnin hiç bir kanalında yok Barış abi bi tek ölüm yıldönümlerinde hatırlanıyo...

"ulusal" müzik kanallarımız rihannayı çalmayı devam etsinler Barış abi eşekle deveyle ilgili şarkı yaptı mesajını anlayamayan zevzekler gitsinler şemsiyeden doğan aşkı dinlesinler sanatçı:rihanna

kusura bakmayın çok doluyum konunun dışına çıktım ama bu yozlaşmışlık beni delirtiyo o yüzden en kısa sürede MANCHO TV

barışizm

Mesajgönderen barışizm » Sal Kas 06, 2007 20:23 pm

tatlıses tv oluyorda neden koskoca barış mançonun bir tv si olmuyor keşke böyle bir tv kanalı kurulsa kurdurabilsek böylece gelecek nesillerede barış abimizi tanıtmış olurduk ve zamanında değerini bilmediğimiz bu büyük sanatcının bir nebze olsun değerini bilerek hatamızı telafi ederdik

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Sal Kas 06, 2007 23:03 pm

barışmançokolik yazdı:arkadaşlar uzun zamandır düşünüyorum da barış manço tv bu siteden yayın yapsa ve bütün üyeler izleyebilse güzel olmaz mı?bence eğer barış abimiz için bir tv kanalı kurulacaksa bu sitenin içinde kurulsun ne dersiniz?
iyi de asıl amaç yeni neslin Barış abiyi tanıması değil mi?bu sitedeki herkes zaten nasıl programlar yaptığını biliyor Barış abinin

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Cmt Kas 10, 2007 17:11 pm

amacından koptu konu zaten boş bi amaçtı fikri atan da kayıp kilitlenmeli bence

Kullanıcı avatarı
Mançolayizm
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Mançolayizm » Pzr Ara 09, 2007 16:24 pm

Kayıp falan değilim kardeşim, eğitim hayatımın yoğunluğu ve şahsıma ait internetim olmadığı için siteyle yeterli kadar ilgilenemiyorum, tabi bu yine benim kusurum bahane olmamalı ama elimde değil inanın...

Konu saptı da, amacından uzaklaştı da, hayaldi ütopikti realistti falan zaten böyle mükemmel muhalefet Barış sever kardeşlerim olduğu sürece dedikleriniz olacak, elbette konu zamanla ilk günkü heyecanından uzaklaşmış olacak ama şunu da unutmayın vermiş olduğunuz haklı eleştirilerin hepsinin çok uygun cevapları var, sizleri dahi ikna edecek cevaplar olduğunu unutmayın...İmkansız olan birşeyi istemedik sadece günümüz dünyasında zincirini koparanın TV kanalı vb. kurduğu aynı dünyada bizler de bize uygun bir TV kanalının MANÇO TV'nin kurulmasını hep beraber kurmamızı istedik tabii bizim zincirimiz biraz! kalın olduğu için koparmak bi hayli zaman alacak...

Tekrar tekrar aynı şeyleri yazıp başa dönmenin bir anlamı yok, konunun en başında ana hatlarıyla konu ile ilgili ner varsa yazdım, yapılan ilk eleştirileri de cevapladım...

Şimdi...Hepinize soruyorum kaç kişi bu fikrime ortak oldu, benimle bu yolda yürümeye karar verdi, davama ortak olan kim???

Sadece ben... Fikir de benim, davam da benim...Kimseye kırgın falan da değilim, mecbur değilsiniz ilgilenmeye yine dediğiniz gibi çok ütopik, uçmak gibi bişey, gerçekçi olmak lazım, hayal mi görüyoruz falan filan diyip en başta renginizi belli ettiniz zaten herneyse bu isteğimin gerçekleşmeyeceğini bilsem dahi ben çu kısacaık ömrümde bu yolda birşeyler yapmaya bir arpa boyu yol dahi almaya çalışam, bilmiyorum başka böyle kutsal saydığınız bir davanız varsa haklısınız benim kutsal saydığım davalarım arasında ilk sıralarda yer alır BARIŞ ABİM...

Neyse benden bu kadar, sizin de dediğiniz gibi koptum artık, bu konuda paylaşımın bu yerde olmayacağı kesinleşti ilerleme falan olmayacak...Yine de hepinize olumlu yaklaşan ve yaklaşmayan arkadaşlara, özellikle de eleştirilerde bulunan arkadaşlara samimi bir şekilde teşekkür ediyorum diğer arkadaşlardan daha fazla destek oldular yapmış oldukları yararlı eleştirileri ile sağolun...

Yine de hapimizin amacı ortak arakadaşlar ben buna seviniyorum, Barış Abimiz için birşeyler yapmaya çalışıyoruz tabii olumlu ve yararlı anlamda...Hepimiz farklı kulvarlarda yol almaya çalışsak da varacağımız hedef aynı, herkesin en iyi bildiği kulvarda ilerlemeye çalışması daha iyi olacak tabii...

Tüm Barış severlere başarılar, yolunuz açık olsun...

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Pzr Ara 09, 2007 20:44 pm

senin de ylun açık olsun sen eğer manço tv ni açarsan haber verirsin kardeş

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen manco_mania » Sal Ara 11, 2007 04:07 am

Gerçekten çok güzel bir fikir ama artık insanlar güzel olan şeylerle uğraşmıyor ne yazıkki artık bu sektörün başında gelen insanlar başka şeyleri amaçlıyor insanlara bişeyler katmak isteyen yok medyada tamamen işi ticarete döktü ama insallah böyle bir proje gerçekleşir çok isterim...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

Kullanıcı avatarı
KaDiR KaRa
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen KaDiR KaRa » Çrş Ara 12, 2007 12:59 pm

Olsada iizlesek çok özledim onu o eski programlarını Türkiye'yi dünyaya, dünyayı da Türkiye'ye tanıttı Barış Manço onun gibisi daha önce gelmedi..
Barış Manço

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

xx

Mesajgönderen manco halil » Pzt Ara 17, 2007 22:59 pm

hala beklıyoruz hıc bırsey yok
halil

ogulcan

Re: xx

Mesajgönderen ogulcan » Çrş Ara 19, 2007 15:29 pm

manco halil yazdı:hala beklıyoruz hıc bırsey yok

neyi bekliyosun kardeş...

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

fg

Mesajgönderen manco halil » Prş Ara 20, 2007 15:25 pm

manço tv yı tabıkı.. :D
halil

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Cum Ara 21, 2007 00:53 am

kaç yıl beklemeyi planlıyosun

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

kjg

Mesajgönderen manco halil » Pzr Ara 23, 2007 16:47 pm

ölene kadar tabıkı.. :D :D
halil

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Pzt Ara 24, 2007 03:10 am

alp1985alp yazdı:bencede olmalı Türk rock folk ve pop tarihine geçmiş 3 kulvardada müthiş eserler vermiş bir sanatçının trt4ün maaşlı "sanatkar" takımından daha az hatırlanması sinirlerime dokunuyo..

işlerine geldiği zaman TÜRK san'aaaat müziği diye zırvalarlar nedemekse hiçbiri klasik Türk müziği diyemez ama trtde malı götürürler...

Barış Mançonun kendi tv kanalı olmalı değerli müzik eleştirmenleri sanatçı arkadaşları klipleri hazırlanmalı ve ekranda olmalı..

trt her sene aynı rezilliği yapıp barışseverleri yalvatmak istiyo koca trtnin hiç bir kanalında yok Barış abi bi tek ölüm yıldönümlerinde hatırlanıyo...

"ulusal" müzik kanallarımız rihannayı çalmayı devam etsinler Barış abi eşekle deveyle ilgili şarkı yaptı mesajını anlayamayan zevzekler gitsinler şemsiyeden doğan aşkı dinlesinler sanatçı:rihanna

kusura bakmayın çok doluyum konunun dışına çıktım ama bu yozlaşmışlık beni delirtiyo o yüzden en kısa sürede MANCHO TV

Sen önce Barış Manço yazmasını öğren sonra birşeyler konuş !

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Pzr Ara 30, 2007 01:10 am

bence en iyisi trt ve kral tv yi mesaj bombardımanına tutmak... :!:

Kullanıcı avatarı
Bana Sen LazımsıN
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen Bana Sen LazımsıN » Cum Oca 25, 2008 17:02 pm

Bencede olmalı.. Harika olur..
Güz yağmurLarıyLa BirgüN GöçtüN GittiN.İnanamadıM *Barış MANÇO*Mm

Kullanıcı avatarı
elanur
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen elanur » Cmt Oca 26, 2008 18:09 pm

Ali Kaan yazdı:bence en iyisi trt ve kral tv yi mesaj bombardımanına tutmak... :!:

:(
wala benm umudum kalmadı bu konuda..uzun zamandan berii konuşuldu ama hiç bişi olmadı
:(

Kullanıcı avatarı
yakuza_777
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen yakuza_777 » Pzt Şub 04, 2008 19:00 pm

inşallah manço kanalı olur sabırsızlıkla bekliyorum.Umarım başarırsınız.

Kullanıcı avatarı
Kaya
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen Kaya » Pzt Şub 04, 2008 21:16 pm

Manço TV çok güzel bir fikir. Her ne kadar gerçekleşmesi çok kolay olmasada; böyle bir kanalın varlığını düşünmek bile insanı mutlu etmeye yetiyor.

Benim bu konuda maddiyattan öte tek endişem bu kanalın nasıl işletileceği yönündedir arkadaşlar. Barış Manço'nun fikri dünyası kendi hayatım için muazzam bir örnek ve ölçüttür. Barış Manço'yu çok sevmemde ve diğer sanatçılara oranla hep bu ismi hatırlamamda bu fikriyatın büyük rolü vardır. Bu bakımdan ismi güzel bu fikir için şartların olgunlaşmasından sonra düşünülmesi gereken en büyük konu bu olacaktır.

Aslında böyle bir endişenin bende vakıf olmasının nedenlerinden en önemlisi de Barış Manço gibi sanatçıların az olması, belki de Barış Manço gibisinin hiç olmamasıdır.

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Sal Şub 05, 2008 15:01 pm

Kurusıkı atıp tutmaya gerek yok, gerçekçi olun. böyle saçma bir fikir asla gerçekleşemez. kendi fantezilerinize başkalarını alet etmeyin. anket düzenleyelim olabilir diyenlerin yada destek verenlerin, bu konuyla ne kadar bilgileri var araştıralım. kalıbımı basarım hiç birisi daha tv kamerası görmemiştir. güldürmeyin yahu beni :geberdim:

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Sal Şub 05, 2008 22:16 pm

harlemci yazdı:Kurusıkı atıp tutmaya gerek yok, gerçekçi olun. böyle saçma bir fikir asla gerçekleşemez. kendi fantezilerinize başkalarını alet etmeyin. anket düzenleyelim olabilir diyenlerin yada destek verenlerin, bu konuyla ne kadar bilgileri var araştıralım. kalıbımı basarım hiç birisi daha tv kamerası görmemiştir. güldürmeyin yahu beni :geberdim:

ilginç ama ilk kez aynı fikirdeyim yani bence hayal
Emre başkaya